نحوه تخلیه باد استخر بادی اینتکس موجود در نمایندگی سعید اینتکس 

استخر بادی یکی از تجهیزات بادی جذاب  است که امکان تجربه لحظاتی شاد برای کودکان و خانواده ها را فراهم می کند. این وسیله را می توانید با خود به هرجایی ببرید و پس از باد زدن آن مورد استفاده قرار دهید. اما زمانی که نوبت آن می رسد که باد استخر بادی را خالی کنید احتمالا با مشکلاتی مواجه می شوید.

تخلیه باد استخر بادی اینتکس نمایندگی سعید اینتکس

تخلیه باد استخر بادی اینتکس نمایندگی سعید اینتکس

استخرهای بادی نمایندگی سعید اینتکس تنوع زیادی دارد و در سایزهای مختلفی ارائه می شود. نحوه استفاده از استخر بادی اهمیت زیادی دارد و باید بدانید چگونه آن را باد کنید و یا به تخلیه باد آن بپردازید. باد زدن استخر بادی تقریبا دشوار و خالی کردن کامل باد آن دشوار تر است. گاهی هر چه تلاش می کنیم باد داخل استخر بادی کاملا تخلیه نمی شود. در نتیجه هنگامی که می خواهیم آن را تا کنیم هنوز هم مقداری باد داخل استخر است که مانع تا کردن آن می شود. تلاش های مکرر برای این کار می تواند بسیار کلافه کننده باشد.

از سوی دیگر تخلیه آهسته باد این استخرها نیز یک مشکل رایج است. گاهی زمان زیادی می برد تا باد استخر بادی خالی شود. اگر می خواهید بدانید چگونه می توان باد استخر بادی را به طور کامل و در زمان کمتری خالی کرد این مقاله را تا پایان بخوانید. ما چند روش ساده را به شما معرفی می کنیم تا در هر زمان و مکانی بتوانید با وسایل در دسترس، باد هر نوع محصول بادی اعم از استخر، تشک و رینگ بادی را خالی کنید.

تخلیه باد استخر بادی با نی نوشیدنی

شاید برای تان جالب باشد که تنها با استفاده از یک نی نوشیدنی می توانید بدون دردسر باداستخر بادی اینتکس و بست وی را خالی کنید. این روش احتمالا شما را به یاد خالی کردن باد بادکنک فویلی مراسم های تولد می اندازد. بنابراین زمان باز کردن دریچه هوای استخر بادی برای تخلیه باد آن، به جای فشار دادن دریچه می توانید یک نی بلند را در دهانه آن بچسبانید. اگر نی نوشیدنی را در سوراخ تخلیه باد فرو ببرید دریچه هوا را باز نگه می دارد و هوا به راحتی خارج می شود. برای کمک به خروج هوا نیز کمی وزن به آن اضافه کنید.

توجه کنید که نی داخل استخر بادی نیفتد یا بدنه استخر را سوراخ نکند. همچنین ممکن است هنگام بیرون راندن هوا، نی پرتاب شود. بنابراین آن را با دست نگه دارید. هر چه نی بلندتر باشد و به میزان بیشتری آن را داخل دریچه هوا کنید بهتر است.


اطلاعات بیشتری بخوانید: نحوه باد کردن استخر بادی


خالی کردن باد محصولات بادی اینتکس با نی

خالی کردن باد محصولات بادی اینتکس با نی

خالی کردن باد استخر بادی نمایندگی سعید اینتکس با گیره

یکی از راه هایی که می توانید با کمک آن باد وسایل بادی موجود در نمایندگی سعید اینتکس را با سرعت بیشتری خالی کنید این است که دو طرف دریچه را به هم فشار دهید. زمانی که دهانه سوراخ تخلیه باد از حالت دایره ای تغییر شکل پیدا کند، مسیر خروج باد بهتر می شود. بنابراین برای این کار می توانید از یک گیره کلاسور استفاده و دو طرف دریچه را با این وسیله به هم نزدیک کنید. 

اگر گیره کلاسور ندارید از هر وسیله کلیپس مانندی که به نظرتان کارایی گیره کلاسور را دارد استفاده کنید. مهم این است که دو طرف دریچه روی هم قرار بگیرد و حالت خطی شود. در همین حین نیز به استخر بادی فشار وارد کنید تا این عملیات سریع تر انجام شود.

برای دریافت فایل صوتی این محتوای آموزشی کلیک کنید.

