مرکز فروش تخصصی مبل بادی کجاست ؟

بهترین گزینه ای که به جای مبل چوبی و فلزی می توانید استفاده نمایید مبل بادی می باشد. برای خرید مبل های بادی باید به مرکز تخصصی که فروش مبل های بادی را بر عهده دارند مراجعه نمایید. فروشگاه های زیادی امروزه مدل های متفاوتی از مبلمان بادی را تحویل مشتریان می دهند. برندهای گوناگونی هستند که تولید این مبلمان را بر عهده دارند. بین انواع برندهای مبلمان بادی باید بهترین و شناخته شده ترین برند را انتخاب نمایید. برند اینتکس به عنوان یکی از بهترین برندهایی شناخته می‌ شود که انواع محصولات بادی را تولید می‌ کند. بر همین اساس شما برای خرید مبلمان بادی می توانید برند اینتکس را انتخاب کنید.

مبل های تک نفره بادی

مبل های تک نفره بادی

ویژگی بهترین مبل های بادی 

جهت خرید مبل بادی باید ویژگی ‌های آنها را بشناسید. مبل هایی که بادی هستند ویژگی ها و مزیت های زیادی دارند. یکی از مهمترین مزیت های آنها این است که وزن شان سبک است. به همین دلیل شما به راحتی می توانید آنها را جابجا کنید. یکی دیگر از ویژگی ‌های این محصولات کیفیت بالای آنها می باشد. به دلیل متریال های مرغوب که برای تولید آنها مورد استفاده قرار می ‌دهند باید بدانید که کیفیت آنها بسیار عالی است.

 مدل‌ های گوناگونی از مبل های بادی را تولید می کنند تا مشتری بر اساس نیاز خود خرید مبلمان بادی را انجام دهند. شما می توانید مبل هایی که برای بزرگسالان و کودکان تولید می شوند را خریداری کنید. برخی از مبل های بادی به صورت تختخواب شو تولید می شوند. بر همین اساس شما می توانید یکی از مبل های بادی که تختخوابشو هستند را خریداری کنید و به جای تخت خواب از آنها استفاده نمایید.

قیمت مبل بادی

قیمت مبل بادی به صرفه و مناسب می باشد. به دلیل کیفیت بالایی که برای تولید این مبلمان در نظر می‌ گیرند شما به جای مبل های فلزی و چوبی می توانید از آنها استفاده کنید. در واقع بسیاری از افرادی که نمی خواهند هزینه زیادی برای خرید مبلمان پرداخت کنند مبل های بادی را جایگزین دیگر مبل ها می نمایند. شما می توانید انواع مبل های بادی یک نفره، دو نفره، چهار نفره، تختخواب شو، کودک و ... را خریداری کنید. هر یک از مدل های متفاوت مبلمان بادی را باید از نظر استانداردهایی که دارند مورد بررسی قرار دهید و سپس  آنها را تهیه کنید.

 توجه داشته باشید که زمان خرید مبلمان بادی باید در مورد کیفیت و کارایی آنها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. رنگبندی های متفاوت مبلمان را بررسی کنید و سپس یکی از آنها که مناسب دکوراسیون منزل تان می باشد را خریداری نمایید. در صورتی که اطلاعاتی جهت قیمت خرید مبلمان بادی ندارید می توانید با کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می‌ کنند مشورت نمایید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید مبل بادی اهمیت دارد این است که انواع مبل را بشناسید.

مبل های بادی

مبل های بادی

انواع مبل های بادی 

در واقع بر اساس جنس متفاوتی که برای تولید مبلمان بادی به کار می ‌گیرند این مبلمان دسته بندی های متفاوتی دارند. برخی از مبلمان بادی با استفاده از پی وی سی که پلاستیک فشرده است تولید می شوند. وزن این مبلمان حدود ۲ کیلوگرم است و با انواع پمپ های بادی باد می شود. از آنجایی که حجم مبل های پی وی سی کم است باید از پمپ های دستی برای باد کردن مبل ها استفاده شود. مبل های بادی مخملی و جیر به عنوان دیگر مبل هایی هستند که بدنه شان با پی وی سی است. روی این مبلمان مواد مخصوصی که نرم می باشند را به کار می‌ گیرند. مبل های بادی مخملی حدود ۳ الی ۴ کیلوگرم وزن دارند. مبل های مخملی را در دو نوع یک نفره و دو نفره تولید می کنند. 

شما هر یک از این مبل ها را با استفاده از پمپ های باد اینتکس می‌ توانید باد کنید. مبل بادی پی وی سی ، جیر از دو جنس بسیار عالی تولید می شوند. این مبل همان مدل از مبل های پی وی سی است.  تنها در برخی از بخش‌ های آن می توانید لایه های دیگر را مشاهده کنید. این مبلمان حدود سه و نیم کیلوگرم وزن دارند. شما در دو مدل یک نفره و دو نفره می توانید مبل های پی وی سی را خریداری کنید. مبلمان بادی برزنتی دارای جنس ضخیم تری هستند و وزن بست ه‌بندی این مبلمان حدود ۳ کیلوگرم می باشد. در واقع شما می توانید با پمپ های بادی متفاوت این مبل ها را باد کنید و از آنها استفاده نمایید. 

خرید اینترنتی مبل بادی

در صورتی که از بهترین مرکز فروش مبل بادی بخواهید این محصول را خریداری کنید می توانید به صورت اینترنتی خریدتان را انجام دهید. خرید اینترنتی برای بسیاری از افراد به عنوان آسان ترین روش خرید شناخته می‌ شود. در واقع افراد مایل هستند که در کمترین بازه زمانی سفارش خود را ثبت کنند و سپس بدون اینکه به فروشگاه بروند محصول را دریافت نمایند. شما برای خرید اینترنتی انواع محصولات بادی تنها باید به فروشگاه های تخصصی مراجعه نمایید. فروشگاه های تخصصی تمامی استانداردهای مربوط به فروش محصولات با کیفیت را رعایت می‌ کنند. فروشگاه سعید اینتکس به عنوان بهترین فروشگاهی شناخته می‌ شود که توانسته است رضایت مشتریان را برای خرید محصولات بادی جذب کند. بر همین اساس شما به صورت اینترنتی می توانید از این فروشگاه انواع محصولات بادی مانند مبلمان را سفارش دهید.

مبل های راحتی بادی

مبل های راحتی بادی

خرید مبل های بادی چهار نفره 

یکی از انواع مدل های مبلمان بادی نمونه چهار نفره اینتکس می باشد. این مبل به عنوان زیباترین مبل در نوع خود شناخته می شود. مبل چهار نفره اینتکس را می توانید در ادارات و منازل استفاده نمایید. همچنین به دلیل زیبایی منحصر به فردی که از این مبل دریافت می شود شما در هتل ها می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. جنس عالی برای تولید این مبل به کار گرفته خواهد شد. تمامی مبلمان بادی قابلیت شستشو دارند تا همیشه مبلمان خود را تمیز و سالم نگه دارید. به طور کلی باید بدانید که در صورت پنچری یا ایجاد مشکل برای مبل به راحتی  می ‌توانید آن را تعمیر کنید و از چسب های مخصوص برای تعمیر مبل استفاده نمایید.