یکی از سالم ترین و بهترین تفریحات در روزهای گرم سال، شنا کردن است. اگرچه برخی از مردم برای شنا کردن دارای استخر در خانه و باغ خودشان می باشند؛ اما باز هم بسیاری از مردم قادر به ساخت استخرهای بزرگ و کوچک در خانه ها و باغ و ویلاهای خودشان نیستند. این در حالی است که می توان با صرف هزینه کمتر و به صورت سیار اقدام به راه اندازی استخر بادی اینتکس است. استخر بادی با ارتفاع زیاد، از جمله استخرهای محبوب در میان بزرگسالان است که انصافا کیفیت بالایی نیز دارد. اگر می خواهید با قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد در سال جدید آشنا شوید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. 

قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد در سال جدید

قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد در سال جدید

استخر بادی اینتکس با ارتفاع زیاد چه کاربردی دارد؟

استخر بادی اینتکس در گروه استخرهای بادی باکیفیتی قرار می گیرد که دارای تنوع بسیار زیادی است. این روزها بسیاری از مردم متقاضی استفاده از این استخر هستند. چون به هر حال به راحتی می توان آن ها را جمع کرد و در صورت نیاز دوباره آن ها را باد کرد و مورد استفاده قرار داد. با این حال یکی از محدودیت هایی که برای این استخرها وجود دارد، عمق آن هاست. 

عمق استخر بادی اینتکس بسته به نظر شخصی شما قابل انتخاب است. اگرچه بسیاری از مردم ترجیح می دهند که استخرهای بادی را فقط برای آب تنی مورد استفاده قرار دهند، اما باز هم می توان اقدام به خرید استخر بادی 4 متری برای شناهای حرفه ای نیز کرد. 

معمولا زمانی که نیاز به خرید استخر بادی بزرگسال و به کار بردن آن در محیط های مختلف به صورت حرفه ای است از استخرهای بادی با عمق زیاد استفاده می شود. عمق این استخرها بسته به نظر شخصی افراد و نیاز آن ها کاملا متفاوت است. به همین خاطر، می توان این استخرها را در گروه استخرهای حرفه ای بادی اینتکس قرار داد که از هر نظر زیبایی خاص خودشان را دارند. 

استخر بادی در اندازه و اشکال مختلف برای همه گروه های سنی وجود دارد. استخر بادی کودک یکی از انواع پرطرفدار استخر بادی است. برای خرید یک استخر مناسب باید به مدل، جنس، عمق و اندازه استخر توجه کنید.


آیا استخر بادی کودکان با عمق زیاد ارزش سرمایه گذاری دارد؟


استخر بادی کودکان با عمق زیاد، به دلیل ایمنی کودکان، ارزش سرمایه گذاری ندارد. در واقع، استخر بادی کودکان با عمق زیاد می‌تواند خطرناک باشد و باعث حوادث و ناراحتی برای کودکان شود. بهترین راه برای سرگرمی کودکان، استفاده از استخرهای کوچک و کم عمق است که ایمنی کودکان را تضمین می‌کند. همچنین، در صورتی که می‌خواهید استخر بادی بزرگتری برای کودکان خود داشته باشید، بهتر است از استخرهای بادی با عمق کمتر و به همراه نظارت مستمر بر کودکان استفاده کنید. در کل، برای سرگرمی کودکان، امکاناتی مانند توپ بازی، تاب و توتونی، برایشان مناسب‌تر هستند و از نظر ایمنی نیز بسیار بیشتر.

با توجه به اینکه کودکان در مقابل خطرات آب و شنا ناقص هستند، استفاده از استخر بادی با عمق زیاد می‌تواند خطرناک باشد و باعث حوادثی شود که در برخی موارد می‌تواند جدی باشد. به علاوه، استخر بادی با عمق زیاد ممکن است برای کودکان کوچک، سختی و ترسناک باشد و آن‌ها را از ورود به آب منع کند.
از طرفی، استفاده از استخر بادی با عمق کمتر، به کودکان اجازه می‌دهد که با آب بازی کنند و به خوبی در آب غواصی کنند، به همراه اینکه ایمنی آن‌ها را تضمین می‌کند. همچنین، استخر بادی کوچکتر و کم عمق، برای کودکان کوچکتر بهتر است و آن‌ها را از خطرات آب و شنا ناقص، محافظت می‌کند.


