انواع استخر بادی با کیفیت اینتکس و بست وی

استخر بادی به محصولاتی گفته می شود که دارای بدنه بادی و توخالی هستند و در ابعاد مختلف و ساختار های گوناگون برای داشتن انواع تفریحات آبی و مهیج استفاده می شود و می تواند سازگاری های لازم جهت داشتن این تفریحات را داشته باشد. تفریحات آبی در داخل استخر بادی به گونه ای ساماندهی می شود و می توان به تنهایی و یا به همراه دوستان خود مشغول آبتنی و آب بازی شد. این محصول تنوع بسیار زیادی دارد و در مدت زمان کم توانسته رضایت مخاطب را جلب کند. در نتیجه همواره برای هر یک از افرادی که تمایل به داشتن آن دارند محصولی مطابق با سلیقه آن ها وجود دارد. با توجه به تنوع زیادی که این محصولات دارند برای تمامی رده های سنی ساخته شده اند و می تواند جهت بهره مندی در فصول گرم سال مد نظر قرار گیرد.

 اما برخی از این محصولات مناسب استفاده در فضای بسته مانند منزل می باشد که علاوه بر استفاده به عنوان استخر آبی می تواند به صورت استخر توپ نیز مد نظر قرار گیرد و سبب سرگرم شدن کودکان شود. تنوع بیش تر استخر های بادی مناسب رده سنی کودک می باشد و برای آن ها دارای ابعاد مختلف و طرح های جذاب و زیبا بوده است. انواع گوناگونی از استخر بادی با کیفیت را می توان در فروشگاه های معتبر جستجو کرد و آن ها را از داخل نمایندگی های مجاز سفارش داد. به همین دلیل است که خرید محصولات اصل و اورجینال سفارش می شود و می تواند به راحتی توجه افراد را به خود جلب کند. انواع استخر بادی با کیفیت و تنوع آن ها در ادامه دسته بندی شده است که می توان با توجه به نیاز و موقعیت خود آن ها را انتخاب کرد و از وجود آن بهره مند شد. برخی از آن ها به شرح زیر می باشند:

انواع استخر بادی با کیفیت بزرگسال

همان طور که اشاره شد استخر بادی دارای تنوع زیاد برای گروه سنی کودک می باشد و می تواند برای این رده سنی کاربرد داشته باشد. اما محصولاتی نیز تولید شده اند که برای بزرگسال می باشند و می تواند برای آن ها تفریحات آبی مهیج را ایجاد سازد. انواع استخر بادی با کیفیت را می توان برای رده سنی بزرگسال خریداری کرد و جهت استفاده در حیاط های بزرگ و باغ  و ویلا مورد استفاده قرار داد تا اوقات خوشایندی ایجاد شود و بتوان از تفریحات تابستانی خود لذت برد. این محصول کاربردی دارای بدنه هایی با ساختار گرد و مستطیلی شکل است تا کسانی که قصد خرید آن را دارند بتوانند با توجه به سلیقه و موقعیت خود هر یک از آن ها را خریداری نمایند. بدنه این استخر های بادی بزرگ و جادار است و می تواند افراد را در کنار دوستانشان در داخل خود قرار دهد و به بهترین شکل برای آن ها اسباب تفریحات آبی و آبتنی را ایجاد نماید. این محصول کاربردی با بدنه منحصر به فردی ساخته شده است که کیفیت بالایی دارد و می تواند با ایجاد سازگاری های زیاد و طول عمر بالا برای افراد مورد استفاده قرار گیرد.

 در نتیجه پر فروش و پر مخاطب است و می تواند با قیمت مناسب خریداری شود. استخر بادی بزرگسال را می توان با خود در زمان رفتن به مسافرت و گردش به همراه داشت و از وجود آن لذت برد. چرا که بدنه توخالی و بادی است و امکان راه اندازی در کم ترین زمان را دارد. در نتیجه به سرعت برای بهره برداری آماده می شود و می توان آن را برای استفاده در مکان های مختلف به سرعت مهیا ساخت. باد کردن بدنه به وسیله پمپ باد انجام می شود که در انواع مختلف به فروش می رسد و می تواند سرعت های متفاوتی داشته باشد. همچنین بدنه های بزرگ استخر بادی بزرگسال را تنها می توان با انواع پمپ باد های برقی و فندکی و یا پدالی راه اندازی کرد تا انرژی زیادی نخواهد و بتوان به سرعت و به راحتی محصول را برای استفاده باد کرد. بنابراین به دلیل بزرگ بودن بدنه محصول باید نسبت به خرید پمپ باد مربوط به آن نیز اقدام کرد و بهترین نوع را خریداری نمود. این محصول بی نظیر دارای امکانات مختلف نیز است که دیواره های محکم و کف بادی و ایجاد بدنه ضد حساسیت را شامل می شود. از این رو خرید آن به تمامی علاقه مندان به تفریحات آبی توصیه می شود. 

