در میان استخر های بادی نمونه هایی که برای رده سنی کودکان ساخته شده است از تنوع بیش تری برخوردار می باشد و در واقع گزینه های بسیار منحصر به فردی را ارائه کرده است. تا در نتیجه هر یک از کودکان بتوانند استخری با توجه به سلیقه خود را خریداری کنند و از استفاده کردن از آن لذت ببرند. استخر بادی بچه گانه ترکیبی از بهترین رنگبندی و طراحی است که مواد اولیه با کیفیت در آن به کار رفته است. به این صورت کیفیت و مرغوبیت بدنه به گونه ای تنظیم شده است که بتوان در طی سال های زیاد از آن بهره مند شد و در برابر انواع بازی های مهیج کودکان مقاومت از خود نشان دهد. این محصول می تواند با داشتن تنوع زیادی که دارد توجه عده زیادی را به خود جلب کند و به این ترتیب فروش بالایی دارد. 

انواعی که از کیفیت اصل و اورجینال نیز برخوردار می باشند بیش ترین فروش را دارند و جزو محبوب ترین محصولات بادی شناخته می شود. استخر بادی بچه گانه با توجه به سلیقه کودکان ساخته شده است و دسته بندی های مختلف را ایجاد می کند. کاربرد این محصول نیز به دو صورت است که مهم ترین آن استفاده برای آبتنی و آب بازی می باشد و مورد بعدی به خاطر ایجاد استخر توپ در فضا های گوناگون بوده است. در نتیجه تنوعی که در این محصول ایجاد شده است لذت بهره مندی از آن در موقعیت های مختلف را مهیا کرده است و در نتیجه می توان با خیالی آسوده نسبت به داشتن آن اقدام نمود. این محصول علاوه بر ظاهر زیبا که توانسته محبوبیت ایجاد کند دارای کیفیت بالا نیز می باشد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره کرده ایم.

استخر بادی بچه گانه خانگی

به دلیل افزایش خانه های آپارتمانی و کم شدن امکان تفریحات آبی کودکان طراحان محصولات بادی در زمینه تولید استخر بادی بچه گانه توانسته اند نمونه هایی از این محصول را طراحی کنند که در منزل نیز کاربرد دارد. این محصولات همواره ابعاد کم و کم جا دارند و به راحتی قابلیت نصب آسان نیز دارند. در این صورت داخل حمام منزل نیز جای می گیرند و می توانند امکان تفریحات آبی در منزل را مهیا سازند. برخی از افراد که دارای امکان مراجعه به پشت بام برای آبتنی می باشند نیز می توانند استخر بادی بچه گانه خانگی را در این مکان مورد استفاده قرار دهند. کاربرد دیگری که استخر بادی بچه گانه در منزل دارد ایجاد استخر توپ است. استخر توپ به وسیله تهیه تعداد زیادی توپ های کوچک پلاستیکی و رنگی ایجاد می شود که فضای داخل استخر بادی را احاطه می کند و در واقع به جای آب آن را پر می کند.

 این محیط مهیج ترین بازی را برای کودکان رقم می زند که می توانند به همراه دوستان خود در آن حضور داشته باشند. استفاده از توپ های رنگی سبب جلب توجه و رضایت مخاطب می شود و می تواند بازی های دیگر را برای کودکان رقم بزند. در این حالت کودکان ساعات طولانی مشغول و سرگرم خواهند بود و در تمامی موقعیت ها آن را دارا می باشند. امکان نصب و استفاده از استخر بادی بچه گانه مهیا است به طوری که در زمان رفتن به میهمانی نیز می توان بدنه تاشو و خالی از باد را با خود به همراه داشت و در صورت رسیدن به مکان مورد نظر نسبت به باد کردن بدنه و استفاده کردن از آن اقدام نمود. در نتیجه این محصول کاربردی در زمان رفتن به میهمانی نیز می تواند بهترین موقعیت و شرایط را برای کودکان ایجاد کند و برای آن ها سرگرمی های مختلفی را مهیا نماید تا به همراه دوستان خود در محیطی ایمن و استاندارد دارای شرایط دلخواه باشند.

استخر بادی بچه گانه بزرگ

ابعاد و اندازه استخر بادی بچه گانه مختلف است و ساختار هایی که آن را تشکیل داده اند به صورت مستطیلی و دایره می باشند. به همین خاطر است که ایجاد تنوع زیاد کرده است و در نهایت می توان با توجه به موقعیت و سلیقه خود هر یک از آن ها را انتخاب کرد. ساختار های به وجود آمده به وسیله این محصول ایجاد فضایی بزرگ و خاص برای تفریحات آبی می کند. در محیط های جادار و بزرگ کودکان می توانند به همراه دوستان خود مشغول بازی باشند و برای آن ها هیجان انگیز تر می شود. بنابراین این محصول بی نظیر و فوق العاده تمامی شرایط لازم از قبیل ایمنی و استاندارد های لازم را دارد که در نتیجه می توان آن را برای استفاده و بهره برداری در طی سال های زیاد مورد استفاده قرار داد.

