هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی شاید با تنوع وسیعی از لوازم بادی برخورد کرده باشید که ممکن است به ظاهر زیبا و یا چشمگیر به نظر بیایند اما در واقع باید بدانید که بیش از 90% این تصاویر برای سرگرم کردن شما و یا جذب شما برای اقدام به خرید در نظر گرفته شده اند.
لازم به ذکر است کلیه ی محصولات اینتکس دارای بارکد 5 رقمی بوده و در سایت اصلی شرکت اینتکس www.intexcorp.com قابل رصد می باشند . پس در نظر داشته باشید که هرجا محصولی را با نام اینتکس مشاهده کردید، حتما به نشان اینتکس روی بسته بندی و بدنه ی محصول دقت فرمایید.
نکته ی دیگر این است که محصولاتی مانند bestway--jilong--intime و ... هیچکدام زیر مجموعه ی محصولات اینتکس نبوده و هر کدام مربوط به یک کمپانی جداگانه می باشد. در برخی موارد مشاهده شده این محصولات را با نام اینتکس به مشتریان ارائه می دهند.قیمت های گمراه کننده و یا خارج از عرف بخش دیگری از مشکلات شما هنگام خرید می باشد. در برخی فروشگاه های اینترنتی ممکن است قیمت کالایی پایین تر از قیمت دیگر فروشندگان ثبت گردد اما هنگام مراجعه به فروشگاه با جملاتی مانند :سایت آپدیت نیست ، محصول قبل از مراجعه شما فروش رفته ، کسی که تلفن را پاسخ داده نا آگاه بوده ، و یا جملاتی مشابه این که در واقع بیان کردن این جملات توهین به شعور خریدار می باشد. پیشنهاد می شود در صورتی که با این موارد روبرو شدید ، بدون درنگ و بدون هیچ گونه حاشیه سعی کنید محل مورد نظر را ترک کرده و از فروشگاه های دیگر خرید خود را انجام دهید. چونکه مطمئن باشید در صورتی که بخواهید با فروشنده بحث نمایید ،از قبل جواب های شما را آماده کرده و قصد متقاعد کردن شما را خواهد داشت.

در صورتی که قصد خرید بصورت غیر حضوری را دارید، از سایر هزینه ها مطمئن شوید.شما بعنوان خریدار موظف به پرداخت مبلغ کالا و نهایتا هزینه پیک از فروشگاه به درب منزل خودتان هستید. و هزینه های جانبی مانند مالیات ، ارزش افزوده و هزینه انبارداری و یا هزینه انبار تا فروشگاه و ... هیچکدام مربوط به شما نیست و در صورتی که همچنین مبالغی را از شما درخواست کردند ، به هیچ عنوان قبول نکنید. ارسال کالای اشتباهی و یا  مشابه یکی دیگر از ضعف های خرید اینترنتی می باشد، و در صورتی که کالای مورد نظر شما به هر دلیلی موجود نبود، فروشنده قبل از ارسال کالای مشابه ،حتما می بایست از شما کسب اجازه کند و بعد اقدام به فرستادن کالای مشابه نماید و پیشنهاد می شود برای جلوگیری از مشکلات بعدی به هیچ عنوان قبول نکنید که کالای مشابه را برای شما ارسال کنند.
هنگامی که به یک فروشگاه اینترنتی سفارش می دهید و مبلغ کالا را پرداخت می کنید ، در صورتی که خرید شما به هر دلیل کنسل شد، بعد از گذشت نهایتا 24 ساعت ، فروشنده موظف به عودت دادن مبلغ شما می باشد و در صورتی که این زمان به هر دلیلی افزایش یافت می توانید روی نماد اعتماد آن سایت کلیک کرده و از فروشنده به راحتی اعلام شکایت کنید.

دلیل تعلیق نماد اعتماد الکترونیکی کسب‌وکارها، استفاده از تصویر به‌جای کد  نماد است - زومیت