در کل، برای سرگرمی کودکان، بهتر است از امکاناتی مانند توپ بازی، تاب و توتونی استفاده کنید که برای کودکان ایمن هستند و از نظر سرگرمی نیز بسیار جذاب هستند. همچنین، در صورتی که می‌خواهید استخر بادی بزرگتری برای کودکان خود داشته باشید، بهتر است از استخرهای بادی با عمق کمتر و به همراه نظارت مستمر بر کودکان استفاده کنید.

همچنین، در صورتی که تصمیم به سرمایه‌گذاری در استخر بادی کودکان دارید، باید مطمئن شوید که استخر دارای استانداردهای ایمنی لازم است. برای مثال، باید مطمئن شوید که استخر دارای درب‌های ایمنی است تا کودکان نتوانند به صورت ناگهانی به آب وارد شوند. همچنین، باید از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده شود تا استخر بادی شما در برابر پارگی و سوراخ شدن مقاوم باشد.

در نهایت، باید توجه داشت که استخر بادی کودکان تنها باید به عنوان یک ابزار سرگرمی در نظر گرفته شود و نباید به عنوان جایی برای شنا و غواصی استفاده شود. همچنین، باید همیشه کنترل کودکان را در استخر بادی داشته باشید و هرگز آن‌ها را بدون نظارت در استخر نگذارید.

در کل، استخر بادی کودکان با عمق کمتر، ایمنی بیشتر و سرگرمی بیشتری را برای کودکان فراهم می‌کند. بهتر است قبل از خرید استخر بادی، مطالعه کافی را انجام داده و از محصولات با کیفیت و دارای استانداردهای ایمنی لازم استفاده کنید.فاکتورهای مهم خرید استخر بادی کودک

یکی از فاکتورهای مهم در خرید استخر بادی کودک مدل استخر است. استخرهای کودک تنوع زیادی دارند. 

در ادامه به تعدادی از انواع آن اشاره خواهیم کرد.

  • استخر با سایبان
  • استخر سرسره
  • استخر لوبیایی
  • استخر گرد
  • استخر مستطیلی
  • استخر آب پاش دار
  • استخر فانتزی
  • استخر دریایی
  • استخر پنجره دار
  • استخر شش ضلعی

این مدل ها رنگ، جنس، عمق، اندازه و قیمتهای متفاوتی دارند. شما با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید بهترین مورد را انتخاب کنید.

لذت شنا برای کودکان

لذت شنا برای کودکان

جنس استخر

جنس استخر از فاکتورهای مهم در انتخاب استخر بادی است. با خرید یک استخر با کیفیت خیالتان از بابت پارگی و خالی شدن ناگهانی هوای آن در وسط بازی بچه ها، راحت خواهد بود. 

این موضوع گذشته از اینکه می تواند به کودکان شما آسیب برساند، شما را مجبور خواهد کرد تا یک استخر دیگر خریداری کنید. پس، از همان اول جنس با کیفیت خریداری کنید. 

استخر اینتکس می تواند یک انتخاب درست برای خرید استخر بادی برای استفاده شخصی باشد. 

استخر اینتکس یکی از با کیفیت ترین استخرهای بادی موجود در دنیا است. اینتکس یک شرکت بزرگ آمریکایی است که در زمینه محصولات بادی فعالیت می کند. شرکت اینتکس در دو دهه فعالیت خود توانسته به بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات بادی و تفریحی تبدیل شود.

استخر بادی اینتکس نیز در طرح ها و اندازه های متفاوت وجود دارد.

عمق استخر

با توجه به سن کودک خود می توانید استخر بادی با عمق زیاد یا کم انتخاب کنید. 

اگر به دنبال خرید استخر بادی برای کودک نوپا هستید، یک استخر با عمق 20 سانتی متر یا کمتر مناسب است. 

برای کودکان بزرگتر، آب می تواند تا زانو یا حتی کمر آنها برسد. 

برای نوجوانان، استخر بادی با عمق زیاد یعنی استخر استاندارد بزرگسالان با عمق بیش از 1 متر عالی خواهد بود. با خرید استخر با عمق بیش از 1 متر می توانید یک استخر خانوادگی داشته باشید.

