قایق بادی و انواع آن

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات آبی که طرفداران فراوانی را به خود اختصاص داده است، تفریح با قایق بادی می‌باشد. قایق‌های‌ بادی از انواع متنوعی برخوردار هستند. این محصولات در ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند به همین دلیل شما می‌توانید به تعداد افراد خانواده خود نسبت به انتخاب و خرید آن اقدام کنید. فصل تابستان بهترین زمان برای استفاده از قایق‌های بادی می‌باشد. 

این محصولات به عنوان قایق بادی تفریحی نیز شناخته شده‌اند به طوری‌که همه افرادی که برای تفریح به سمت دریا، رودخانه، چشمه و... می‌روند قایق بادی مخصوص دریا را با خود به همراه دارند. 

قایق بادی

قایق بادی

قایق‌های بادی از نظر ظرفیت 

این محصولات در ظرفیت‌های یک نفره، دو نفره، سه نفره، چهار نفره و پنج نفره تولید می‌شوند. چنان‌چه به دنبال محصول با کیفیت و مرغوب هستید می‌توانید قایق بادی 1 نفره و قایق بادی 2 نفره را از فروشگاه سعید اینتکس تهیه کنید. محصولات این فروشگاه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشند. 

اگر تعداد خانواده شما چهار نفر است، خرید قایق بادی 4 نفره را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تولید این قایق‌ها به وسیله پلاستیک پی‌وی‌سی صورت می‌گیرد. همین امر کمک می‌کند قایق‌ها از وزن کمی برخوردار باشند به گونه‌ای که شما می‌توانید به آسانی آن را جابجا کنید. این قایق‌ها در هر اندازه‌ای که باشند جای کمی را اشغال می‌کنند. هنگام رفتن به تفریحات آبی می‌توانید آن را در هر جایی قرار دهید. 

قایق بادی 3 نفره نیز مانند سایر محصولات، از طرح و رنگ‌های متنوعی برخوردار است. رویه‌هایی که جهت این نوع قایق‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند از جنس پی‌وی‌سی یا وینیل هستند. کف اکثر قایق‌ها از یک ساختار مواج برخوردار می‌باشند این امر سبب می‌شود کف قایق‌ها راحت و نرم باشند. این نوع ساختار نقش مهمی در طبی شدن کف و صندلی قایق ‌ها ایفا می‌کنند به طوری‌که استفاده طولانی مدت از این محصولات شما را خسته نمی‌کند. 

قایق اینتکس

قایق اینتکس

قایق بادی 5 نفره از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. برخی خانواده‌های سه یا چهار نفره نسبت به خرید قایق پنج نفره اقدام می‌کنند. این امر سبب می‌شود هر فرد فضای بیشتری در اختیار داشته باشد. 

قایق بادی ماهیگیری 

تولید این نوع قایق بادی ماهیگیری در دسته بندی‌ متنوعی صورت می‌گیرد. برخی قایق‌های ماهیگیری دارای تور ماهیگیری هستند. لذا جهت رفتن به ماهیگیری نیازی به همراه داشتن لوازم دیگری نیست. به دلیل این‌که این نوع قایق جهت ماهیگیری مورد استفاده قرار می‌گیرد از ضخامت فوق العاده‌ای برخوردار است. معمولا برای افزایش مقاومت کف این نوع محصولات، از آلومینیوم استفاده می‌کنند. 

قایق بادی موتوری 

 • قایق‌ بادی موتوری از شتاب و سرعت بالایی برخوردار هستند. چنان‌چه قصد تفریح بر روی آب‌های خروشان را دارید، قایق‌های بادی موتوری را خریداری کنید. 
 • ساختار این قایق‌ها بسیار محکم و با دوام است. به طوری‌که استفاده از آن بر روی امواج و آب‌های خروشان به راحتی امکان پذیر است. 
 • این محصولات از بدنه‌های جا دار و بزرگی برخوردار هستند.
 • از جمله مزیت‌ قایق‌های بادی می‌توان به عمر طولانی، دوام، کیفیت، استحکام، وزن کم و... این محصول اشاره کرد.
 • افرادی که در گشت ساحلی فعالیت دارند از این نوع قایق استفاده می‌کنند. 

قایق بادی تفریحی

قایق بادی تفریحی

 • معمولا بدنه این نوع قایق‌ها ضد آب هستند به گونه‌ای که رطوبت، نم، باران و... تاثیری بر کیفیت و کارایی قایق‌های بادی موتوری ندارند. 

مزایای استفاده از قایق‌های بادی 

امنیت و ایمنی: قایق‌های بادی به صورت سه لایه و چهار لایه تولید می‌شوند. همین امر سبب استحکام و دوام قایق‌ها می‌گردد. این قایق‌ها به دلیل چند لایه بودن غرق نمی‌شوند. بنابراین امنیت افرادی که از این محصولات استفاده می‌کنند تضمین می‌گردد. 

وزن کم: جنس این محصول سبب شده است قایق‌های بادی از وزن کمی برخوردار باشد به گونه‌ای که همه افراد خانواده می‌توانند به آسانی آن را حمل و نقل کنند.

فضای کوچک: برای قرار دادن قایق بادی نیازی به فضای بزرگ ندارید. شما می‌توانید آن را در هر قسمتی از منزل یا اتومبیل قرار دهید. 

قایق موتوری اینتکس

قایق موتوری اینتکس

جنس قایق‌های بادی 

 • تنوع در رنگ، مدل، اندازه و... این محصول سبب شده است قیمت قایق بادی برزنتی متنوع باشد. 
 • قایق‌های بادی برزنتی از بدنه‌های بسیار با دوامی برخوردار هستند. 
 • این نوع قایق در رودخانه‌های پر پیچ و تاب قابل استفاده می‌باشند. 
 • انعطاف پذیری و تحمل وزن بالا به عنوان مزیت‌های قایق برزنتی شناخته شده‌ است. 
 • این محصول در برابر صدمه و آسیب دیدگی از خود مقاومت بالایی نشان می‌دهد. 

خرید قایق بادی از نمایندگی 

برای این‌که بتوانید نسبت به خرید قایق بادی از نمایندگی اقدام کنید باید به وب سایت سعید اینتکس مراجعه کنید. فروشگاه سعید اینتکس یکی از بهترین فروشگاهی است که قایق بادی با گارانتی را به شما عرضه می‌کند. 

تنوع در قایق‌های بادی این فروشگاه بی‌نظیر است. اندازه، ابعاد، مدل، رنگ، شکل و... قایق‌های بادی تاثیر مستقیمی در تعیین قیمت این محصولات دارند. 

جهت اطلاع از لیست قیمت عمده قایق بادی می‌توانید به وب‌ سایت سعید اینتکس مراجعه کنید. خرید قایق بادی ارزان به صورت غیر حضوری و اینترنتی به شما کمک می‌کند که بدون صرف هزینه، انرژی، وقت و... در مدت زمان بسیار کوتاهی قایق مورد نظر خود را انتخاب و آن را سفارش دهید.