در روز های گرم تابستانی و حتی در سردترین روزهای سال خانواده ها این دغدغه را دارند که یک محصول باکیفیت و ایده آل را برای فرزند خود تهیه کنند که به بازی و تفریح بپردازد. در همین رابطه باید اشاره کنیم که یک استخر توپ در داخل هر فضایی می تواند گزینه ایده آلی به شمار رود. در واقع این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که کودکان با توجه به ابعاد استخر یک فضای مناسب را در اختیار خواهند داشت. با توجه به این مقدمه در این بخش سعی داریم که در خصوص ویژگی های فوق العاده استخرهای توپ و همین طور موارد مهم در خصوص این محصولات با شما صحبت کنیم تا با آگاهی کامل بتوانید دست به انتخاب یک استخر توپ بزنید.

ساختار مختلف استخرهای توپ

در اولین بخش از این مقاله قصد داریم تا در خصوص ساختارهای استخر توپ با شما صحبت کنیم. این مسئله بسیار مهم است که شما یک استخر توپی را برای فرزند خود خریداری کنید که هم از نظر فضا و هم از نظر ارتفاع بتواند به بهترین شکل ممکن نیاز شما را برطرف سازد. در همین رابطه باید اشاره داشته باشیم که عموما استخرهای توپ ساختاری گرد و یا مستطیلی دارند. در واقع این عامل باعث می شود تا فضای داخلی این محصولات به صورت کامل قابل استفاده توسط کودکان باشد که قطعا مسئله مهمی هم به شمار می رود. علاوه بر این ها باید اشاره داشته باشیم که بحث فضای داخلی این محصولات هم بسیار مهم می باشد.

استخر توپ

در همین رابطه باید اشاره کنیم که یک استخر توپ گرد برای کودکان یک تا سه ال قطعا می تواند ایده آل باشد. این سنین کودکان نیاز به فضای بزرگی ندارند و با توجه به قد و وزن کودکان ، قطعا محصولات و استخرهای گرد کوچک نیز می تواند گزینه مناسبی برای خرید و ثبت سفارش به شمار رود. علاوه بر این ها برای کودکان سنین سه تا شش سال نیز می توان از استخرهای گرد سایز بزرگ و یا استخرهای مربعی و مستطیلی استفاده کرد که بتوانند به بهترین شکل ممکن به بازی و تفریح بپردازند. این محصولات نیز در حالت کلی هم از نظر طراحی و هم از نظر ابعاد با یکدیگر متفاوت بوده و تنوع بالایی را در اختیار شما قرار می دهند. به همین دلیل قبل از خریدشما باید به این مسئله دقت کنید که یک استخر توپ بادی را قصد دارید در چه فضایی راه اندازی کنید و پس از پاسخ به این سوال اقدام به خرید نمایید.

ابعاد و ظرفیت های استخر توپ

یکی از خصوصیات مهمی که باید در هنگام خرید یک استخر توپ بادی به آن توجه کنید ، بحث ظرفیت و همین طور ابعاد این محصولات است. در بخش قبلی نیز به این مسئله تاکید داشتیم. حال با توجه به این مسئله باید اشاره کنیم که استخرهای بادی گرد از قطر 61 سانتی متر طراحی و تولید شده اند. این قطر قطعا برای خردسالان و کودکان زیر سه سال ایده آل می باشد و عمدتا نیز ارتفاع کمی دارند که شاید بین 15 تا 20 سانتی متر باشد به همین دلیل نیز شما می توانید مقدار توپ کمتری را در این استخرها جای دهید. هم چنین استخرهای بزرگ تری هم در ساختار گرد وجود دارد و حتی شما می تواند تا قطر حدود 2 متر را هم برای فرزند خود تهیه کنید.

استخر توپ

هم چنین استخرهای بادی مربعی و یا مستطیلی نیز عموما از طول و عرض 85 سانتی متر طراحی و تولید شده و تا حدود 3 متر نیز می توانید این محصولات را مشاهده کنید که قطعا تنوع بسیار بالایی را نیز در اختیار خواهید داشت. هم چنین شما باید به ارتفاع این محصولات هم توجه کنید زیرا هر چه یک استخر بزرگ تر باشد و ارتفاع بیشتری داشته باشد ، به همان اندازه نیز پر کردن آن از توپ سخت تر بوده و تعداد توپ بالایی را نیاز دارد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید هم به فضای خود و هم به میزان توپ مورد نیاز و سن و سال کودک خود توجه لازم را داشته باشید.

