امروزه با توجه به افزایش ساعات کاری و مشغله های فراوان ، استراحت های کوتاه مدت می تواند تا حدود زیادی انرزی از دست رفته ناشی از انجام کار را به ما برگرداند. در صورتی که قصد استراحت کوتاه مدت را در محل کار و یا حتی در منزل را دارید ، کاناپه بادی تخت شو اینتکس یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود.کاناپه های بادی تخت شو اینتکس به دو صورت تکنفره و دونفره تولید و طراحی شده اند و کارایی بسیار بالایی را نیز دارا می باشند.
کاناپه های بادی اینتکس ساخته شده از مواد درجه یک پی وی سی ضخیم و باکیفیت بوده و از استقامت و طول عمر بالایی برخوردار می باشند.

Intex Pull-Out Sofa 68566 | Zboží.cz

استفاده در محیط های کم جا ،استفاده در دفتر کار و استفاده در ویلاهای مسافرتی چند مورد از شایع ترین موارد استفاده از کاناپه های بادی تخت شو اینتکس می باشند.

موارد استفاده از کاناپه های بادی تخت شو اینتکس
شما عزیزان همواره می توانید از کاناپه های بادی تخت شو اینتکس در محیط هایی نظیر منزل ، محل کار ، مطب ، و یا ویلا های تفریحی و یا مسافرت استفاده نمایید.در صورتی که قصد استفاده از این محصول را دارید ، قبل از استفاده حتما سعی نمایید از یک زیرانداز مناسب جهت جلوگیری از آسیب دیدن محصول استفاده نمایید.

ROZETKA | Двухспальный надувной диван-трансформер Intex 68566 Pull-Out Sofa  193 x 221 x 66 см Черный (RT-68566). Цена, купить Двухспальный надувной  диван-трансформер Intex 68566 Pull-Out Sofa 193 x 221 x 66 см

مزیت استفاده از کاناپخ بادی تخت شو اینتکس
کاناپه های بادی قابلیت نصب شدن در کمتر از چند دقیقه را دارند .نصب آسان و حمل و نقل راحت از مواردی است که باعث شده این کالا مورد توجه بسیاری افراد قرار گیرد.
وزن کم و حجم کم نیز از دیگر مزیت ها و خصوصیات کاناپه بادی اینتکس می باشد.سایز تکنفره با وزنی حدود 6 کیلوگرم و مدل دونفره ب وزنی حدود 9 کیلوگرم طراحی و ساخته شده اند.
قابلیت شستشو از مواردی است که کاناپه های بادی از آن برخوردارهستند و در صورتی که محصول شما به هر دلیل دچار الودگی ، لک و یا کثیفی شد می توانید آن را بوسیله اندکی مایع شستشو تمیز کرده و کاملا شستشو دهید.
خدمات پس از فروش کاناپه های بادی اینتکس همواره توسط فروشگاه سعید اینتکس در کرج ساپورت و انجام می شود و در صورتی که محصول شما دچار آسیب دیدگی شود و یا مشکلی برای آن بوجود آید ، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از آنها تقاضای مشاوره و راهنمایی کنید.
کارشناسان ما با افتخار پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.