آیا می دانید برای شارژ کردن مبل شنی و هپی چیر از چه موادی استفاده می شود؟ گرانول و یونولیت خرد شده فومی، برای پر شدن بدنه مبل شنی مورد نیاز است. با این وجود هنگام نشستن بر روی این مبلها احساس نرمی و راحتی چشمگیری خواهید داشت. البته بعد از استفاده طولانی مدت بر اثر وارد شدن فشار وزن افراد، مواد داخلی فشرده تر می شوند که در این صورت حالت اولیه اش از بین می رود. نگران نباشید با خرید گرانول و یا یونولیت خرد شده می توانید مواد را به حالت اولیه خود برگردانید و مبل را شارژ کنید. امروزه انواع مبل شنی در اندازه های مختلف مناسب تمام سنین تولید می شود. در ادامه درباره این مبل‌ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

مبل شنی

مبل شنی

خرید مبل شنی

نحوه خرید مبل شنی روشهای مختلفی دارد که می توان محصولات متنوعی را مشاهده و خرید کرد. از آنجایی که امروزه افراد مشغله زیادی دارند؛ بنابراین در بین این روشها خرید آنلاین مبل طرفداران بسیاری دارد. اگر شما هم راغب به این نوع خرید هستید می توانید خرید غیر حضوری و حضوری مبل یونولیتی را با مراجعه به مراکز معتبر انجام دهید. همچنین برای خرید عمده یا تکی مبل‌های یونولیتی یا بین بگ کافی است با شماره های درج شده داخل سایت تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که انواع مدلهای مبل وجود دارد که تنها از نظر روکش و اندازه متفاوت هستند که بر همین اساس قیمت آنها نیز فرق می کنند.

قیمت مبل شنی

همانطور که گفتیم قیمت مبل شنی و هپی چیر را روکش و اندازه آن تعیین می کند. همچنین هر چه امکانات و سایز آنها بیشتر باشد قیمت افزایش می یابد. به طور کلی قیمتها از یک میلیون شروع و تا ۶ میلیون و بالاتر مشاهده می شود. بهتر است بدانید که مبل شنی بزرگ و چند نفره وجود دارد که قیمت بیشتری دارند. حال می توانید با توجه به نیاز خود بهترین مبل را انتخاب کنید و با ساده ترین شکل ممکن خرید را انجام دهید. علاوه بر این اگر دنبال مبل شنی ارزان و با کیفیتی هستید می توانید با مقایسه محصولات خرید خوبی را تجربه کنید. 

تولید مبل شنی

جنس مبل شنی و صندلی شنی از پارچه، مخمل و چرم است. آنها به صورتهای مختلفی مانند مربع، بیضی، گلابی و پشتی دار طراحی می شوند. این محصولات در اندازه و طرحهای متنوع تولید شده و با استفاده از یونولیت خرد شده یا دانه های گرانول پر می شوند. یونولیت مبل شنی را می توان به اندازه دلخواه کم یا زیاد کرد تا هنگام نشستن احساس راحتی داشت. از آنجایی که ساختار خمیری شکلی دارد. از این رو با توجه به شکل و ساختار بدن حالت می گیرد که از لحاظ طبی بودن مورد تایید پزشکان است. این مبلها قابلیت استفاده در منزل یا محل کار دارند. همچنین می توان آنها را برای استراحت مقطعی هنگام تماشای تلویزیون یا بازیهای کامپیوتری به کار گرفت.

مبل شنی بزرگ

مبل شنی بزرگ

جنس مبل شنی یا بین بگ

همانطور که اشاره کردیم جنس مبل شنی با استفاده از پارچه های مختلفی مانند مازراتی، چرم و نخی تولید شده و با گرانول‌های یونولیتی نرم و لطیف پر می شوند. اکثر این مدلها دایره ای شکل هستند و زیر آن زیپی قرار می گیرد تا بتوان با استفاده از گرانولها آنها را پر یا خالی کرد. همه چیز حتی رنگ مبلمان با توجه به نظر و سلیقه مشتری انتخاب می شود. 

جنس قسمت‌های مختلف مبل

مبلها از قسمتهای مختلفی تشکیل می شوند که جنس هر بخش با دیگری تفاوت دارد. رویه مبل بخش مهمی است چرا که طراحی و ظاهر آن را تشکیل می دهد. طراحان برای تولید مبل شنی با سلیقه خود پارچه های مختلفی نظیر چرمی، جیر، خزدار و پولیشی را به کار می برند. برای برش و ساخت رویه از دستگاه های برش دقیق استفاده می شود. جالب است بدانید که مبل‌های با جنس جیر و مخمل از عرق کردن جلوگیری می کنند. در ضمن جنس پلی استری عمر و دوام بالایی دارد و مبل چرم نیز از زیبایی خاصی برخوردار است.

آستر مبل قسمت دوم است که در برخی از محصولات وجود دارد. معمولا پارچه های مقاومی برای این بخش در نظر گرفته می شود. علاوه بر این زیپی برای شارژ کردن مبل شنی در این قسمت قرار می گیرد. بهتر است بدانید که آستر را به راحتی می توان شست. بخش سوم نیز محتوای درون مبل است که باعث نرمی آن می شود. پر کردن محتوای داخلی مبلبا گرانول‌های ریز، فیبر یا ابر به آن شکل می دهد.

شارژ کردن مبل شنی

شارژ کردن مبل شنی

نحوه شارژ کردن مبل‌های شنی

مواد داخل صندلی شنی هپی چیر در طولانی مدت بر اثر وزن افراد نشست و افت پیدا می کند که کاملا طبیعی است. این اتفاق باعث می شود که نیاز به شارژ و پر کردن مبل ایجاد شود. پس در صورتی که گرانول و یونولیت‌های داخل مبل‌ها به مرور زمان نشست کرد می توانید به اندازه مورد نیاز از این مواد بخرید. حال زیپ زیر آن را باز کنید و سپس با پر کردن آن را مجددا شارژ کنید. با این کار مبل به حالت اولیه برمی گردد و خوش حالتی و استحکام روز اول را به دست می آورد.