وان بادی از کجا بخرم؟

در این چند سال اخیر بسیاری از افراد هستند که از وان بادی در حمام خود و یا در استخر استفاده می کنند. وان های بادی از نظر ساختار و از نظر طراحی با یکدیگر فرق دارند. بیشتر افرادی که قصد خرید این وان ها را دارند برایشان این پرسش به وجود می ‌آید که باید از کجا آنها را خریداری کنند. فروشگاه هایی که تجهیزات مربوط به استخر را می فروشند انواع وان های حمام بادی را به مشتریان ارائه می دهند. برای خرید بهترین وان ها باید در مورد ویژگی ها و مشخصات آنها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. در ادامه شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید یکی از بهترین وان های بادی را برای حمام یا استخر خریداری کنید. 

خرید باد

خرید وان های با کیفیت بادی

نکاتی در مورد خرید بهترین وان بادی 

برخی از مهمترین نکاتی که جهت خرید وان بادی اهمیت دارند عبارت هستند از:

1. بررسی ظاهر و ساختار وان 

یکی از مهمترین نکاتی که جهت خرید وان های بادی اهمیت دارد این است که از نظر ظاهر و ساختار آنها را بررسی کنید. قطعا یکی از مهمترین مواردی که موجب می شود به بهترین شکل ممکن خریدتان را انجام دهید توجه طراحی و ظاهر محصول می باشد. اگر در فروشگاه و مغازه های متفاوت نمونه‌ های زیادی از وان ‌های حمام بادی را مشاهده کنید بدون شک می توانید یکی از بهترین ها را بر اساس نیاز خود خریداری کنید. در واقع از نظر ظاهر و ساختار این وان ها را در دو مدل کودکان و بزرگسالان تولید می کنند. فروش این محصولات در بین هر دو رده سنی انجام می‌ شود.

ظاهر یکی از مهم‌ ترین موادی است که زمان خرید وان های بادی اهمیت زیادی دارد. در مدل های کودکان شما می توانید محصولاتی که برای خردسالان هستند را خریداری کنید. این محصولات دارای بالش در بخش میانی می باشند. این مسئله موجب شده تا خانواده ‌ها به راحتی بتواند از وان برای تعویض پوشک استفاده کنند. وان های بادی که برای بزرگسالان می باشند را می توانید در رنگ بندی ها و اندازه های متفاوت خریداری کنید. این وان ها دارای ساختار مستطیل شکل می باشند. همین مسئله موجب شده تا فرد به راحتی بتواند در این محصول قرار بگیرد. 

2. بررسی جنس و کیفیت وان 

یکی دیگر از نکاتی که جهت خرید وان بادی اهمیت دارد این است که از نظر جنس و کیفیت، محصول را بررسی کنید. کیفیت نکته حساسی است که بسیاری از افراد به آن توجه می نمایند. از نظر کیفیت این محصولات با دوام هستند. به همین دلیل فرد می تواند با خیال راحت آنها را خریداری کند. اگر به صورت دقیق تر بخواهیم در مورد کیفیت این محصولات توضیح دهیم باید بدانید که بدنه آنها از جنس وینیل و پی وی سی می باشد. این نکته موجب شده که فرد به راحتی بتواند از آنها مدت زمان زیادی استفاده کند. چند لایه بودن بدنه اصلی وان های بادی و همچنین ضخامت لایه های این محصول یکی از مهمترین ویژگی‌ های آنها شمار می ‌رود. هر چه که بدنه آنها ضخامت بیشتری داشته باشد افراد با خیال راحت از آنها استفاده می کنند. 

وان باد

وان استخر و حمام بادی

3. بررسی وان بادی از نظر ویژگی و مزیت 

 یکی دیگر از نکاتی که جهت خرید وان های بادی اهمیت دارد این است که از نظر مزایا و ویژگی، آنها را بررسی کنید. جهت خرید وان های بادی باید ساختار ساده آنها را به طور کامل بررسی نمایید. در واقع این مسئله که بدانید وان ها ساده هستند و ساختار پیچیده ای ندارند بسیار مهم است. وجود کوسن ها در انواع وان های بزرگسالان کمک می‌ کند تا فرد به راحتی درون آنها دراز بکشد و استراحت کند. در مدت زمانی که فرد درون محصول قرار می گیرد می تواند از امکانات آن استفاده کند. 

4. بررسی راه اندازی و نصب وان 

راه اندازی و استفاده از وان بادی یکی دیگر از نکاتی است که زمان خرید وان اهمیت دارد. راه اندازی محصول مسئله مهمی است که شاید در عین حال ساده باشد. اگر یکی از وان های بادی کودکان و یا بزرگسالان را تهیه کرده اید می توانید با استفاده از پمپ به راحتی آن را باد کنید. دریچه های باد را روی محصول می توانید مشاهده نمایید. هر یک از این دریچه ها روی بدنه اصلی قرار گرفته اند. پمپ باد را پس از خریداری باید درون این محفظه‌ ها قرار دهید تا محصول به اندازه کافی پر شود. پر کردن وان ها ساده و آسان می باشد. اما دقت داشته باشید که بیش از اندازه نباید وان ها را پر از باد کنید، همچنین  کمتر از اندازه مجاز هم نباید آنها را باد نمایید.

5. نحوه مراقبت از وان بادی 

 مراقبت و نگهداری از وان حمام بادی یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن دقت داشته باشیم. بعد از راه اندازی کردن این محصول شما باید توجه داشته باشید که به چه صورت می خواهید از این محصول مراقبت کنید. بدنه وان کیفیت مناسبی دارد اما باید برخی از نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید مدت زمان زیادی از آن استفاده نمایید. زمان راه اندازی این محصول از ضربه زدن به بخش های متفاوت آن جلوگیری نمایید. هر نوع وسیله ای که امکان آسیب زدن به بدنه این محصول را دارد باید از آن دور کنید. به هیچ عنوان نباید آن را در کنار اشیاء تیز قرار دهید.

وان باد

وان های بادی

خرید وان بادی از نمایندگی 

خرید وان بادی باید از نمایندگی های معتبر این محصول انجام شود. با توجه به مواردی که در این مطلب اعلام کردیم شما باید به نمایندگی مراجعه نمایید تا یکی از وان های با کیفیت بادی را خریداری کنید. فروشگاه سعید اینتکس به عنوان نمایندگی فروش انواع وان های بادی شناخته می شود. شما می توانید مدل ها و اندازه های متفاوت وان های بادی را از نمایندگی سعید اینتکس با قیمت مناسب خریداری کنید. هزینه خرید انواع وان ها در وب سایت اعلام شده است. بنابراین ویژگی ‌ها و مشخصات و آنها را ابتدا بررسی کنید و سپس آنها را برای حمام یا استخر خریداری نمایید. قیمت هر یک از وان ها بر اساس اندازه و ضخامت متفاوت می باشد.