تجربه خوابی راحت در صندلی عقب ماشین دیگر دور از تصور نیست!

شاید چندین سال قبل اگر کسی به شما می گفت که می توانید در صندلی عقب ماشین خود خوابی راحت همانند لحظاتی که در تخت خواب خود خوابیده اید تجربه کنید، هرگز باور نمی کردید! امروزه با استفاده از تشک بادی صندلی عقب خودرو می توانید خواب راحتی را تجربه کنید. تشک بادی صندلی عقب محصولی کاربردی به هنگام مسافرت یا استفاده روزمره است. طراحی خاص صندلی عقب خودرو منجر شده است که نتوانید به راحتی روی آن دراز بکشید در واقع فضای خالی ایجاد شده بین صندلی عقب و صندلی های جلو فضای ناامنی را برای خواب و استراحت بدون وقفه ایجاد می کند. میتوانید با استفاده از تشک بادی ماشین این مشکل را حل کنید. حتی با استفاده از این این محصول می توانید هنگام حرکت خودرو خواب راحتی را در صندلی عقب تجربه کنید. 

تشک بادی ماشین چیست؟

تشک بادی ماشین یک سطح نرم و انعطاف پذیر است که روی صندلی عقب ماشین قرار می گیرد. این تشک معمولا از جنس الیاف شمعی و یا پی وی سی ساخته می شود. دلیل استفاده از این مواد اولیه در ساخت تشک بادی صندلی عقب خودرو ایجاد سطحی نرم و انعطاف پذیر است. در واقع می توان این تشک را به عنوان تخت بادی مسافرتی در نظر گرفت. تفاوت آن با تشک بادی های معمولی این است که مستحکم تر و با دوام تر است و مخصوص ابعاد صندلی عقب خودرو ساخته شده است. تشک بادی مسافرتی مرغوب و درجه یک چند ویژگی اصلی دارد که در ادامه به تفصیل به شرح این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

تشک بادی خودرو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تشک بادی خودرو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟


برای دریافت فایل صوتی این محتوای آموزشی کلیک کنید.

نرم و انعطاف پذیر بودن آن

در خرید تشک بادی داخل ماشین باید به چند ویژگی اساسی توجه کرد که یکی از مهم ترین ویژگی ها جنس تشک است. تشک بادی باید از جنس الیاف شمعی مرغوب و یا الیاف پی وی سی باشد. بهترین تشک بادی ماشین آن محصولی است که هم به اندازه کافی نرم و منعطف باشد و هم به میزان قابل قبولی سفت باشد. امروزه تشک بادی هایی به تولید رسیده اند که حتی برای افراد با کمر درد های مزمن نیز مناسب اند. مورد دیگر نیز انعطاف پذیری تشک بادی است. باید به قدری منعطف باشد که در صندلی عقب خودرو جا بگیرد. از طرفی باید بتوان آن را تا کرد. قابلیت تا کردن تشک بادی منجر می شود بتوانید آن را در حین مسافرت با خودتان حمل کنید. البته باید جنس مواد سازنده آن به قدری مرغوب باشد که در هنگام تا شدن تشک بادی آسیب نبیند. 

مورد بعدی در خرید تشک بادی برای ماشین توجه به رویه خارجی آن است. بهترین تشک بادی ها دارای رویه مواج هستند. این سبک از رویه ها شرایط یک خواب راحت را حتی برای سالمندان نیز فراهم می کنند. در واقع رویه مواج تشک بادی خودرو راه نجات از دردهای عضلانی است. یکی دیگر از برتری های رویه مواج ایجاد قابلیت انتقال هوا در سراسر تشک است. هوا در بخش های درونی تشک به آسانی جا به جا می شود. در ادامه این سطح مواج شرایط را برای ضد تعریق بودن این نوع از تشک بادی های ماشین فراهم می کند. استفاده از رویه چرمی در ساخت تشک بادی خودرو منجر به افزایش میزان دوام و ماندگاری آن می شود.

تشک بادی خودرو

تشک بادی خودرو

تشک بادی خودرو باید دارای کوسن و بالش مخصوص باشد!

همانطور که گفتیم تشک بادی خودرو محصولی منحصر به فرد است که برای شرایط ویژه صندلی عقب خودرو طراحی شده است. این موضوع منجر می شود که نتوانیم از بالش های معمولی برای خوابیدن روی آن استفاده کنیم. بهترین تشک بادی اتومبیل آن محصولی است که بالش و کوسن مخصوص داشته باشد. داشتن کوسن و بالش مخصوص تشک باعث می شود خواب راحتی را روی آن تجربه کنید. در واقع استفاده از کوسن و بالش های نامناسب باعث ایجاد درد گردن و سایر درد های عضلانی می شود.

خرید تشک بادی خودرو و توجه به نکات مهم در خرید تشک بادی سفری

خرید تشک بادی خودرو و توجه به نکات مهم در خرید تشک بادی سفری

قیمت تشک بادی سفری

همانطور که گفتیم درخرید تشک بادی عقب ماشین باید به مواردی توجه کرد که در قسمت بالا به تفصیل در مورد آن ها بحث کردیم. با این حال یکی از موارد پر اهمیت در خرید تشک بادی خودرو توجه به قیمت آن است. سعی کنید از مراکز و وب سایت های معتبر داخلی این محصول را تهیه کنید. به طور مثال برای خرید تشک بادی اینتکس می توانید به وب سایت ها یا مراکز معتبری که با شرکت مادر این برند توافق همکاری امضا کرده اند مراجعه کنید. این نوع از تشک بادی ها در طرح ها و رنگ های مختلف مثل طوسی، کرمی، نارنجی و قهوه ای و مشکی و ... در جنس و ابعاد مختلف به تولید می رسند. می توانید با تهیه محصول از مراکز معتبر جنس و رنگی را انتخاب کنید که با مدل و رنگ اتومبیل شما متناسب باشد.