یکی از مشکلات قابل توجهی که برای خریداران محترم ، هنگام خرید کالا بوجود می آید ، مشکل قیمت گذاری کالا می باشد. در سایت ها معمولا مشاهده می شود که قیمت کالا بسیار پایین تر از سایت های دیگر می باشد،هدف اینگونه سایت ها یا فروشگاه ها این است که نظر مشتری را در لحظه اول جلب نماید و مشتری جهت خرید کالا به عبارتی تحریک شود.اما بعد از واریز وجه و هنگام تماس گرفتن با فروشگاه متوجه می شویم که فروشنده به شما اعلام می نماید که کالا موجود نمی باشد و کالای مشابه به آن در حال حاضر موجود است.با این نوع ترفند غیر اخلاقی فروشنده نیز،مشتری یا خریدار را به سمت کالایی که مد نظر فروشنده هست هدایت می نماید.و کالایی دیگر را با قیمتی که شما ممکن است از آن اطلاع نداشته باشید را به شما به بهانه های مختلف و عناوین مختلف گران تر به ارائه می نماید.
یکی از دلایل جالبی که این فروشندگان برای شما عزیزان مطرح می نماید این است که ابتدا به شما اعلام می کنند که کالا موجود است ولی بعد از واریز وجه به شما اعلام می نمایند که همان لحظه ،مشتری دیگری به صورت حضوری اقدام به خرید کالا نموده و متاسفانه موجودی کالا به اتمام رسیده.و یا در برخی موارد مشاهده شده که بعد از واریز وجه به شما اعلام می کنند که استعلام قیمتی که شما از فروشگاه گرفته اید نادرست بوده و فردی که پشت خط با شما تلفنی صحبت نموده نا آگاه بوده و اشتباها به شما قیمت کالا را اعلام نموده.
از دیگر نمونه هایی که این فروشگاه ها اعلام می کنند این است که متاسفانه سایت به روز نبوده و قیمت ها به روز رسانی نشده اند.در نظر داشته باشید اصلی ترین کار یک فروشگاه اینترنتی نیز، به روز کردن مرتب قیمت هاست.پس مطمئن باشید این ترفند ها و بعبارتی دروغ ها برای شما مشتریان عزیز بسیار ناراحت کننده خواهد بود و در خور و شان شما عزیزان نمی باشد.
حالا بعد از گذشتن از این پرسه های گمراه کننده در صورتی که شما بخواهید مبلغ واریزی خود را از فروشنده مسترد نمایید ، شما را تا چند روز و هفته به بهانه های مختلف منتظر می گذارند و در نهایت با کلی بحث و ناراحتی مبلغ شما را مرجوع می نمایند.
لازم به ذکر است که که بدانید فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس هیچگونه همکاری با این سایت ها نداشته و در قبال مشکلاتی از این قبیل مسئولیتی در قبال این فروشندگان ندارد.هدف از نوشتن این اطلاعیه ، هوشیار نمودن شما عزیزان است که بتوانید با آگاهی کامل اقدام به خرید کالا نمایید.
مجددا اعلام می داریم که فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس کلیه ی کالاهایی که در سایت قرار گرفته اند را در هر لحظه و ساعت به روز رسانی کرده و کالاهایی که ناموجود باشند را ، هنگام ثبت سفارش برای شما عزیزان غیر قابل ثبت سفارش می نماید.
فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس با 18 سال سابقه همواره در تلاش است با صداقت کامل اقدام به فروش کالا و ارائه خدمات به شما عزیزان نماید.باز هم تاکید می نماییم فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس فروشگاه لوازم بادی اینتکس در کرج ،تنها مرکز فروش فروش لوازم بادی اینتکس در کشور می باشد که محصولات بادی اینتکس را با گارانتی کتبی و مهر شده اقدام به فروش می نماید.بر خلاف فروشندگان دیگر که به صورت شفاهی گارانتی را به مشتریان اعلام می نمایند . هنگامی که گارانتی به صورت کارت باشد و مکتوب و مهر شده باشد،ارزش قانونی دارد و غیر از آن اگر باشد فاقد ارزش می باشد.