انواع عینک های شنا اینتکس

برند اینتکس به عنوان یکی از بهترین برندهای تولید کننده عینک های شنا می باشد. شما می توانید عینک های شنا اینتکس را در مدل های متفاوت خریداری کنید. هر یک از مدل های متفاوت عینک شنا برای نوع شنای شما انتخاب می شوند. در واقع اگر به صورت حرفه ‌ای می خواهید شنا کنید باید از عینک های حرفه ای برند اینتکس استفاده نمایید. همچنین اگر مایل هستید یکی از عینک های معمولی را تهیه کنید می توانید عینک هایی که ساختار ساده تری دارند را خریداری نمایید. اگر شما بدون عینک شنا کنید نمی توانید به راحتی درون آب حرکات شنا را اجرا نمایید. 

با اصول اولیه شنا زمانی می‌ توانید آشنا شوید که از بهترین عینک شنا استفاده نمایید. اگر انواع لوازم و تجهیزات مخصوص شنا را تهیه کنید می توانید آموزش اصولی شنا را به بهترین نحو ممکن دریافت نمایید. برای پیشگیری از التهاب و داشتن دید مناسب می توانید زمان شنا کردن از عینک های مخصوص شنا استفاده نمایید. عینک برند اینتکس به عنوان بهترین برند تولیدی عینک شنا شناخته می شود که کاربرد زیادی برای مقابله با نفوذ آب و کلر دارد.

عینک شنا

عینک شنا

شناخت انواع عینک شنا اینتکس

عینک های شنا اینتکس انواع متفاوتی دارند که هر یک از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند. عینک های شنا را در دو دسته مسابقه‌ ای و تفریحی تولید می کنند. البته به جز این دو دسته عینک های دیگری مانند بدون بند و عینک شنای سوئدی را می توانید خریداری نمایید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که هر یک از عینک های مخصوص شنا با استفاده از متریال های ویژه ای تولید می شوند تا شناگران از آسیب کلر درون آب امنیت داشته باشند.

عینک تفریحی شنا به عنوان یکی از مهم ترین عینک های اینتکس شناخته می‌ شود. این عینک تا حدودی ضخیم است و زمانی که قاب عینک روی چشم قرار می گیرد بر روی پوست کشش ایجاد می کند. با این عینک به راحتی می توانید شنا کنید. از آنجایی که درزگیر مناسبی در پوشش دور چشم روی این عینک وجود ندارد امکان دارد به درون عینک آب نفوذ پیدا کند و بخار در شیشه عینک ایجاد شود. پوشش ضد بخار که روی این عینک ها به کار برده شده مزیت آنها را افزایش داده است. به طور کلی باید به خوبی بدانید که برند اینتکس بهترین متریال را برای تولید عینک تفریحی شنا به کار می‌گیرد تا به راحتی بتوانید از این عینک برای شنا کردن استفاده کنید.

عینک های شنا اینتکس برای شنای حرفه ای 

عینک مسابقه ‌ای به عنوان یکی از مهم ترین عینک های شنا اینتکس شناخته می شود که به طور معمول شناگران حرفه‌ ای از این عینک استفاده می کنند. از آنجایی که بند عینک تنگ است زمانی که آن را روی صورت قرار می دهید آب به درون عینک اصلا نفوذ پیدا نمی کند. عینک های مسابقه ای با درزگیر مناسبی که دارند موجب مکش پوست در قسمت چشم می شوند. البته تا حدودی امکان دارد موجب ناراحتی شناگران گردند. با این وجود بسیاری از افراد ترجیح می ‌دهند که بین عینک های متفاوت از عینک های مسابقه ای و حرفه ای استفاده کنند. عینک های مسابقه ای و حرفه ‌ای مدل‌های گوناگونی دارند که هر یک از افراد بر اساس نوع شنای خود می ‌توانند یکی از انواع این عینک ها را خریداری کنند.

عینک مناسب برای شنا

عینک مناسب برای شنا

خرید عینک بدون بند شنا 

عینک های اینتکس بدون بند دارای لنز و همچنین چسب پزشکی هستند. از چسب ها برای اتصال دادن عینک به پوست استفاده می نمایند. برداشتن و نصب کردن این عینک تا حدودی دشوار است. عینک هایی که هیچ کششی روی پوست ایجاد نمی کنند برای افرادی که به عینک های معمولی و حرفه‌ ای نیاز ندارند مناسب است. پوشش مناسبی در عینک های بدون بند برای چشم ها وجود دارد. در واقع عینک های بدون بند از نفوذ بخار و آب جلوگیری می نمایند. بسیاری از افراد ترجیح می ‌دهند بین انواع عینک های شنا از عینک بدون بند استفاده کنند. عینک هایی که بدون بند می باشند دارای استاندارد های ویژه هستند و تمامی فاکتورهای مربوط به مراقبت از چشم را روی آنها به کار برده‌ اند. 

خرید عینک های شنا اینتکس سوئدی 

عینک های سوئدی یکی دیگر از انواع عینک های شنا اینتکس شناخته می‌ شوند. در این عینک ها از لنزهای ساده پلاستیکی استفاده کرده ‌اند. همچنین بند های لاستیکی روی عینک های سوئدی به کار برده اند. برای ساخت عینک های سوئدی لایه های پلاستیکی و فوم به کار گرفته نشده است. در طراحی که برای ساخت این عینک ها در نظر گرفته‌ اند حفره هایی را قرار داده ‌اند که این حفره‌ ها برای پوشش چشم ها هستند. حفره های عینک ها شباهت زیادی به چشم‌ های شما دارند. همین مسئله موجب شده تا به راحتی بتوانید از عینک سوئدی برای شنا کردن استفاده کنید. عینک های سوئدی دسته بندی های متفاوتی دارند و هر یک از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند. برای خرید عینک سوئدی باید دسته بندی های متفاوت این عینک را بررسی کنید و سپس آن را خریداری نمایید. 

عینک حرفه ای برای شنا

عینک حرفه ای برای شنا

خرید عینک طبی برای شنا 

عینک های طبی به عنوان یکی دیگر از انواع عینک های شنا اینتکس شناخته می ‌شود. در گذشته افرادی که مشکلات بینایی داشتند برای شنا کردن به دنبال پیدا کردن عینک با لنز طبی بودند. این عینک ها کاربرد زیادی برای شنا زیر آب دارند. عینک های طبی در حال حاضر با لنز طبی در بازار به فروش می رسند. شما می توانید هر یک از مدل های متفاوت عینک طبی برند اینتکس را برای شنا زیر آب خریداری کنید. رنگ لنز هر یک از این عینک ها با یکدیگر فرق می کند. تمامی نکات که مربوط به استاندارد بودن عینک های طبی اهمیت دارند را باید بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید. لنز عینک های شنا در رنگ های متفاوت و کاربردهای گوناگون تولید می شود. عینک های طبی لنزهایی با رنگ های متفاوت دارند. برای تولید عینک شنا لنزهای گوناگونی مانند لنز شفاف، لنز آبی- بنفش، لنز دودی، لنز کهربایی و .... را به کار برده‌ اند.