تشک بادی اینتکس

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


تشک بادی اینتکس محصولی با ابعاد کوچک بوده که فضای کمی را اشغال کرده و ساختاری چند منظوره با بدنه ای طبی و مواج داشته که می توانید به منظور استفاده در زمان سفر و یا منزل و محل کار خود به صورت موقت و یا دائم این محصولات را در نظر بگیرید. از سوی دیگر ساختار مواج و بدنه طبی تشک بادی اینتکس موجب شده این محصولات مورد تایید پزشکان قرار گرفته که افرادی که بیماری آرتروز و یا دیسک کمر نیز دارند می توانند این محصولات را برای خرید در نظر بگیرند. تشک های بادی غالبا سبک بوده و در زمان جمع اوری شدن فضای کمی را اشغال کرده و در زمانی کوتاه نیز برای استفاده شما آماده می شوند. پس می توانید به راحتی آن ها در داخل ساک حمل و یا کوله پشتی خود قرار داده و در زمان سفر به همراه ببرید. نرمی و راحتی بدنه تشک بادی اینتکس و همچنین ساختار مواج و ضدتعریق آن موجب شده تا در زمان استفاده بتوانید یک خواب راحت را تجربه کنید. تشک های بادی که توسط برند های اینتکس و بست وی طراحی و تولید شده از انواع تشک بادی یک نفره ، تشک بادی دو نفره و تشک بادی کمپینگ تشکیل شده تا افراد بتوانند متناسب با نیاز خود یک نمونه را در زمان خرید در نظر بگیرند. تشک های بادی کمپینگ غالبا در بخش کف محصول از ساختاری دو لایه با بدنه پی وی سی و برزنتی برخوردار بوده تا در زمان استفاده داخل فضای باز و سفر طول عمر و کیفیت بدنه آن ها تحت تاثیر قرار نگیرد.

امروز تولیدات اینتکس و بست وی در زمینه تشک بادی گسترش بالایی داشته که موجب شده خواسته افراد مشکل پسند را نیز برطرف سازد. برخی از انواع تولیدات 2022 تشک بادی اینتکس مجهز به پمپ باد پدالی و پایی بوده که این نوع محصول به راحتی و بدون نیاز به پمپ باد خارجی از طریق یک پمپ باد داخلی راه اندازی می شود. از سوی دیگر نمونه های دیگر تشک های بادی اینتکس دارای پمپ باد برقی و یا دستی مجزا در داخل بسته بندی خود بوده تا به راحتی بتوانید محصول خود را راه اندازی کنید. تشک های بادی بست وی 2022 نیز ساختاری مشابه با تخت بادی داشته و در برخی نمونه ها پمپ باد برقی سرخود را می توانید بر روی بدنه محصول مشاهده کرده که به راحتی و از طریق اتصال به برق شهر تشک بادی شما را راه اندازی و یا باد داخل بدنه محصول را تخلیه خواهد کرد. از سوی دیگر به دلیل کیفیت بالای بدنه تشک بادی اینتکس و بست وی بوده که در صورت بروز هرگونه آسیب ناشی از استفاده نادرست می توانید محصول خود را از طریق چسب تعمیرات سعید اینتکس رفوه کرده و یا برای تعمیرات تخصصی به دفتر فروشگاه ارسال کنید.

قیمت تشک بادی اینتکس

بدون تردید یکی از مهم ترین پارامتر ها در زمان انتخاب و خرید تمامی محصولات از جمله خرید تشک بادی اینتکس توجه به قیمت ان کالا می باشد. برای تعیین قیمت محصول نیاز به توجه به برخی از ویژگی های تشک بادی مدنظر بوده که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم. ظرفیت بدنه تشک بادی از مهم ترین موارد موثر در تعیین قیمت آن بوده طبیعتا نمونه های تک نفره ارزان تر از نمونه های دونفره تشک بادی هستند. مورد مهم بعدی نیز تجهیزات جانبی محصول بوده که تشک های بادی پمپ باد از نظر هزینه ای در قسمت بالاتری قرار دارد. البته از سوی دیگر توجه داشته باشید از شما دارای پمپ باد مخصوص لوازم بادی هستید می توانید تشک بادی ساده و بدون تجهیزات را خریداری کرده در غیر این صورت خرید تشک بادی با تجهیزات کامل برای شما اقتصادی تر خواهد بود.

خرید تشک بادی اینتکس

با در نظر گرفتن موارد یاد شده تا حدودی با تشک بادی اینتکس و بست وی و کاربرد و دلیل تنوع بالای قیمت این گروه محصولات آشنا شده اید. توصیه می کنیم پیش از مشاهده و انتخاب و خرید تشک بادی اینتکس و بست وی از تنوع بالای ارائه شده توسط سعید اینتکس تعیین کنید که قصد دارید محصول را در سفر مورد استفاده قرار داده و بدون شک در این صورت تشک بادی کمپینگ بهترین گزینه بوده و اگر قصد استفاده از محصول را در داخل منزل و محل کار دارید به پارامتر هایی نظیر ابعاد ، تحمل وزن ، قیمت ، جنس بدنه و مواردی از این دست توجه کنید. فروشگاه سعید اینتکس که با نام فروشگاه اینتکس کرج نیز شناخته شده یک مرکز رسمی برای فروش محصولات بادی از جمله تشک بادی اینتکس بوده که به عنوان وارد کننده می تواند خواسته شما را با توجه به تنوع گسترده ای که داشته برآورده کند. در نظر داشته باشید برای خرید تشک بادی اینتکس و بست وی می توانید با استفاده از آدرس قید شده داخل وب سایت به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کرده و یا به صورت اینترنتی و از طریق همین دسته بندی محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده تا در زمانی کوتاه در سراسر کشور بتوانید تشک بادی اینتکس و بست وی خود را دریافت نمایید.