قیمت استخر بادی در اصفهان 

فعالیت های زیادی وجود دارد که هم سرگرم کننده است و هم بر سلامتی تأثیر مثبت می گذارد. شنای آماتور یا حرفه ای یکی از این ورزش هاست. فعالیت های شنا که معمولا در ماه های گرم سال انجام می شود فواید زیادی دارد. پس داشتن یک استخر بادی در حیاط کوچک منزلتان می تواند تابستان لذت بخشی را برای شما و فرزندانتان رقم بزند.

این تصور اشتباه است که استخر بادی معمولاً در محوطه های بزرگ مانند باغ ها یا تراس های بزرگ قرار می گیرد. زیرا مدل های استخر زیادی در اندازه های مناسب برای بالکن یا حیاط های کوچک نیز وجود دارد. کسانی که تصمیم به خرید استخر بادی دارند ابتدا باید منطقه ای را که قرار است استخر را در آن قرار دهند اندازه گیری کنند. انتخاب گزینه ای که به راحتی در این قسمت قرار بگیرد، هم شنای راحت را تضمین می کند و هم از آسیب دیدن استخر جلوگیری می کند.

قیمت استخر بادی در اصفهان

قیمت استخر بادی در اصفهان

معیارهای مهم در انتخاب یک استخر 

یکی از معیارهای مهم در انتخاب یک استخر بادی کوچک، شکل محوطه است. ممکن است ناحیه بیضی شکلی داشته باشید یا ناحیه ای بلند و باریک! در چنین مواقعی هم از نظر عمق و هم از نظر ظرفیت با مدل های بسیار متفاوتی مواجه می شوید. استخر بادی مستطیلی در درجه اول برای مناطق باریک و بلند یا پهن و کوتاه قطعا سودمند خواهد بود. اگر ناحیه بیضی شکل تری دارید، می توانید نگاهی به مدل های گرد بیندازید. عمق نیز در مدل های استخر بادی با اندازه کوچک متفاوت است. اگر قصد استفاده از آن را در یک منطقه بسته دارید، باید این معیارها را نیز در نظر بگیرید.

گزینه های زیادی نه تنها برای مناطق بزرگ یا کوچک بلکه برای مناطق متوسط نیز وجود دارد. ابعاد استخر بادی مورد استفاده برای فضاهای باریک می تواند به طور متوسط 150 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر عمق داشته باشد. اما مدل هایی با طول 200 سانتی متر و عمق 70 سانتی متر نیز وجود دارد. این نوع استخرها به گونه ای تولید می شوند که حداکثر 2 یا 3 نفر می توانند به راحتی در آن جا بگیرند.

طرح های تک رنگ مانند آبی، زرد یا صورتی برای استخرهای کوچک و متوسط موجود است. در عین حال مدل های طراحی شده با رنگ های مختلف بسته به سلیقه کاربر ارائه می شود. گزینه های طرح دار، به ویژه مناسب برای کودکان، نیز می توانند ترجیح داده شوند. اندازه منطقه ای که استخر در آن قرار داده خواهد شد، معیار مهمی در انتخاب اندازه استخر است. پس از تعیین چنین معیارهای فنی، می توان بسیاری از طرح های متناسب با سلیقه را ترجیح داد.

استخر بادی برای هر بودجه

شما می توانید استخرهای بادی را برای تفریح، ورزش، فرار از گرمای تابستان یا گذراندن اوقاتی با کیفیت در کنار عزیزان خود انتخاب کنید. شما به راحتی می توانید این فعالیت را در حیاط یا بالکن خود انجام دهید، که باعث می شود هم خود و هم فرزندانتان، علاوه بر اینکه ورزش میکنید، در عین حال سرگرم شوید.

شایان ذکر است که تمام ویژگی های فنی مانند اندازه کلی استخر بادی، چند لیتر آب مصرفی، شکل و ویژگی های کف آن بر قیمت آن تأثیر می گذارد. اما جدای از این، ویژگی‌های طراحی‌محور بیشتری نیز وجود دارد که بر قیمت تأثیر می‌گذارد و بسته به نحوه استفاده متفاوت است.

تغییرات طراحی محور بیشتر در استخرهای بادی کودک به خصوص برای کودکان رایج است. برای کودکان، طرح هایی وجود دارد که با توجه به استفاده متفاوت است، مانند سرسره و صندلی. در مدل های دارای صندلی، ارتفاع یا تعداد صندلی ها قابل تغییر است. به همین ترتیب، استخرهای کودکان با فیگورهای مختلف، هم با صندلی و هم با سرسره طراحی شده است. اما به طور کلی قیمت استخر بادی از آنجایی که مدل ها نیز بسیار گسترده هستند، طیف گسترده ای دارد که می تواند برای هر بودجه ای مناسب باشد. به همین دلیل، یافتن یک استخر مقرون به صرفه در طرح های مختلف که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان تولید می شود، کار سختی نیست.

به طور کلی زمانی که تصمیم به خرید استخر بادی می گیرید، ابتدا باید ابعاد آن را مشخص کنید، سپس انتخاب طرح مطابق با سلیقه شما باعث می شود که فعالیت سرگرم کننده تر شود. در نهایت، شما باید استخری را پیدا کنید که متناسب با محدوده بودجه شما باشد. می‌توانید برای مرور مدل‌ها و قیمت های استخر بادی از سعید اینتکس دیدن کنید، جایی که می‌توانید همه این معیارها را سنجیده و با خیال راحت خرید کنید.

استخر بادی

استخر بادی

چگونه یک استخر بادی را به راحتی باد کنیم؟

استخرهای بادی را می توان به راحتی با پمپ هایی که می توانید همراه با سفارش استخر خریداری می گردد، باد کرد.

برای تخلیه باد استخر بادی لازم است ابتدا آب داخل آن خالی شود. سپس می توانید دریچه باد آن را باز کنید و با یکی از پمپ بادهای برقی اینتکس باد را در چند دقیقه خالی نمایید و یا دریچه باد را باز نموده و بگذارید تا باد در عرض چند ساعت خودش به صورت کامل خالی شود یا می توانید برای سرعت بخشیدن به روند استخر فشار کمی به استخر وارد کنید.

برای قیمت گرفتن انواع استخر بادی در اصفهان حتما سری به فروشگاه سعید اینتکس بزنید.