لذت شنا برای کودک نوپا

لذت شنا برای کودک نوپا

اندازه استخر بادی

استخر بادی در اندازه های مختلفی در بازار موجود است. انتخاب اندازه استخر به مقدار فضایی که در اختیار دارید بستگی دارد. هر چه فضا بزرگتر باشد انتخاب راحت تر خواهد بود. 

همچنین باید حتما یک فضای خالی در اطراف استخر برای خود در نظر بگیرید تا مطمئن باشید همیشه می‌توانید در حین بازی به کودکتان سر بزنید. 

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب اندازه استخر، تعداد کودکانی است که می خواهند همزمان از استخر استفاده کنند. 

اگر فقط یک کودک می خواهد در آن بازی و شنا کند اندازه کوچک مناسب است. اما اگر تعداد کودکانی که می خواهند از آن استفاده کنند زیاد هستند، باید استخری انتخاب کنید که همگی به راحتی بتوانند در آن شنا و بازی کنند.

در نهایت هر استخری با هر جنس، سایز و عمقی که انتخاب می کنید، باید همیشه یک قانون را برای ایمنی کودکان خود رعایت کنید: هرگز کودکان خود را بدون نظارت و مراقبت در استخر رها نکنید.

قیمت استخر بادی با عمق زیاد چه فرقی با دیگر استخرهای بادی دارد؟ 

استخر بادی معمولا از جنس پلاستیک قابل انعطاف مانند پی وی سی است. متریال هایی که برای ساخت استخرهای بادی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای قیمت های متفاوتی هستند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مردم شاهد تنوع قیمت استخرهای بادی در بازه های مختلف سال باشند. در سال جدید نیز احتمالا به دلیل اینکه قیمت مواد اولیه برای ساخت استخر بادی افزایش پیدا می کند، قیمت این استخرها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. 

اما احتمالا موضوعی که ذهن افراد را درگیر کرده است این است که قیمت استخر بادی با عمق زیاد چقدر است؟ تفاوت قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد در میزان متریالی است که برای ساخت این استخرها به کار می روند. شاید بتوان استخرهای ارزان را با ارتفاع کم تهیه کرد. اما چون استخرهای بادی دارای ارتفاع بیشتری هستند، احتمالا قیمت بالاتری نیز دارند. دلیل این موضوع هم میزان متریالی است که برای ساخت استخر بادی با عمق زیاد استفاده شده است. 

استخر بادی اینتکس با ارتفاع زیاد

استخر بادی اینتکس با ارتفاع زیاد

لیست قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد در سال جدید

با توجه به اینکه در هر سال قیمت مواد اولیه برای ساخت استخر و واردات کالاها افزایش پیدا می کند، باید انتظار بالا رفتن قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد را داشته باشیم. به هر حال استخرهای بادی که با عمق زیاد طراحی شده اند، می توانند برای شنا کردن حرفه ای و آب تنی شما گزینه ایده آلی محسوب شوند. به همین خاطر، می توان این استخرهای بادی را برای مکان های خاص و بزرگ مورد استفاده قرار داد. 

قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد در سال جدید بستگی به میزان ارتفاع استخر، جنس استخر بادی اینتکس و ابعاد آن دارد. به همین خاطر، توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت استخر بادی اینتکس به سایت های فروش این استخرها مراجعه کنید. فقط در نظر داشته باشید که باید قیمت این استخرها را با قیمت استخرهای بادی ارتفاع دار مقایسه کنید. مطمئن شوید که لیست قیمت استخر بادی با ارتفاع زیاد در سال جدید کاملا به روز است. 

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد استخر بادی اینتکس با ارتفاع زیاد و جزئیات آن صحبت کردیم. اگر قصد اطلاع از قیمت استخر بادی اینتکس با عمق بالا را دارید، می توانید ابتدا به سایت اینترنتی سعید اینتکس در حوزه فروش این استخرهای بادی فعالیت می کند، مراجعه کنید و با مشاهده قیمت ها بهترین استخر بادی را تهیه نمایید. در سال جدید ممکن است قیمت استخرهای بادی اینتکس کمی متفاوت از سال گذشته باشند. اما باز هم ما در فروشگاه سعید اینتکس سعی می کنیم که با پایین آوردن قیمت ها، اجازه دهیم تا شما استخر بادی ارزان قیمت را تهیه کنید.