همان طور که می دانید مبل های شنی مدل های گوناگونی دارند و همین تنوع در مدل باعث شده تا قیمت های متفاوتی از این محصولات را هم در بازار شاهد باشیم. با توجه به این پیش زمینه حتما برای شما نیز پیش آمده است که به دنبال خرید یک مبل شنی بزرگ باشید اما از قیمت این محصولات اطلاعات کافی در اختیار نداشته و نگران بالا بودن قیمت این محصولات شوید. با توجه به این مسئله حال در این مقاله سعی بر این داریم تا به صورت کامل در خصوص این محصولات و همین طور قیمت آن ها با شما صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

مبل شنی بزرگ

برای دریافت فایل صوتی این محتوای آموزشی کلیک کنید.

مبل شنی یک نفره بزرگ

اولین مسئله ای که در خصوص این محصولات می توانیم عنوان کنیم بحث مدل یک نفره بزرگ این محصولات است. شما می توانید مشاهده کنید که مبل های شنی یک نفره محبوب ترین مدل این محصولات خواهد بود که در محیط های اداری ، منزل و اتاق های خواب بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. مدل یک نفره مبل شنی نیز خود دارای سایز های مختلفی است که یک سری از این محصولات دارای ابعاد کوچکی هستند و بیشتر برای سنین کودک و نوجوان مورد استفاده قرار می گیرند اما مدل های سایز بزرگ این محصولات هم وجود دارد که افراد بزرگسال و سنگین وزن هم می توانند بدون نگرانی و با خیالی راحت از آن ها استفاده کنند.

مبل شنی حوله ای، از نظر نوع طراحی نیز شما می توانید مدل های گرد ، بیضی و تکیه گاه دار را در این محصولات مشاهده کنید که هر یک از این محصولات ویژگی خاص خود را داراست و باعث شده تا با تنوع بالا بتوانید از میان این مدل ها و گزینه ها ، یک کالای دیدنی را در اختیار داشته باشید. مدل های گرد این محصولات یعنی مبل شنی گرد یک نفره بزرگ از پرطرفدارترین مبل های شنی تولید شده در ایران به شمار می رود.

خرید مبل شنی بزرگ یک نفره | سعید اینتکس

مبل شنی دو نفره بزرگ

مدل دیگری از این محصولات که آن هم بسیار زیاد فروش می رود ، مبل شنی دو نفره بزرگ است که هم از نظر ابعاد و هم از نظر نوع طراحی به گونه ای شکل گرفته است که مشتریان با خیالی راحت دست به انتخاب این محصولات می زنند. با توجه به این ویژگی باید اشاره کنیم که مدل های دو نفره دقیقا با حجمی بسیار بزرگ تر شکل گرفته اند که باعث می شود تا افراد بتوانند به راحتی بر روی این محصولات قرار گرفته و حتی به استراحتی راحت بپردازند. در همین رابطه نیز می توانیم تاکید کنیم که مدل های گرد و سایز بزرگ این محصولات ، پر فروش ترین مدل از این کالاها به شمار می روند که همین عامل سبب فروش هر چه بیشتر این دسته از مبل های شنی شده است.

خرید مبل شنی بزرگ دو نفره | سعید اینتکس

جنس و کیفیت مبل شنی بزرگ

شاید این دغدغه نیز برای یک سری از افراد وجود داشته باشد که جنس یک مبل شنی بزرگ و یا به اصطلاح bean bag big از چه موادی تشکیل شده و آیا می توان از نظر کیفیت به این دسته از محصولات اطمینان کرد؟ در همین خصوص نیز باید اشاره کنیم که عمده جنس این دسته از مبل های شنی از نوع پارچه مخمل می باشد. در واقع این نوع پارچه به گونه ای است که به هیچ عنوان به سادگی دچار آسیب نخواهد شد و همین امر نیز باعث می شود تا از نظر کیفیت نیز شما محصولی در اختیار داشته باشید که کیفیت بالایی را در اختیار شما قرار دهد.

