یادگیری شنا 

همه ما ضرب المثل "ماهی را هر وقت از آب بگیری، تازه است" شنیده ایم. اگرچه که یادگیری و آموختن هر نوع فعالیت و ورزشی در سنین پایین سریعتر و راحت تر شکل می گیرد. اما مقوله یادگیری همواره در طول عمر انسان رخ می دهد. امروزه، پیشرفت های علمی و عملی در کنار روش های جدید آموزش باعث شدند تا همواره راهکاری برای جبران کاستی ها و نقصان وجود داشته باشد. ابزار و وسایل کمک آموزشی همواره در امر یادگیری استفاده می شوند. برای یادگیری شنا هم به جز داشتن یک مربی خوب و کاربلد، به وسایل کمک آموزشی حین دوره یادگیری نیاز است. این وسایل کمک آموزشی هستند که روند یادگیری را تسهیل کرده و سرعت می بخشند. یادگیری شنا هم از این قاعده مستثنی نیست. 

آموزش و یادگیری شنا امری حساس هم برای مربی و هم فرد نوآموز محسوب می شود. بنابراین، امنیت فرد مبتدی در آب حرف اول را می زند. یکی از وسایل کمک آموزشی که برای شنا کردن استفاده می شود، بازوبند بادی است. بازوبند بادی با نگه داشتن بدن فرد مبتدی بر روی آب، به وی کمک می کند تا نحوه صحیح شنا کردن را رفته رفته بیاموزد. احساس امنیت اولین چیزی است که کودک و یا بزرگسال در یادگیری شنا به آن نیاز دارد. بازوبند بادی به او کمک می کند تا این حس را تجربه کند و با خیالی آسوده مراحل بعدی شنا کردن را قدم به قدم بیاموزد. ما در فروشگاه اینتکس بازوبندهای بادی را در رنگ ها و طرح های متنوع عرضه می کنیم.

بازوبند بادی بزرگسالان

بازوبند بادی بزرگسالان

بازوبند بادی برای همه سنین داریم؟

باید به این نکته توجه کرد که بازوبند بادی از آن دسته از محصولات است که اغلب برای کودکان استفاده می شود. بازوبند بادی برای چه رده های سنی مناسب است؟ این اولین سوال اغلب افرادی است که در دوران کودکی شنا کردن را فرا نگرفته اند. آیا امکان استفاده از بازوبند بادی برای بزرگسالان وجود دارد؟ آیا بازوبند بادی برای استفاده همه سنین داریم؟  این ها سوالاتی است که بزرگسالانی که هنوز شنا کردن را فرا نگرفته اند، با دیدن بازوبند بادی می پرسند. والدین و یا مربی شنا با بستن بازوبند بادی به دور بازوی کودک، او را در استخر رها می کند تا با معلق ماندن روی آب به کمک بازوبند بادی حس استقلال و توامان امنیت هنگام شنا کردن را بیاموزد. درست شبیه به حس دوچرخه سواری با چرخ های کمکی که بیشتر افراد تجربه کرده اند. اما آیا بزرگسالان هم می توانند به کمک بازوبند بادی از حس معلق ماندن روی آب بدون ترس از غرق شدن، لذت ببرند؟

وقتی در استخر به قسمت عمیق آن نگاه می کنی و نگران لیز خوردن و ناتوانی در امر شنا هستید، حسرت دوران کودکی و نوجوانی را می خورید که کاش شنا کردن را یاد می گرفتید. شاید دیگر نباید حسرت ناتوانی در شنا کردن را خورد. با داشتن بازوبند بادی اینتکس که مناسب برای بزرگسالان است، از آب تنی در قسمت عمیق استخر لذت ببرید. بازوبند بادی شنا، وسیله ای کاربردی است که با قرار گرفتن دور بازو فرد را روی آب معلق نگه می دارد و لذت حس کردن این شناور بودن را به او منتقل می کند. بازوبند بادی اینتکس همچنین در یادگیری مقوله شنا به فرد مبتدی کمک شایانی می کند. این وسیله با هدف کمک آموزشی طراحی شده و یکی از موثرترین وسایل برای یادگیری شنا برای کودکان و بزرگسالان است. ما در فروشگاه اینتکس انواع بازوبند های بادی را با بهترین کیفیت و از برندهای معتبر دنیا برای شما عزیزان فراهم آورده ایم.

طریقه استفاده از بازوبند بادی اینتکس

ویژگی های بازوبند اینتکس

قیمت بازوبند بادی یکی از موثرترین و جذاب ترین وسایل کمکی برای یادگیری شنا است. ویژگی هایی چون سبک بودن، کم حجم بودن برای قرار دادن در ساک ورزشی، استفاده آسان و تاثیرگذاری در حفظ سلامت فرد در حال یادگیری باعث شده تا بازوبند بادی یکی از اولین گزینه ها برای کمک در امر آموزش شنا مخصوصا به کودکان باشد. انواع مدل های این محصول را در فروشگاه اینتکس با قیمت های باورنکردنی به شما ارائه می دهیم.  

بازوبند بادی کودک با طراحی کاربردی از طریق پمپ باد و یا با دهان باد می شود. بعضی از مدل های بازوبند بادی با طراحی کیسه هوا دوبل، ایمنی و شناوری بیشتر برای شناگرهای با وزن نزدیک به 100 کیلوگرم را به همراه دارد. این نوع از بازوبندها مناسب برای بزرگسالان هستند. برای استفاده راحت تر از این محصول معمولا پیشنهاد می شود که کیسه های هوا بازوبند بادی را تقریبا 70 درصد حجم آن باد کنید. ویژگی بارز دیگر بازوبند بادی اینتکس این است که این محصول باعث خراشیدگی روی پوست نمی شود. بنابراین هیچگونه آسیبی به دست کودکان هم نمی زند. فروشگاه اینتکس به عنوان واردکننده عمده محصولات بادی با 18 سال سابقه، کیفیت و اصل بودن محصولات خود را تضمین می کند. بازوبند های بادی اینتکس را در طرح ها و اندازه های مختلف با قیمت های باورنکردنی فقط در فروشگاه اینتکس از ما بخواهید. محصولات درخواستی شما عزیزان را در کوتاه ترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می کنیم.