 استخر بادی بچه گانه بزرگ برای تمرین شنا نیز استفاده می شود و در واقع می توان در داخل آن به کودکان آموزش ورزش شنا داد. چنین کاربردی برای مکان های باز و وسیع مهیا می شود و افراد می توانند در کنار استخر های بزرگ برای بزرگسال استخر های بادی بچه گانه را نیز برای کودکان ایجاد کنند تا در نهایت برای آن ها نیز سرگرمی و تفریحات مهیج و مورد علاقه را مهیا سازند. داشتن بدنه مقاوم در برابر عوامل محیطی مانند باد و آفتاب سبب شده است که افراد با تمایل زیاد از استخر بادی بچه گانه استقبال کنند و این محیط بزرگ و جادار را برای فرزندان خود رقم بزنند. دیواره ها نقش مهمی در ایجاد استحکام دارند که در نتیجه می توان در داخل آن امنیت را به دست آورد و کودکان را از بروز هر گونه آسیب در محیط های آبی در امان نگه داشت. این محصول ایمن و استاندارد می تواند برای کودکان در باغ و ویلا نصب شود و مورد استفاده طولانی مدت قرار گیرد.

استخر بادی بچه گانه سایبان دار

گزینه ای مناسب که پر فروش نیز بوده است و برای کودکان بهترین فضا را ایجاد می کند استخر بادی بچه گانه سایبان دار است که برای روز های گرم تابستانی طراحی شده است. این استخر بادی می تواند به راحتی موقعیت داشتن تفریحات آبی را در فضای باز برای کودکان رقم بزند و در نهایت موجب به دست اوردن سرگرمی برای آن ها شود. در روز های آفتابی که آفتاب با شدت بیش تری می تابد سایبان موجود بر روی بدنه از برخورد اشعه مضر خورشید به کودکان جلوگیری می کند و در بخش فضای بازی آن ها سایه ایجاد می کند. در نتیجه می تواند برای آن ها شرایطی را به وجود آورد که بتوانند بدون مشکل در موقعیت حضور داشته باشند.

جنس سایبان بادی نیز مانند بدنه با کیفیت و منحصر به فرد است و دارای دوام و مقاومت و طول عمر می باشد. در نتیجه با تابش آفتاب هیچ آسیبی نمی بیند و می تواند در برابر این موارد ظاهر خود را نیز ثابت داشته باشد. استخر بادی بچه گانه سایبان دار دارای تنوع زیاد بوده است و سایبانی که بر آن در نظر گرفته شده است فانتزی و رنگارنگ می باشد. در نتیجه تمامی بخش های تشکیل دهنده محصول سبب ایجاد بهترین و زیباترین ساختار شده است تا در نظر کودکان جذاب باشد و با رغبت بیش تری به خرید آن اقدام نمایند. استخر بادی بچه گانه سایبان دار با مقاومت و دوام و طول عمر پر فروش نیز می باشد و با قیمت های مختلف و بدنه با کیفیت در دسترس برای ثبت سفارش و خرید قرار گرفته است.

استخر بادی بچه گانه سرسره دار 

مورد بعدی در گروه استخر بادی بچه گانه آن دسته از محصولاتی می باشد که در ساختار خود سرسره بادی نیز دارند. چنین مواردی جزو حرفه ای ترین و منحصر به فرد ترین استخر های بادی است که با نام پارک بادی نیز شناخته شده است و افراد نسبت به خرید آن اقدام می کنند. بدنه محصول بزرگ است و تشکیل بخش های مختلف را داده است به همین خاطر برای نصب و راه اندازی آن می بایست محیطی بزرگ در دسترس باشد تا به راحتی محصول راه اندازی شود و مورد استفاده قرار گیرد.

 در ساختار استخر بادی بچه گانه سرسره دار علاوه بر وجود سرسره بادی عروسک بادی و حلقه بادی و این گونه موارد وجود دارد تا بتوان تفریحات آبی دست جمعی برای کودکان رقم زد و سبب تشکیل بهترین موقعیت برای داشتن تفریحات آبی شد. این فضا قابلیت گنجایش تعدادی از کودکان را دارد که به این صورت به همراه دوستان خود قادر به شرکت در فضای استخر بادی می باشند. رنگبندی و طراحی هر یک از بخش های این محصول نیز مطابق با سلیقه رده سنی کودک می باشد و رنگ های شاد ساختار آن را احاطه کرده اند که برای روحیات کودکان نیز مناسب می باشد.

خرید استخر بادی بچه گانه

بهترین و متنوع ترین نوع استخر بادی بچه گانه در فروشگاه محصولات بادی اینتکس موجود است که افراد با مراجعه به آن می توانند نمونه های مختلف را مشاهده کنند و نسبت به خرید هر یک از موارد مورد علاقه خود اقدام نمایند. این استخر های بادی مناسب رده سنی کودکان طراحی شده اند که با کیفیت و اصل در اختیار آن ها می باشند و می توانند لحظات خوش و شادی بخشی برای آن ها ایجاد سازند.