تابستان رسماً در راه است و امسال، اگر نیاز به تنوع و تفریح خانوادگی، در فصل گرما دارید به نمایندگی سعید اینتکس نیاز پیدا خواهید کرد، با ما همراه شوید تا علت را کشف کنید. برای شما و خانواده‌تان، روش‌های سنتی تفریح در زیر نور آفتاب، مانند سواحل یا پارک‌ها و سفر ممکن است بیش از ارزششان استرس‌زا باشد. پس چگونه از گرما لذت ببریم؟

خرید استخر بادی

خرید استخر بادی

یکی از بهترین راه ها برای خنک شدن در فصل تابستان امسال چیست؟ 

می توانید در یک استخر بادی شنا کنید! مطمئناً، آنها کوچک هستند و به عمق یک استخر معمولی نیستند، اما استخرهای بادی یک تفریح سرگرم کننده و عالی برای خانواده شما در طول یک روز گرم است. اگر می خواهید مکانی سرگرم کننده برای شنا کردن تمام اعضای خانواده خود بدون صرف هزینه زیاد در اختیار داشته باشید، یک استخر بادی راهی مناسب است. برای کمک به شما در تشخیص اینکه آیا یک استخر بادی ممکن است برای شما مناسب باشد یا خیر، در اینجا نگاهی به فضای محصول انداخته ایم. و همچنین آنچه این محصولات می توانند به شما ارائه دهد را به صورت خلاصه به شما تقدیم میکنیم.

مزیت های استخر بادی

 • هزینه ی خرید استخر بادی

مقرون به صرفه بودن بارزترین مزیت یک استخر شنای بادی است. از آنجایی که استخرهای بادی به عمق یک استخر واقعی نیستند، به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر از استخرهای معمولی هستند. تا زمانی که اندازه مناسب را برای خود انتخاب کنید، این یک گزینه عالی برای خانواده هایی با بودجه محدود است.

 • سهولت در راه اندازی

هنگامی که استخر باد می شود، یک استخر فوق العاده سبک و جمع و جور خواهید داشت، که به راحتی در صندوق عقب ماشین شما جا می شود. راه اندازی آنها نیز ساده است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل های صریح دفترچه راهنما را دنبال کنید، آن را با یک پمپ باد کنید و آن را تراز کنید. در کمترین زمان، شما یک استخر کاملاً خوب برای خانواده خود خواهید داشت!

 • عدم استفاده از مواد شیمیایی برای راه اندازی 

شما مجبور نخواهید بود مقدار زیادی پول مواد شیمیایی استخر خرج کنید. استخر بدون استفاده از مواد شیمیایی بیش از حد برای کودکان شما تمیز، با طراوت و ایمن خواهد بود. این یک صرفه جویی در هزینه ها نیز هست!

 • سهولت در نگهداری

هر بار که کار شما با استخر بادی تمام شد، فقط آن را خالی کرده و در کیفش قرار دهید. این کیف ها فضای زیادی را در گاراژ یا حیاط خلوت شما اشغال نمی کنند. حتی اگر فضای کافی دارید می توانید آنها را در داخل خانه خود ذخیره کنید!

 • ایمنی

این استخرها به دلیل جنس آن بسیار ایمن هستند، و به شما این امکان را میدهند که در زمان بازی کودکان خود، با خیال راحت آن ها را تنها بگذارید. همه استخرهای بادی این ویژگی‌های ایمنی را ندارند، بنابراین مطمئن شوید که انتخاب شما شامل این ویژگی‌ها باشد تا حداکثر ایمنی را برای بچه ها و حیوانات خانگی تضمین کند.

تمامی استخرهای بادی موجود در نمایندگی سعید اینتکس دارای ایمنی بالا و گارانتی هستند.

