فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس عرضه کننده لوازم بادی اینتکس در کرج و تهران، با سریع ترین روش های ارسال به سراسر کشور می باشد.
این مجموعه همواره سعی بر آن داشته بهترین قیمت و بهترین کیفیت و خدمات را در لوازم بادی اینتکس به شما عزیزان ارائه نماید. فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس با حمایت و پشتیبانی دو طرفه هم از جانب مشتریان و هم از جانب مدیریت این مجموعه جدیدترین و به روزترین امار و اطلاعات را به شما عزیزان جهت خرید بصرفه و بهینه در عرصه محصولات بادی را به شما اطلاع رسانی می نماید.
به اطلاع می رساند برخی فروشندگان کالا مبالغی را بصورت نا متعارف و غیر اصولی هنگام خرید کالا برای شما در نظر می گیرندکه این امر موجب نارضایتی شما عزیزان می گردد.مبالغی مانند مالیات ، خروج از انبار ، هزینه ی انبار داری ،هزینه باربری و هزینه های مشابه این موارد. نکته ی جالب اینجاست که این فروشندگان بیشتر این مبالغ را از مشتری های ساکن شهرستان که امکان خرید حضوری را ندارند ، دریافت می نمایند.فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس دریافت این مبالغ را غیر اصولی و غیر اخلاقی می داند و  به اطلاع شما عزیزان می رساند که جهت پیشگیری  سعی کنید قبل از خرید حتما از فروشنده در خصوص هزینه های جانبی سوال فرمایید.