راه اندازی و نگهداری از استخر توپ

عموما مسئله مهم دیگری که شاید برای خیلی از خانواده ها سوال باشد بحث در خصوص نوع راه اندازی و نگهداری از یک استخر توپ می باشد. این مورد در عین سادگی ، قطعا مسئله مهمی هم به شمار می رود که باید به آن توجه داشته باشید. در همین رابطه باید اشاره کنیم که شما پس از تهیه و خرید یک عدد استخر باید سعی کنید تا به درستی فضای بازی کودک را فراهم سازید. اولین مسئله بحث در خصوص نحوه راه اندازی خود استخر است. در همین رابطه شما نیاز دارید تا به وسیله یک عدد پمپ باد به سادگی اقدام به باد کردن و راه اندازی محصول خود کنید. در همین رابطه باید اشاره کنیم که نوع پمپ تاثیر بسیار زیادی در زمان راه اندازی محصول شما خواهد داشت. در واقع باید سعی کنید که پمپ بادی را تهیه کنید که با فشار ایده آل و با سرعت بالا بتواند بدون کوچک ترین اذیتی محصول شما را راه اندازی نماید. در هنگام انجام این کار نیز باید دقت داشته باشید که بیش از اندازه محصول را باد نکنید. در واقع بسیار زیاد پیش آمده است که مشتری محصول خود را زیاد از حد باد کرده و همین امر باعث شده تا به دلیل فشار بالای باد داخل محصول ، درزهای استخر باز شده است که قطعا تعمیر آن نیز کاری هزینه بر و در عین حال سخت خواهد بود.

استخر توپ

هم چنین باید توجه کنید که کودک شما نیز هر گونه وسایل نوک تیز را هم از کنار استخر دور کند تا ضربه توسط جسم نوک تیز به محصول وارد نشده و باعث سوراخ شدن استخر نیز نشود. هم چنین باید اشاره کنیم که در هنگام خرید توپ بادی نیز باید جنس مناسبی از این توپ ها را خریداری کنید. در واقع یک سری از توپ ها بادی وجود دارد که دارای پلیسه هستند و این امر نیز ممکن است باعث آسیب دیدن استخر توپ و یا حتی وارد شدن آسیب های جزئی به کودک باشد که از این نظر نیز شما باید دقت لازم را در تهیه این محصولات به خرج دهید.

انواع توپ استخری

در بخش های قبلی در خصوص انواع استخر توپ و ابعاد این محصولات صحبت کردیم. هم چنین در خصوص شیوه راه اندازی این محصولات هم سعی کردیم با شما صحبت کنیم تا بتوانید مراقبت های لازم را هم پس از راه اندازی استخر خود به درستی از محصولتان انجام دهید. پس از این مورد حال قصد داریم که در خصوص انواع توپ استخر با شما صحبت کنیم که قطعا این مورد هم بخش مهمی از استخر توپ شما به شمار می رود. در واقع عدم وجود توپ باکیفیت و مناسب می تواند سبب شود تا شما محصول ایده آلی را در اختیار نداشته باشید و به مرور نیز یک سری آسیب را مشاهده کنید.

توپ استخری

در همین رابطه باید اشاره کنیم که شرکت اینتکس سعی کرده تا توپ های بادی را در تعداد 50 و 100 تایی روانه بازار کند که قطعا این محصولات کیفیت بالایی را از خود به جای گذاشته اند. در واقع این توپ های بادی در باکس های مخصوصی ارائه می شوند که همین امر باعث شده تا حمل و نقل این محصولات ساده تر شود. البته باید اشاره کنیم که شرکت بست وی نیز توپ بادی را عرضه کرده است که توپ های استخر این شرکت هم کیفیت بسیار بالایی داشته و مشتریان با اطمینان خاطر می توانند این محصولات را تهیه کنند. مزیت بزرگ توپ های تولید شده توسط این دو برند عدم پلیسه و همین طور ثابت بودن رنگ این توپ ها می باشد. هم چنین سبک وزن بودن این توپ ها نیز باعث شده تا کودک به هیچ عنوان پس از برخورد توپ آسیب نبینند.

در این میان شما می توانید مشاهده کنید که شرکت های ایرانی هم سعی در تولید توپ های بادی کرده اند. این توپ ها نیز در رنگ بندی های مختلفی عرضه شده و همین امر باعث شده تا قیمت این محصولات نیز نسبت به مدل های خارجی ارزان تر باشد. البته باید اشاره کنیم که توپ های بادی ایرانی عمدتا دارای باکس حمل و نقل نیستند و خیلی از این توپ ها داخل توری عرضه می شوند که این امر نیز باعث شده تا جمع کردن ان ها در منزل مقداری سخت شود و هر بار نیاز به پیدا کردن توری مخصوص این توپ ها داشته باشید.

توپ استخری

خرید و ثبت سفارش استخر توپ

در این مقاله سعی کردیم تا به صورت کامل و جامع خصوصیات یک استخر توپ بادی و همین طور توپ استخری را برای شما مطرح کنیم تا با آگاهی در خصوص این محصولات و همین طور ویژگی هایی که دارند بتوانید دست به سفارش و خرید این محصولات بزنید. حال باید به این نکته هم اشاره کنیم که فروشگاه سعید اینتکس نیز تنوع بالایی از استخرهای بادی را در اختیار شما قرار داده که با قیمت ارزان می توانید اقدام به خرید این محصولات کنید. هم چنین توپ های استخری خارجی و ایرانی نیز در سایت موجود است که می توانید بسته به سلیقه خود سفارش این محصولات را هم به ثبت برسانید.