انواع تشک بادی روی آب

امروزه مدل های زیادی از تشک بادی روی آب را تولید می ‌کنند تا مشتریان بر اساس سلیقه شان یکی از آنها را بخرند. تشک های بادی در رده های سنی متفاوت تولید می ‌شوند. شما می توانید تشک های بادی روی آب را برای کودکان نوجوانان و بزرگسالان خریداری کنید. یکی از مهمترین فاکتورهایی که زمان خرید تشک بادی باید به آن دقت داشته باشید این است که قابلیت تحمل وزن آن را بررسی کنید. از آنجایی که افراد زیادی علاقه دارند از تشک های بادی روی آب استفاده کنند باید مدل های متفاوت تشک را از نظر جنس و همچنین تحمل وزن مورد بررسی قرار دهید. برخی از مهمترین فاکتورهایی که زمان خرید تشک های بادی روی آب اهمیت دارند را در ادامه معرفی می کنیم. در این صورت با آگاهی بیشتری می توانید یکی از بهترین تشک های روی آب را خریداری کنید.

تشک بادی استخر برای بزرگسال و کودکان

تشک بادی استخر برای بزرگسال و کودکان

نکاتی در مورد خرید تشک بادی روی آب 

از جمله نکاتی که زمان خرید تشک بادی روی آب اهمیت زیادی دارند عبارت هستند از :

1. بررسی تحمل وزن تشک 

یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید تشک بادی مخصوص روی آب باید به آن دقت داشته باشید این است که تحمل وزن آن را بررسی کنید. به طور کلی تشک بادی را در دو دسته کودکان و بزرگسالان تولید می کنند. هر یک از این مدل ها آنها دارای قابلیت ‌های تحمل وزن متفاوت هستند. تحمل وزن محصولات بستگی به متریالی دارد که برای ساخت تشک به کار گرفته شده است. به همین دلیل نمی توانیم قابلیت تحمل وزن مشخص شده ای را در این محصولات اعلام کنیم. 

هر یک از مدل های متفاوت تشک های بادی مخصوص روی آب کودکان را با تحمل وزن ۴۰ تا ۶۰ کیلوگرم تولید می کنند. در واقع این استاندارد برای نگهداری کودک مناسب می باشد. قابلیت تحمل وزن تشک های بادی برای بزرگسالان به صورت تقریبی از 80 تا 120 کیلوگرم است. این تحمل وزن برای تشک های بادی بسیار مناسب می باشد. قابلیت تحمل وزن هر یک از تشک های بادی را می توانید روی پکیج بسته بندی آنها مشاهده کنید. 

2. بررسی جنس تشک 

یکی دیگر از نکاتی که زمان خرید تشک بادی مخصوص روی آب باید به آن دقت داشته باشید این است که جنس بدنه آن را بررسی کنید. محصولاتی که بادی هستند به طور کلی به وسیله کمپانی های سازنده با توجه به متریال هایی که موجب افزایش طول عمر آنها می شوند تولید می گردند. یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین متریال هایی که برای تولید تشک های بادی مورد استفاده قرار می‌ گیرد پی وی سی می باشد. پی وی سی موجب کیفیت بالای تشک در برابر ضربه و فشار می گردد. 

متریال پی وی سی علاوه بر مقاومت بالایی که از خود نشان می دهد سازگاری زیادی با پوست و بدن دارد. این دو فاکتور در کنار یکدیگر موجب شده‌ اند که ساخت محصولات بادی به بهترین نحو ممکن انجام شود. پی وی سی در انواع تشک های بادی مخصوص روی آب وجود دارد که هر یک از مدل های پی وی سی را برای تولید تشک های بادی بزرگسال و کودک مورد استفاده قرار می‌ دهند. تشک های مخصوص به صورت کامل ضد آب هستند و با استفاده از پی وی سی تشک های بادی را تولید می کنند.

تشک بادی بزرگسال

تشک بادی بزرگسال

3. بررسی قیمت تشک بادی روی آب

یکی دیگر از نکاتی که زمان خرید تشک بادی روی آب باید به آن دقت داشته باشیم این است که قیمت آنها را بررسی کنیم. قیمت تشک های بادی به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. کمپانی سازنده محصول، قیمت متفاوتی را برای تولید انواع محصولات در نظر می ‌گیرد. باید بدانید که تشک های بادی کودکان با قیمت مناسب تری به فروش می رسند. اما برای خرید تشک های بادی بزرگسال باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. ساختار ظاهری تشک تاثیر زیادی روی قیمت آن می گذارد. 

استانداردهایی که باید زمان ساخت تشک رعایت شوند را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین تشک را خریداری کنید. تشک بادی مخصوص روی آب که برای بزرگسالان می باشد علاوه بر مدل های یک نفره در مدل هایی که دو نفره هستند تولید می‌ گردد. مدل های دونفره همراه با سایه بان تولید می کردند. از تشک های بادی روی آب می توانیم برای نگهداری انواع وسیله ها مانند لیوان استفاده کنیم. برای نگهداری ظروف نوشیدنی بهتر است که مدل های جدید تشک بادی را خریداری کنید. قیمت هر یک از این تشک ها با یکدیگر فرق می کند.

ویژگی های بهترین تشک بادی روی آب 

برای خرید تشک بادی روی آب باید به خوبی در مورد برخی از ویژگی های تشک اطلاعات بیشتری به دست آورید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که تشک های بادی باید داشته باشند این است که کیفیت شان عالی باشد. در واقع برای تولید آنها باید از متریال های مناسب و استاندارد استفاده شود. اگر تشک های بادی را با متریال های غیر مناسبی تولید کنند آنها مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. به همین دلیل شما نمی توانید مدت زمان زیادی از تشک های بادی استفاده کنید.

 یکی دیگر از ویژگی هایی که بهترین تشک بادی مخصوص روی آب دارد این است که مدل‌ های متفاوتی از آن تولید می ‌شود. مدل های متفاوت تشک های بادی را از نظر سلیقه و همچنین وزن تان باید مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از آنها را خریداری کنید. برخی از تشک های بادی تحمل وزن بالایی دارند، ولی برخی از آنها برای کودکان هستند و وزن زیاد را نمی توانند تحمل کنند.

تشک بادی استخر

تشک بادی استخر

خرید اینترنتی انواع تشک های بادی روی آب 

برای خرید تشک بادی روی آب باید به فروشگاه های معتبر که در این زمینه فعالیت می‌ کنند مراجعه نمایید. فروشگاه سعید اینتکس به عنوان یکی از فروشگاه های معتبر شناخته می شود که انواع محصولات بادی استخر را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید مدل ها و دسته بندی های متفاوتی از تشک قایق بادی کودکان و بزرگسالان را در این فروشگاه مشاهده کنید. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تشک های بادی به دست بیاورید می توانید با کارشناسان فروشگاه ارتباط برقرار کنید و از آنها پرسش های خود را بپرسید.