قایق بادی در روزهای گرم تابستان بعنوان یک وسیله تفریحی مورد استقبال افراد زیادی قرار می‌گیرد. روزهایی که هوا مطلوب است، با یک برنامه تفریحی به وسیله قایق بادی، در کنار خانواده و دوستان اوقات خوشی را سپری خواهید کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با ارزانترین قایق‌های بادی آشنا کنیم، تا با خرید آنها به استقبال روزهای گرم بهار و تابستان بروید.

ارزانترین قایق بادی را از کجا بخریم؟

این روز‌ها اکثر مردم خرید‌های خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهند تا در هزینه رفت و آمد و زمان خود صرفه جویی ‌کنند. اما خرید اینترنتی، باید از یک سایت معتبر، با محصولات درجه یک و قیمت‌ مناسب انجام شود. برای خرید قایق بادی، نمایندگی سعید اینتکس بهترین گزینه می‌باشد و تمام خصوصیات برجسته یک سایت مورد اعتماد را دارد. پایین‌ترین قیمت قایق بادی را می‌توانید در سایت سعید اینتکس بیابید. در ادامه مطلب با ۸ مدل قایق بادی ارزان موجود در نمایندگی سعید اینتکس آشنا خواهید شد.

۸ مدل قایق بادی با ارزانترین قیمت‌ها

۸ مدل از ارزانترین انواع قایق بادی شامل قایق‌‌های تک نفره، دو نفره و خانوادگی می‌باشند که در ادامه به اختصار در مورد خصوصیات آن‌ها توضیح خواهیم داد.

قایق‌های تک نفره

۱. قایق بادی اینتکس مدل ۵۸۳۵۴، دارای تحمل وزن ۴۰ کیلوگرم و ابعاد ۱۳۷*۸۵*۲۳ است. این قایق تک نفره کوچک برای استفاده کودک ۶ تا ۱۳ سال مناسب است و فاقد پارو می‌باشد. در قسمت جلو آن یک دستگیره تعبیه شده است و برای سهولت در جابجایی قایق به کار می‌رود. در اطراف آن چندین گیره‌ برای نگهداری طناب نجات وجود دارد. رنگ نارنجی این قایق بادی نیز برای کودکان، بسیار جذاب و هیجان انگیز می‌باشد و این رنگ روی سطح آب بسیار زیبا و تماشایی است.

۲. قایق بادی اینتکس مدل اکسپلورر ۱۰۰، به ابعاد ۱۴۷*۸۴*۳۶ است. تحمل وزن این قایق تک نفره ۵۵ کیلوگرم است و مناسب سنین ۶ سال به بالا می‌باشد. دو محفظه هوا دارد که دریچه آنها به صورت دوبل، جهت جلوگیری از نشت هوا طراحی شده است. این مدل شامل برچسب تعمیرات نیز می‌باشد. در طرفین این قایق بادی قفل‌های پارو، بسیار محکم مهر و موم شده‌اند تا به خوبی پاروها در جای خود قرار گیرند. در قسمت جلو این قایق، گیره نگهدارنده طناب نجات تعبیه شده است.

قایق بادی تک نفره مدل اکسپلورر ۱۰۰

قایق بادی تک نفره مدل اکسپلورر ۱۰۰

قایق‌های دو نفره

۱. قایق بادی اینتکس مدل ۵۸۳۳۱، با ابعاد ۱۸۵*۹۴*۴۱، مناسب برای رده سنی ۶ سال به بالا است. تحمل وزن این قایق دو نفره ۹۰ تا ۱۳۰ کیلوگرم است. دو محفظه هوا با دریچه دوبل دارد و سبب جلوگیری از نشت هوا می‌شود. همچنین دارای پمپ هوا جهت تسریع در عمل باد کردن آن است‌. در طرفین این قایق، قفل‌های مخصوص پارو بسیار محکم جوش داده‌ شده‌اند. این قایق بادی یک طناب نجات دارد و همچنین شامل برچسب تعمیرات نیز می‌باشد.

۲. قایق بادی اینتکس مدل ۵۸۳۳۰، با ابعاد ۱۸۵*۹۴*۴۱ است و تا وزن ۱۳۰ کیلوگرم را متحمل می‌شود. برای استفاده دو کودک، یا یک بزرگسال به همراه یک کودک، این قایق مناسب می‌باشد. این مدل دارای دو محفظه هوا است که یکی مخصوص کف قایق و دیگری برای بدنه آن است. این محفظه‌‌های هوا شامل دریچه دوبل هستند و از نشت هوا جلوگیری می‌کنند. این مدل فاقد پمپ باد است اما می‌توانید از نمایندگی سعید اینتکس به صورت جداگانه آن را خریداری کنید. در طرفین این قایق بادی، قفل‌های مخصوص پارو بسیار محکم جوش داده‌ شده‌اند. از دیگر موارد آن، یک طناب نجات است و همچنین دارای برچسب تعمیرات نیز می‌باشد.

