قایق بادی مخصوص دریا 

استفاده از قایق بادی و تفریح های دریایی همواره از سوی گردشگران، یکی از تفریحات هیجان انگیز بوده است. در ایران نیز این نمونه تفریحات را به دلیل وجود منطقه های دریایی زیاد در ایران می توانیم مشاهده کنیم. همه ما در تابستان، که اوقات فراغت خود را در آن سپری می کنیم، به دنبال سفر و تفریح هستیم. یکی از بهترین منطقه هایی که می توانیم در آن ها از اوقات فراغت خود لذت ببریم، دریای خزر و خلیج همیشگی فارس است. برای سفر به این مناطق، می توانید با به همراه داشتن یک قایق بادی، لحظات سفر خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید. قایق بادی مخصوص دریا در این لحظه قطعا مورد نیاز شما خواهد بود و برای خرید آن باید از سایتی برتر مانند سایت نمایندگی سعید اینتکس برای خرید آن اقدام نمایید. در این متن همه آنچه که نیاز دارید تا در خصوص این نمونه قایق های بادی بدانید را عنوان خواهیم نمود. 

قایق بادی

قایق بادی

ویژگی های قایق بادی برتر 

قطعا اگر قصد خرید قایق بادی را داشته باشید، نکات بسیار زیادی را باید در زمان خرید بررسی نمایید. زمانی که شما از قایق خود استفاده خواهید نمود، در دریا و در عمق های بسیار زیادی قرار دارید. در این حالت جان شما و تضمین ایمنی جان شما، بستگی به ویژگی های قایق بادی خریداری شده خواهد داشت. از مهمترین ویژگی هایی که یک قایق باید آن ها را دارا باشد کمی توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. ابعاد قایق استاندارد و مناسب باشد. 
 2. اطلاعات مورد نیاز را بر روی جعبه و یا خود قایق درج کرده باشد. 
 3. از متریال های اولیه عالی برای ساخت این نمونه قایق ها استفاده شده باشد. 
 4. راحت و با دوام باشد. 
 5. رنگ ثابت داشته باشد و رنگ قایق به لباس پس ندهد. 
 6. دارای ظاهری زیبا باشد. 
 7. طراحی ارگونومیک داشته باشد. 
 8. توان بدنه در برابر فشار و وزن های متناسب رو به بالا، زیاد باشد.
 9. لایه های بادی چند جداره داشته باشد. 
 10. از استاندارد های جهانی بر۷وردار باشد تا امتیت شما تایید شده باشد. 

با در نظر داشتن این موارد، قطعا می توانید بهترین نمونه قایق بادی مخصوص دریا را تهیه کنید. همچنین می توانید برای خرید قایقی با این ویژگی ها به فکر خرید قایق اینتکس از نمایندگی های معتبر سراسر ایران باشید. 

قیمت یک قایق دریایی بادی چه قدر است؟

قایق های بادی موجود در مغازه ها و فروشگاه های مختلف، به دلیل تفاوت نرخ ارز در زمان خرید آن ها قطعا با یکدیگر متفاوت است. عوامل و موارد مختلفی در زمان خرید بر روی قیمت قایق بادی تاثیر دارد. اما قیمت قایق های بادی به دلیل آنکه فصلی هستند و معمولا در فصل زمستان مورد استفاده قرار نمی گیرند، در این فصل قیمتی مناسب تر را در بر خواهند داشت. از طرفی در فصل بهار و تابستان به دلیل تقاضای بالای خریداران، قیمت این نمونه کالا ها افزایش می یابد. در نتیجه به این نکته توجه نمایید که چه زمانی برای خرید قایق های بادی مناسب خواهد بود؟ 

پس از پاسخ به این پرسش و با در نظر داشتن بودجه تعیین شده خود، می توانید نمونه ای از قایق را که به آن نیاز دارید خریداری کنید. همچنین در نظر داشته باشید سایت سعید اینتکس دارای نمونه های متعددی از قایق های بادی است که قیمت آن ها نیز در رده های متنوعی قرار دارد، پس با هر میزان بودجه ای که داشته باشید، می توانید برای خرید قایق بادی با کیفیت از طریق این سایت اقدام نمایید. 

خرید قایق بادی مخصوص دریا

خرید قایق بادی مخصوص دریا

عوامل تاثیر گذار بر قیمت قایق بادی چه عواملی هستند؟

قیمت قایق بادی یکی از موارد مهمی است که در زمان خرید به آن توجه خواهید نمود. از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت این نمونه محصولات تفریحی و ورزشی، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. ظرفیت نفرات قایق 
 2. ابعاد و اندازه قایق
 3. نوع متریال استفاده شده برای ساخت قایق
 4. داشتن پارو ها و پمپ باد
 5. جنس و برند تولید کننده قایق 
 6. داشتن و یا نداشتن گارانتی قایق
 7. اورجینال بودن و یا های کپی بودن قایق
 8. نوع ارسال در صورت خرید اینترنتی 
 9. نوع مدل قایق و طراحی آن 

با در نظر داشتن این موارد می توانیم قیمت های متنوعی را در سایت های مختلف مشاهده کنیم. شما باید برای خرید به نیاز خود توجه داشته باشید. 

خرید قایق بادی

خرید قایق بادی

در زمان خرید قایق های بادی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید قایق بادی بهتر است نکاتی را در ابتدای امر بدانید. در این حالت جان شما تضمین شده خواهد بود و می توانید با این نمونه قایق، در دریا از تفریح و ورزش خود لذت ببرید. برای نمونه بهتر است به تاریخ تولید و تاریخ انقضای قایق های بادی دقت کنید. ابعاد و استاندارد بودن آن ها، راحتی در زمان نشستن و مواردی از این قبیل را بررسی نمایید. تعداد پارو ها و ارگونومیک بودن آنها نکته ای بسیار مهم است. سوراخ نبودن قایق و لایه های متنوع را بررسی نمایید. قایق ها باید دارای تلمبه باشند و یا باید تلمبه های مخصوص را به صورت جداگانه تهیه نمایید. قیمت قایق ها را بررسی کنید و بعد برای خرید نهایی اقدام نمایید. 

قایق بادی مخصوص دریا با قایق های بادی دیگر تفاوت های اساسی دارند، به این نمونه تفاوت ها توجه کنید. با در نظر داشتن این موارد می توانید قایق بادی ارزان و تولید شده توسط برند های برتر را نیز تهیه کنید. 

قایق اینتکس بخرید و از تفریحات دریایی خود لذت ببرید

برای خرید قایق دریایی می توانید از طریق سایت های اینترنتی برتر مانند سایت ما، یعنی سایت سعید اینتکس اقدام نمایید. در سایت ما نمونه قایق های اصل و اورجینال برند اینتکس را با تنوع بیشمار و قیمتی بسیار مقرون به صرفه می توانید مشاهده نمایید. همچنین با توجه به مواردی که عنوان نمودیم، همه قایق های بادی این سایت دارای ویژگی های عنوان شده در این متن می باشند. بدین صورت بدون نگرانی می توانید بهترین نمونه قایق بادی را خریداری نمایید و از سفر خود و چشم انداز ساحل دریاهای ایران لذت ببرید.