ساخت استخر بادی

ساخت استخر بادی

آموزش ساخت استخرهای بادی

بیشتر استخرهای بادی دستورالعمل های نصب نسبتا ساده ای دارند، همچنین تیم ما در نمایندگی سعید اینتکس راهنمای شما خواهد بود. اما آگاه از راه های مختلف ساخت استخر بادی خالی از لطف نیست. بهترین راه برای ساخت استخر بادی استفاده از پمپ باد برقی است. به کمک پمپ بادی میتوانید در سریع ترین حالت ممکن استخر بادی خود را پر کنید. اما راه های دیگری نیز برای پر کردن استخر بادی وجود دارد که در ادامه به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

 • استفاده از باد سرد سشوار
 • استفاده از تلمبه ی دوچرخه
 • استفاده از کمپرسور هوا
 • پمپ های دستی
 • استفاده از جاروبرقی در حالت هوادهی (نه مکش)

استخرهای بادی را در کجا قرار دهیم؟

در حالی که دستورالعمل‌های راه‌اندازی واقعی ممکن است ساده باشند، ملاحظات دیگری در هنگام راه‌اندازی استخر بادی وجود دارد. استخر شما باید روی خاک سفت و در سطح صاف نصب شود. هر سنگ یا زباله در زیر آن می تواند باعث نشتی استخر شما شود. اگر روی تپه زندگی می کنید یا حیاط باتلاقی یا شنی دارید، راه اندازی یک استخر بادی بزرگ کار صحیحی نخواهد بود. ممکن است حرکت کند و یا بترکد و به شما ضرر مالی و آسیب فیزیکی وارد شود.

هنگامی که یک نقطه مناسب را انتخاب کردید، باید منطقه را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که تمام سنگ ها یا سایر زباله ها را در حین حرکت از بین ببرید. به یاد داشته باشید، یک استخر بادی از یک ورقه وینیل ساخته شده است: نصب آن روی یک سنگ یا سایر سطوح سخت، تیز یا نوک تیز می تواند منجر به نشتی استخر شما شود.

قرار دادن یک سازه بزرگ، سنگین و وینیلی روی چمن برای مدت زمان طولانی، حتی قوی ترین گونه های گیاهی را از بین می برد. چمن شما خرد می شود، با آب کلر شسته می شود و از دسترسی به نور خورشید محروم می شود. پس در زمان ساخت استخر بادی آن را بر روی فضای سبز سطح زمین قرار ندهید.

چگونه استخر بادی را تمیز نگه داریم؟

پس از ساخت استخر بادی و پر کردن آن با آب لازم است به برخی نقاط توجه شود تا سلامت و بهداشت خانواده و کودکان به خطر نیفتد. در ادامه چند شیوه برای تمیز نگه داشتن استخر بادی نام برده می شود:

 • زمانی که استخر بادی استفاده نمی شود بهتر است که درپوشی روی آن قرار داده شود تا از ورود گرد و خاک و حشرات و سایر عوامل مزاحم جلوگیری شود
 • برگ، آشغال و حشرات مرده روی وسط آب پاکسازی شود
 • یک فن یا پنکه نزدیک استخر قرار داده شود
 • یک سطل تمیز کنار استخر بادی قرار داده شود و قبول از ورود پا در داخل آن شسته شود
 • هفته ای یک بار آب استخر تعویض شود

نمایندگی سعید اینتکس

نمایندگی سعید اینتکس

خرید استخر بادی و ساخت آن

اگر به دنبال خرید و ساخت یک استخر بادی با کیفیت بالا و ضمانت کیفیت همراه با گارانتی هستید و ساکن ایران هستید ما به شما نمایندگی سعید اینتکس را پیشنهاد می کنیم. با خرید امن از این فروشندگان میتوانید لذت شنا و آبتنی کردن خانوادگی را تجربه کنید و در فصل گرم تابستان از لذت یک تفریح مهیج خانوادگی نهایت لذت را ببرید. همچنین میتوانید به میزان زیادی در وقت و انرژی صرفه جویی کنید.