درباره ما

فروشگاه  اینترنتی سعید اینتکس با سابقه 18 ساله در امر فروش و واردات محصولات بادی  تفریحی اینتکس در ایران تنها مرکز فروش و خدمات پس از فروش در ایران است.همچنین این مجموعه تنها مرکز تعمیرات تخصصی انواع محصولات بادی است و شما عزیزان میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید و یا تعمیر وسایل خود نمایید چرا که فروشگاه سعید اینتکس در کرج کلیه ی محصولات بادی اینتکس را هم جهت فروش و هم جهت تعمیرات برای شما گارانتی کتبی می نماید.

فروشگاه سعید اینتکس واردکننده اصلی و سمتقیم محصولات برند اینتکس و بست وی بوده و شما می توانید برای خرید محصولات مختلف از جمله استخر بادی ، استخر پیش ساخته ، قایق بادی ، جکوزی بادی ، تخت بادی ، تشک بادی ، تشک بادی روی آب ، حلقه شنا بادی ، مبل بادی ، مبل شنی و .... به صورت اینترنتی و یا حضوری به این فروشگاه اینتکس کرج مراجعه نمایید. همچنین جهت مشاوره و صحبت با کارشناسان واحد فروش در طی پروسه انتخاب و خرید محصول می توانید از شماره های درج شده داخل وب سایت سعید اینتکس استفاده کنید.

مشتریان  گرامی دقت نمایید که فروشگاه سعید اینتکس تنها فروشگاه اینترنتی با این  نام میباشد و سایت های مشابه هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارند و ما  هیچگونه مسئولیتی در مورد مشکلات احتمالی در مورد خرید از فروشگاه های دیگر  نداریم.همچنین توجه نمایید که صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس جناب آقای سعید غلام زاده می باشد. در حال حاضر آدرس و محل فروشگاه سعید اینتکس در استان البرز شهرستان کرج واقع شده و شما عزیزان می توانید به صورت اینترنتی و یا به صورت حضوری اقدام به خرید محصولات نمایید.