تخلیه باد استخر بادی با کلیپس

تخلیه باد استخر بادی با کلیپس

تخلیه آسان باد استخر بادی با چوب کبریت

اگر نی نوشیدنی در دسترس نیست و گیره کلاسور در خانه ندارید می توانید از یک چوب کبریت برای تخلیه سریع باد وسایل بادی استفاده کنید. اگر چه این روش خالی کردن باد استخر بادی بیشتر پاسخگوی توپ، رینگ و استخرهای بادی کوچک است اما اثر بخشی مطلوبی دارد. کافی است چوب کبریت را داخل دریچه کنید و نگه دارید. خواهید دید که باد استخر با سرعت قابل توجهی خارج می شود. مراقب باشید تکه چوب داخل وسیله بادی نیفتد و ممکن است هنگام فشار آوردن به بدنه استخر، به بیرون رانده شود.

خالی کردن باد استخر بادی با چوب کبریت

خالی کردن باد استخر بادی با چوب کبریت

تخلیه سریع و آسان باد استخر بادی با پمپ باد برقی

یک روش راحت و سریع برای خالی کردن باد استخر بادی استفاده از پمپ باد استخر بادی با قابلیت مکندگی است. اگر چه برای تهیه این وسیله باید هزینه بکنید اما قطعا ارزش دارد. چرا که در کمترین زمان و بدون دردسر قادر است هوای داخل هر وسیله بادی را به طور کامل خارج کند.

این وسیله که مخصوص باد کردن و خالی کردن باد محصولات بادی کوچک و بزرگ است، سه سری دارد. با توجه به شکل و اندازه دهانه دریچه استخر بادی، می توانید یکی از سری ها را استفاده کنید. پمپ باد برقی را می توانید برای باد کردن سریع هر وسیله بادی از جمله استخرهای بزرگ مورد استفاده قرار دهید. اما برای تخلیه باد با این وسیله باید از قابلیت مکش آن استفاده کنید که پمپ بادهای دستی و پدالی این قابلیت را ندارند. باد بزرگترین استخرهای بادی هم در کمترین زمان با این روش تخلیه می شود. اگر از محصولات بادی استفاده می کنید وجود یک پمپ هوای برقی در خانه بسیار لازم است.

پمپ باد برقی برای خالی کردن باد استخر بادی

روش خالی کردن باد استخر بادی با فشار

در صورتی که نمی توانید از هیچ یک از روش های بالا برای بیرون راندن باد استخر بادی به طور موثری استفاده کنید، آخرین راه وارد کردن فشار به صورت صحیح به بدنه محصول بادی است. گاهی هر چه تلاش می کنیم که باد محصولات بادی را خارج کنیم انگار تلاش مان نتیجه ای ندارد و تخلیه باد خیلی کند انجام می شود. دلیل این اتفاق وارد کردن فشار به شیوه ای اشتباه است. به طوری که با این کار مانع حرکت ذرات هوای داخل محصول و سهولت جا به جایی آن ها میشویم.

نحوه باد کردن استخر بادی اینتکس با پمپ دستی آسان است اما این پمپ ها که قابلیت مکش ندارند به خالی کردن باد کمکی نمی کنند. بنابراین باید با فشار وارد کردن به استخر این کار را انجام دهید. بهتر است برای فشار آوردن به استخر بادی برای بیرون راندن هوای داخل آن، این فشار را در همه جای استخر ایجاد کنید. اگر استخر شما بزرگ است می توانید دو یا چند نفری این کار را انجام دهید. فشار وزنی که روی قسمت جلویی استخر بادی ایجاد می شود را همزمان در بخش انتهایی و وسط آن اعمال کنید.


پمپ-باد-جدید-اینتکس-برقی-مدل-58640


نمایندگی سعید اینتکس انواع استخر بادی اینتکس را با بهترین کیفیت عرضه می کند. توجه کنید که لازم نیست در حین تخلیه باد این استخرها فشار زیادی را وارد کنید. فشار وزن را می توان از طریق دست یا زانو ایجاد کرد. در آخر از یک طرف استخر شروع کنید به تا زدن محصول بادی تا باقی مانده باد داخل آن خارج شود. در این روش باید صبر و حوصله زیادی را به خرج دهید. البته اگر چندین بار این کار را تکرار کنید دیگر در خالی کردن باد استخر ماهر می شوید و قلق آن دست تان می آید.