۳. قایق بادی اکسپلورر ۲۰۰ پرو مدل ۵۸۳۵۷، به ابعاد ۱۹۶*۱۰۲*۳۳ و دارای تحمل وزن ۱۲۰ کیلوگرم است. این مدل دو نفره، مناسب کودک بالای ۶ سال می‌باشد. همینطور دارای پمپ باد، دستگیره در قسمت جلو قایق، قفل پارو در طرفین، دو محفظه هوا با دریچه دوبل و گیره‌های نگهدارنده طناب نجات در اطراف قایق می‌باشد.

قایق دو نفره مدل ۵۸۳۵۷

قایق دو نفره مدل ۵۸۳۵۷

قایق‌های سه نفره (خانوادگی)

۱. قایق بادی اکسپلورر ۳۰۰ پرو مدل ۵۸۳۵۸، دارای ابعاد ۲۴۴*۱۱۷*۳۶ است و این قایق سه نفره قابلیت تحمل وزن ۲۰۰ کیلوگرم را دارد. دور تا دور آن گیره‌هایی برای نگهداری طناب نجات قراردارد و در قسمت جلو یک دستگیره برای حمل آسان‌ قایق تعبیه شده است. این مدل قایق خانواده یک ویژگی خاص نسبت به مدل‌های دیگر دارد که شامل وجود اهرم‌هایی در طرفین قایق است. این اهرم‌ها وظیفه نگهداری پاروها در پهلوی قایق را دارند. این قایق بادی شامل دو محفظه هوا با دریچه دوبل است. همچنین مانند مدل‌های دیگر قفل پارو نیز در طرفین آن وجود دارد تا پارو در هنگام استفاده داخل آب رها نشود. در بسته‌بندی این مدل نیز یک پمپ باد دستی به عنوان هدیه ارائه شده است.

۲. قایق بادی مدل ۵۸۳۳۲، جزو پرفروش‌ترین مدل‌ها و دارای ابعاد ۲۱۱*۱۱۷*۴۱ و تحمل وزن ۱۸۶ کیلوگرم است. همینطور این قایق سه نفره دارای پمپ دستی، برچسب تعمیرات و قفل‌های مخصوص نگهداری پارو نیز می‌باشد.

۳. قایق بادی کندور ۳۰۰۰ بست‌وی مدل ۶۱۱۰۲، به ابعاد ۲۳۲*۳۶*۱۱۵ است که حداکثر تحمل وزن آن  ۱۹۰ کیلوگرم است. این قایق برای دو بزرگسال و یک کودک بالای ۶ سال بهترین انتخاب است. این قایق سه نفره در طرفین دارای قفل پارو، در اطراف آن گیره‌های نگهدارنده طناب و در قسمت جلو نیز یک دستگیره دارد. 

سه محفظه هوا با دریچه دوبل در این قایق سبب پیشگیری از نشت هوا می‌شود. همینطور دارای گیره‌های نگهدارنده پارو به صورت افقی در طرفین آن است که در هنگام استراحت شما در قایق، این ویژگی بسیار کاربردی است. در بسته‌بندی این مدل نیز پمپ دستی به عنوان هدیه می‌باشد که به شما در تسریع عمل باد کردن کمک می‌کند.

قایق سه نفره مدل ۵۸۳۵۴

قایق سه نفره مدل ۵۸۳۵۴

ویژگی‌های مشترک


همانطور که با جزییات این ۸ مدل قایق بادی اینتکس آشنا شدید، در ادامه به ویژگی‌های مشترک آنها می‌پردازیم. تمامی قایق‌های بادی اینتکس از جنس پی‌وی‌سی با کیفیت و ضد حساسیت ساخته شده‌اند. پی‌وی‌س از قایق در برابر سرما، گرما، آب‌های شور و شیرین و اجسام داخل آب محافظت می‌کند. این مدل‌ها برای استفاده در استخر یا آبهای آرام و کم عمق مانند دریاچه مناسب هستند. وزن بسیار سبک و قابلیت انعطاف پذیری، سبب حمل آسان آنها می‌شود. کف بادی و ضخیم قایق‌ها، هنگام استفاده سبب ایجاد حس راحتی و همچنین دوام آن‌ها می‌شود. وجود محفظه‌های باد با دریچه دوبل از نشت هوا جلوگیری می‌کند. این دریچه‌ها، یکی در کف قایق و دیگری در قسمت بالای آن قرار دارند تا در صورت سوراخ شدن یک قسمت، همچنان قایق روی آب باقی بماند. در صورت سوراخ شدن هر قسمت، می‌توانید محل آن را تمیز کرده و یک برچسب تعمیر روی آن بچسبانید.

در پایان، لازم است بدانید که تمامی محصولات بادی اینتکس، به صورت اورجینال و با مناسب‌ترین قیمت‌ها در نمایندگی سعید اینتکس عرضه می‌گردد.