بازوبند بادی اینتکس

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

بازوبند بادی اینتکس

بازوبند بادی اینتکس

بازوبند بادی از جمله وسایل پرکاربرد و جذاب، جهت آموزش شنای کودکان می باشد. این بازوبند وزن کمی دارد و در زمینه یادگیری کودکان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. بسیاری از کودکان ترس از آب دارند و به راحتی شنا یاد نمی گیرند. بازوبند شنا به آن ها کمک می کند که بتوانند تعادل خود را روی آب به خوبی حفظ کنند. جنس بازوبند شنا به گونه ای است که در صورت استفاده درست تا مدت ها می توانید از آن جهت شنای کودک دلبندتان کمک بگیرید. این بازوبند دو کیسه هوا مجزا دارد که بازو در میان آن قرار می گیرد. 

بازوبند بادی کودک در طرح ها و مدل های مختلف ارائه می شود. والدین می توانند با توجه به علاقمندی کودک دلبند خود نوعی از این بازوبند ها را تهیه کنند. چه تفریحی بهتر از شنا می تواند روحیه کودکان را دگرگون کند. کودکان سرشار از هیجان و انرژی هستند. شنا بهترین ورزش برای تخلیه انرژی و شور و هیجانات کودک می باشد. برای این که کودک شما بتواند در شرایط ایمن و دور از خطر شنا کند یکی از بهترین لوازم بازوبند شنا می باشد. شنا کردن نه تنها جنبه شادی و تفریح دارد بلکه یک ورزش مفید برای سلامتی اندام های بدن می باشد. تمرین و آموزش شنا می تواند زمینه های موفقیت کودک در بزرگسالی را فراهم کند. کودکی یکی از دوران مهم زندگی است که می تواند تعیین کننده آینده و سرنوشت کودک باشد. 

بازوبند شنا

مراکز عرضه بازوبند شنا

نمایندگی سعید اینتکس یکی از بهترین مراکز عرضه بازوبند بادی شنا و استخر بادی می باشد که این محصولات را با کیفیت و قیمت باورنکردنی عرضه می کند. بازوبند شنای اینتکس از جنس پی وی سی و مواد درجه اول می باشد، که در خط تولیدی مجهز و زیر نظر کارشناسان با تجربه تولید شده است. بازوبند بادی به راحتی پر و خالی می شود و شما می توانید میزان پر و خالی بودن آن را تنظیم کنید. درجه پر و خالی بودن بازوبند می تواند میزان شناور بودن شما روی آب را تعیین کنید. اگر چه که بازوبند بادی جزو لوازم اصلی شنا نمی باشد اما جزو لوازم جانبی پرکاربرد است که نقش مهمی دارد. 

دسته‌بندی