نمایندگی محصولات بادی اینتکس درکرج با دو دامنه ی www.saeedintex.com و  یا www.karajintex.com  برای عموم شهروندان قابل دسترس بوده و هیچ سایت و دامنه ی مشابهی با این مجموعه همکاری نداشته و زیر نظر این مجموعه نمی باشد.

نمایندگی سعید اینتکس یکی از معتبرترین مراکز فروش لوازم بادی اینتکس می باشد که دارای کارت گارانتی مهر شده و معتبر می باشد که به شما عزیزان خدمات رایگان ارائه میدهد.

نمایندگی  سعید اینتکس در کرج با بیش از 18 سال سابقه ی فعال در زمینه ی فروش  محصولات بادی اینتکس،با افتخار یکی از بزرگترین مجموعه های فروش محصولات بادی اینتکس در کشور می باشد و دارای بیشترین تنوع محصولات بادی اینتکس میباشد. این مجموعه همواره با تامین کالاهای روز شرکت اینتکس سعی بر این  دارد تا موجودی محصولات خود را به روز نگه داشته تا کلیه ی هموطنان عزیز به راحتی از محصولات موجود در بازارهای جهانی بهره ببرند.

شایان ذکر  است که این مجموعه بصورت کاملا تخصصی بر روی تامین و فروش محصولات بادی  اینتکس تمرکز دارد و شما عزیزان میتوانید با خیالی آسوده و خاطری ایمن از  این محصولات دیدن فرمایید.

نمایندگی سعید اینتکس جهت سهولت و جهت حفظ آرامش مشتریان هنگام خرید،محصول را در حضور مشتری از پلمپ خارج نموده و در  حضور مشتری تست مینماید.پس شما با خرید مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی  سعید اینتکس میتوانید تجربه ی یک خرید خوب و آسوده را از لوازم بادی اینتکس داشته باشید.

نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس در کرج همواره کالاهایی مانند تشک های بادی اینتکس جهت خواب و استراحت و یا تشک های روی آب جهت تفریحات آبی و یا تشک های کمپینگ را در مرکز خود برای فروش بصورت همیشگی دارا می باشد.

قایق های بادی اینتکس یکی دیگر از محصولات نمایندگی سعید اینتکس در کرج میباشد که شامل قایق بادی اکسکورشن و یا قایق بادی مارینر و یا قایق بادی سیهاوک و قایق  چلنجر و یا قایق کایاک و یا قایق های اکسپلورر ، می باشد.

تخت های بادی اینتکس نیز از این قضیه مستثنا نبوده و در نمایندگی سعید اینتکس کرج میتوانید با تنوع زیادی از تخت های بادی اینتکس آشنا شوید و از تفاوت ها و مزیت های  این مدل ها براحتی اطلاعات کسب نمایید.

مبل های بادی اینتکس یکی دیگر از پر طرفدار ترین کالاهای این کمپانی میباشد که در نمایندگی سعید اینتکس کرج شما میتوانید مدل های متنوع این مبل های بادی را مشاهده نمایید و از مدل ها و ترکیب رنگ آن آگاه شوید.

 استخر های بادی کودکان و استخر های پیش ساخته اینتکس  و وان بادی هم دارای تنوع زیادی هستند که در این مجموعه محیا میباشد و بصورت کاملا تخصصی در خصوص این محصولات در آینده صحبت می شود.

آدرس نمایندگی سعید اینتکس در کرج واقع در خیابان شهید بهشتی،میدان شهدا، خیابان مظاهری کوچه نورالهدی مجتمع اداری سنیک طبقه ۳ واحد ۳۰۳ میباشد و شما عزیزان میتوانید بصورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی اقدام به ثبت سفارش و یا خرید محصولات نمایید.

نمایندگی سعید اینتکس جهت سهولت خرید میتواند سفارشات شما عزیزان را از طریق شرکت پست و یا از طریق تیپاکس و یا تاکسی های اینترنتی و یا سیستم های حمل و نقل باری به سراسر کشور ارسال نماید. پس خیالتان راحت باشد که از جهت ارسال کالا به سریعترین روش محصول بدست شما خواهد رسید.