استخر های پیش ساخته اصل  و اورجینال با ساختاری زیبا و منحصر بفرد به خوبی توانسته اند جایگزینی مناسب برای استخر های بتنی و فایبرگلاس باشند و از کیفیت و رضایتمندی بالایی نیز برخوردار هستند. استخر های پیش ساخته اصل و یا استخر های فریمی اصل اینتکس به علت داشتن کیفیت بالای ساخت و مواد اولیه ی درجه یک و همچنین طراحی زیبا و ابعاد و سایزبندی مناسب ،قابلیت استفاده در هر مکان و شرایط آب و هوایی را دارا می باشند.
با خیالی آسوده و بدون داشتن کوچکترین مهارت می توانید استخرهای اصلی پیش ساخته با مارک و برند معتبر اینتکس را تهیه نمایید و در مکان دلخواه خود تعبیه و نصب نمایید.
توجه داشته باشیدکلیه ی استخر های اصلی اینتکس دارای بارکد 5 رقمی شناسایی هستند و دارای تاریخ تولید و شناسنامه و ساخت کشور چین می باشند. اخیرا نمونه های مشابه و در واقع ایرانی با نام های مشابه اینتکس در بازار در حال فروش هستند که فروشگاه سعید اینتکس هیچکدام از آنها را تایید نمی کند و مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.از لحاظ کیفیت مواد اولیه و طول عمر مفید محصول ، تحت هیچ شرایطی با نمونه های اصلی استخرهای اینتکس قابل مقایسه نیستند.


نوشته های روی بسته بندی محصولات اینتکس به 6 زبان رسمی ترجمه شده اند و سایز و شکل و فرم استخر را روی بسته بندی به خوبی نمایان کرده اند تا همه این موارد هنگام خرید استخرهای اصل اینتکس به کمک مشتری آمده و خیال خریداران را تا حدودی راحت و آسوده نمایند. 

استخر های پیش ساخته اصل و اورجینال اینتکس بدون نیاز به هزینه های جانبی مانند عملیات خاکی (خاکبرداری،گودبرداری و پی ریزی و ...) و یا لوله کشی جهت تاسیسات و ... در دسترس شما شما عزیزان قرار گرفته تا در هر شرایط و لحظه بتوانید از تفریحات آبی لذت ببرید.استخر های فریمی و پیش ساخته به دو صورت می تواند مورد استفاده قرار گیرند.ابتدا روی سطح زمین و دوم در صورت نیاز درون سطح زمین. که به علت زیبایی منحصر بفردی که دارند و وسیع بودن طراحی در فضای اطراف ، پیشنهاد می شود حتما استخر خود را روی سطح زمین تعبیه و نصب نمایید و در صورت امکان در کنار آن از سکو های چوبی و یا فایبرگلاس برای زیباتر شدن محل استخر خود استفاده نمایید.
همه ی این موارد که گفته شد به کمک شما می آید تا بتوانید با کمترین هزینه و راحت ترین روش ممکن ، یک استخر فوق العاده را در محل خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.
در صورت نیاز داشتن به اطلاعات تکمیلی و یا سوالات تخصصی و فنی می توانید با کارشناسان فروشگاه سعید اینتکس تماس حاصل فرمایید تا پاسخگوی سوالات شما باشند.