علاوه بر جنس پارچه مخمل ، مدل دیگری از این محصولات نیز وجود دارد که از نوع پارچه چرم مصنوعی می باشد. این مدل از مبل های شنی هم بسیار محبوب و پرطرفدار هستند و باعث خواهد شد که کیفیت بالایی را هم در اختیار داشته باشید. این جنس بسیار ضخیم است و تنها با فرو کردن اجسام نوک تیز و یا موارد مشابه امکان آسیب دیدن آن ها وجود دارد. هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که رویه های این محصولات قابلیت تمیز کردن و پاک کردن را هم داراست که این مسئله باعث خواهد شد که در صورتی که مبل شنی شما به هر دلیل کثیف شد ، بتوانید بدون هیچ گونه مسئله و دغدغه ای در اسرع وقت به وسیله یک پارچه نمناک این محصولات را تمیز و پاکیزه کنید.

مبل شنی بزرگ مخملی | سعید اینتکس

مبل شنی خانوادگی در بازار وجود دارد؟

این سوال یکی از مواردی است که بسیار زیاد از مشاورین ما در فروشگاه سعید اینتکس پرسیده می شود. قطعا با توجه به این مسئله که مدل های گوناگونی از مبل های شنی در بازار را مشاهده کرده اید ، این سوال شاید پیش آمده باشد که به دنبال خرید یک محصول بزرگ تر از یک یا دو نفره باشید. در بخش ابتدایی این مقاله نیز اشاره کردیم که مدل های محبوب و پرطرفدار این محصولات عمدتا مبل های شنی بزرگ یک نفره و دو نفره هستند اما به تازگی نیز مدل هایی تولید و عرضه شده است که به صورت خانوادگی و حتی چهار نفره نیز می توانید از آن ها استفاده کنید. فروشگاه سعید اینتکس نیز در جهت رضایت شما مشتریان عزیز سعی کرده تا این دسته از مبل های شنی را هم تولید و ارائه کند که با آسودگی خاطر بتوانید خرید این محصولات را هم در صورت نیاز در اولویت قرار دهید. نرمی و راحتی این دسته از مبل های شنی بزرگ ، جنس و کیفیت مقاوم و همین طور تحمل وزن و انعطاف پذیری فوق العاده این محصولات از خصوصیات فوق العاده یک مبل شنی خزدار بزرگ خانوادگی به شمار می رود.

مبل شنی بزرگ خانوادگی | سعید اینتکس

قیمت مبل شنی بزرگ

در بخش های قبلی عمدتا در ارتباط با یک مبل شنی بزرگ یک نفره ، دو نفره و حتی مدل های خانوادگی و چهار نفره این محصولات با شما صحبت کردیم. حال این سوال پیش می آید که قیمت مبل شنی بزرگ چند است و به چه مواردی بستگی دارد؟ در همین خصوص باید اشاره کنیم که قیمت این محصولات را نمی توان به سادگی بیان کرد زیرا به چندین مورد مهم بستگی دارد. در واقع اولین مسئله بحث جنس و کیفیت این محصولات است که خب مهم ترین نکته هم در ارتباط با این محصولات خواهد بود. شما باید در ابتدا سعی کنید تا جنس و کیفیت مورد نظر خود و سپس ظرفیت و سایز این محصولات را انتخاب کرده و سپس به دنبال قیمت این محصولات باشید.

در این رابطه البته باید اشاره کنیم که ما در فروشگاه سعید اینتکس سعی کرده ایم تا مدل های گوناگون ، رنگ های متنوع و همین طور جنس و کیفیت های فوق العاده این محصولات را ارائه کنیم تا با قیمت ارزان بتوانید به ساده ترین شکل ممکن خرید مبل شنی بزرگ را انجام دهید. البته ارائه خدمات پس از فروش و همین طور عرضه محتویات جانبی این محصولات نظیر بونولیت داخلی نیز از دیگر خصوصیاتی است که سعی کرده ایم در فروشگاه سعید اینتکس همه این نکات را مد نظر قرار داده و بهترین محصول و خدمت را در اختیار شما قرار دهیم.