آشنایی با تخت بادی و موارد استفاده از آن

امروزه استفاده از تخت بادی به طور فزاینده‌ ای رایج است. یکی از سرگرمی های محبوب آخر هفته، پیاده روی و کمپینگ است. وسایل کمپینگ که شامل تخت های بادی و تجهیزات مختلف می‌ شوند، در اکثر فروشگاه ها در دسترس هستند.  تخت های بادی از قابلیت های متفاوتی برخوردارند و مدل های استاندارد آن، سطح راحتی را فراهم می نمایند. 

تخت بادی اینتکس در وهله اول به منظور جلوگیری از آسیب های فشاری، مورد استفاده قرار می گیرد. افراد مسن که زمان زیادی در حالت نشسته و یا دراز کشیده قرار گرفته اند، بیشتر در معرض خطر زخم بستر هستند. زخم بستر هنگامی ایجاد می شود که پوست و بافت های زیرین، دچار کمبود اکسیژن می شوند. هنگامی که فرد برای چندین ساعت در یک وضعیت قرار می‌ گیرد، میزان جریان خون در آن ناحیه کاهش می یابد و اکسیژن کمتری به سلولهای پوستی می رسد. در نتیجه سلول های پوست می میمیرند و زخم بستر ایجاد می شود. تخت بادی از ایجاد فشار پیشگیری می نماید و باعث گردش بهتر خون در این مناطق می گردد.

تخت بادی دو نفره، بهترین انتخاب برای اتاق خواب مهمان محسوب می شود و یک منطقه خواب اضافی ارائه می دهد. حمل و نقل و نحوه استفاده از تخت بادی بسیار آسان است و پس از پایان استفاده شما باید باد درون تشک را خالی کنید و آن را در جایی قرار دهید که فضایی را اشغال نکند.

تخت بادی اینتکس

تخت بادی اینتکس

مشخصات تخت بادی اینتکس

تخت بادی مسافرتی اینتکس به گونه ای طراحی شده که کمپینگان تازه کار و حتی کودکان به خوبی می دانند که چگونه از تخت بادی استفاده نمایند و آن را کاملاً باد می کنند. بسته بندی و تمیز کردن این نوع تخت ها بسیار آسان است. زیرا اکثر تخت های بادی از مواد وینیل صاف ساخته شده اند. به عبارتی می توان بیان نمود که برای راه اندازی و استفاده از تخت های بادی، شما نیاز به خواندن مطالب دفترچه راهنما ندارید. نگهداری تخت بادی امری سهل و آسانی است. شما می توانید به راحتی پس از تخلیه باد، آن را درون کیف دستی مخصوص قرار دهید. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که به منظور افزایش طول عمر تخت های بادی، باید گاهی اوقات سطح آن را بشویید. قبل از قرار دادن آن درون کیسه هوا، اجازه دهید که کاملاً خشک شود.

تخت  بادی اینتکس که با استفاده از پمپ های دستی باد می شود، تقریباً ۲ الی ۳ کیلوگرم وزن سبک تری دارد و برای پیاده روی گزینه عالی محسوب می شود. تخت های خود باد شونده، برای نگهداری نیاز به فضای بیشتری دارند. همچنین وزن سنگین تری داشته و برای استفاده در ماشین مناسب تر هستند. تخت بادی دو نفره فضای خواب بزرگ تری را برای شما فراهم می نماید. در نتیجه اگر شما با دوستان و خانواده خود به کمپینگ می روید، بهتر است ظرفیت ایده آل تشک بادی را انتخاب نمایید.

استفاده از متریال و مواد اولیه با دوام، منجر به افزایش طول عمر تخت بادی اینتکس شده است. برخلاف فوم، که پس از گذر زمان تغییر شکل میدهد، تخت های بادی قادر به حفظ ظاهر اولیه خود هستند. این نوع تخت ها از استحکام قابل تنظیم برخوردارند که برای شما امکان تنظیم را فراهم می‌ کنند. اگر تخت سفت میخواهید، میتوانید هوای بیشتری را اضافه نمایید و اگر میخواهید تخت بادی شما نرم باشد، مقداری از هوای آن را خارج کنید.

تخت بادی

تخت بادی

عرضه انواع تخت های بادی توسط نمایندگی 

نمایندگی اینتکس که به طور رسمی و قانونی در حوزه عرضه انواع تخت های بادی، فعالیت گسترده دارد، محصولاتی را عرضه می نماید که از بالاترین کیفیت برخوردارند. تخت بادی اینتکس را از یک نمایندگی قابل اعتماد خریداری کنید. خرید از یک نمایندگی اینتکس موجب می شود تا شما از کیفیت بالای محصولات اطمینان حاصل نمایید. همچنین در مورد نحوه نگهداری از تخت بادی، مشاوره حرفه ای دریافت می‌ کنید. نمایندگی اینتکس به عنوان بهترین نمایندگی در حوزه  فروش این محصولات شناخته شده است. بنابراین محصولاتی را ارائه می نماید که منجر به جلب اعتماد خریداران می شود.

ارائه خدمات به مشتریان توسط کارشناسان این نمایندگی در جلب اعتماد مشتریان تاثیر بسزایی دارد. به خاطر داشته باشید که یک تشک بادی ارزان، معمولا فاقد گارانتی معتبر و خدمات مشتری قابل اعتماد است. پیشنهاد ما برای خرید انواع تخت بادی آن است که کیفیت را فدای قیمت نکنید. البته این نوع تخت ها با قیمت رقابتی در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسند. به طور کلی خرید از نمایندگی اینتکس، خیال شما را از بابت کیفیت و قیمت محصول آسوده می کند. اگر شما قصد تهیه و خرید تخت های بادی را دارید، بهتر است با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید. برقراری ارتباط با پشتیبانی موجب افزایش آگاهی شما نسبت به کیفیت و قیمت تشک بادی می گردد. ارائه مشاوره های تخصصی در انتخاب محصول باکیفیت موثر است.