انواع استخر بادی با کیفیت کودک

انواع استخر بادی با کیفیت کودک در تنوع بالا ساخته شده است که روزانه بر تنوع آن اضافه می شود و می تواند نمونه های محبوب و منحصر به فردی را روانه بازار کند. استخر بادی برای کودکان از رده سنی زیر یکسال شروع می شود و به انواعی برای نوجوانان ختم می شود. بنابراین می توان محصولات را با توجه به رده سنی فرزند خود خریداری کرد و برای آن بهترین موقعیت را ایجاد کرد. انواع استخر های با کیفیت کودک که پر فروش و پر مخاطب است به شرح زیر می باشد:

استخر بادی کودک با دیواره لایه ای

این نمونه از انواع استخر بادی با کیفیت کودک را می توان به عنوان ساده ترین اما مقاوم ترین استخر های بادی معرفی کرد که در ابعاد گوناگون می توان آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد. کسانی که قصد استفاده از محصول در حیاط منزل خود را دارند ابعاد کوچک آن را خریداری می کنند و آن دسته از افراد که تمایل به ایجاد محیطی آبی برای گروهی از کودکان را دارند ابعاد بزرگ آن را سفارش می دهند. ساختار این محصول به صورت دایره ای و مستطیلی شکل است که دیواره های آن از لایه های به هم متصل و بر روی هم تشکیل شده است. بنابراین به آن استخر بادی کودک با دیواره لایه ای می گویند. این دیواره ها محکم ترین بدنه را ایجاد می کنند تا کودکان در داخل آن احساس آرامش داشته باشند و بتوانند ایمنی لازم را به دست آورند.

 دیواره ها به صورت تک رنگ و یا با طرح های چاپی ساخته شده اند که رنگ هایی ثابت می باشند و بدون رنگ پریدگی برای استفاده در طول عمر بالا در نظر گرفته می شود. هر یک از لایه های تشکیل دهنده محصول به علاوه بخش کف آن دارای دریچه ای مجزا برای باد کردن می باشد که روند راه اندازی محصول را افزایش می دهد. علاوه بر این موارد در زمان آسیب رسیدن به بخشی از این لایه ها آسیب به بخش های دیگر وارد نخواهد شد و باد بخش های دیگر تخلیه نمی شود. در نتیجه بهترین ساختار و بهترین خصوصیات نصیب این محصول شده است که می توان آن را برای کودکان خریداری نمود.

استخر بادی کودک با سرسره بادی

انواع استخر بادی با کیفیت برای کودکان طراحی و تولید شده است که ساختاری حرفه ای و ظاهری منحصر به فرد دارد و زیبایی های زیادی را ایجاد کرده است. این محصول دارای سرسره بادی در ساختار خود می باشد و برخی از آن دارای عروسک بادی به علاوه آبپاش بادی نیز می باشد. ابعاد این دسته از استخر های بادی بزرگ است که برای نصب نیاز به فضایی بزرگ و جادار می باشد. بنابراین استخر بادی مد نظر در محیط هایی مانند باغ و حیاط ویلا راه اندازی می شود و برای ایجاد تفریحات آبی کودکان در نظر گرفته می شود. در نتیجه مخاطبان زیادی دارد که با تمایل زیاد برای بازی گروهی کودکان محصول را خریداری می کنند. برخی از این استخر های بادی و حرفه ای دارای دریچه تخلیه آب در بخش کف نیز می باشند که مشکل تخلیه را آسان می کند. 

برخی از آن ها نیز از دو حوضچه آب برخوردار هستند تا بتوان تعداد بیش تری از کودکان را مشغول بازی و سرگرمی نمود. در هر صورت یک سری مزیت ها در استخر های بادی برای کودکان وجود دارد که ثابت است و می تواند ایمنی کودکان را شامل شود. این خصوصیات شامل ضد حساسیت بودن بدنه می شود که در واقع از مواد اولیه تشکیل شده است که با پوست کودکان سازگار است و می تواند از بروز هر گونه مشکل و آسیب جلوگیری کند. برای حمل و نقل محصول بزرگی مانند استخر بادی سرسره دار مشکلی وجود ندارد. چرا که بدنه به صورت تاشو و خالی از باد جمع آوری می شود و فضای کمی را اشغال می کند. در نتیجه افراد می توانند در کنار سایر وسایل خود برای رفتن به مسافرت و تفریح آن را به همراه داشته باشند.

خرید انواع استخر بادی با کیفیت

با معرفی موارد فوق که بخشی از تنوع بالای استخر بادی می باشد می توان محصول دلخواه خود را انتخاب کرد و نسبت به داشتن آن اقدام نمود. از آن جایی که محصولات با کیفیت و حرفه ای بادی که استخر بادی جزو آن ها می باشد برند و اصل هستند و ساخت شرکت های معتبر نظیر اینتکس و بست وی هستند می توان انواع استخر بادی با کیفیت را تنها از فروشگاه محصولات بادی اینتکس خریداری کرد. در این فروشگاه محصولات با تنوع زیاد وجود دارد و انتخاب مطابق با سلیقه خود آسان تر خواهد شد. در نتیجه کسانی که قصد خرید این محصول را دارند قادر به مراجعه به این فروشگاه و ثبت سفارش خود خواهند بود.