حلقه شناور بادی مناسب کودکان کدام است؟

حلقه شناور بادی یکی از پایه ترین وسیله هایی است که می تواند ما را در خوشی ها و تفریحات آبی همراهی کند. برای اینکه تفریحات ما در اماکن آبی از خوشی و سرگرمی کامل تری برخوردار باشد لازم است برای خود یک حلقه شناور بادی تهیه کنیم.

اگر از آن دسته افرادی هستید که به تفریحات آبی علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

همانطور که می دانید وجود حلقه های شنا به ما این امکان را می دهد تا تفریحی سالم و ایمن داشته باشیم.

این محصول بادی بخصوص برای کودکانمان بسیار پر کاربرد است. حلقه شناور بادی کمک می کند فرزندانمان علاوه بر غلبه بر ترس از آب از تفریح خود به صورت کاملا مطمئن لذت ببرند.

سوال اینجا مطرح می شود که کدام نوع از حلقه شناور بادی برای کودکان مناسب تر است؟ و یک حلقه بادی خوب و با کیفیت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هم اکنون برای شما هر آنچه لازم است در مورد حلقه شناور بادی بدانید را توضیح خواهیم داد.

حلقه بادی برای کودکان

حلقه بادی برای کودکان

ویژگی های حلقه شناور مخصوص کودکان

مقدار تحمل وزن تیوپ شناور بادی: اینکه حلقه شناور تا چه مقدار می تواند فشار وزن را تحمل کند یکی از مسائل مهم هنگام انتخاب و خرید حلقه بادی می باشد. میزان تحمل فشار و وزن به جنس و استحکام حلقه بادی بستگی دارد. معمولا حلقه های بادی برای کودکان می توانند تا ۲۰ کیلو گرم وزن تحمل کنند.

جنس به کار رفته در تولید حلقه شناور: جنس اکثر محصولات بادی pvc می باشد. تنها تفاوتی که ممکن است در حلقه شناور بادی با بقیه محصولات وجود داشته باشد میزان ضخامت لایه هاست.

حلقه های شنای بادی تکیه گاه دار: در طراحی برخی از حلقه های شنا در بخش انتهایی حلقه یک تکیه گاه جهت تکیه دادن طراحی می شود. وجود تکیه گاه باعث می شود از راحتی بیشتری بهره برد.

طناب نجات: بعضی یا اغلب حلقه ها با داشتن یک طناب نجات جاسازی شده و محاسبه ی احتمال هر اتفاقی کمک می کنند در مواقع ضروری به راه های نجات بیشتری دسترسی داشته باشیم.

دستگیره حمل حلقه شناور بادی: برای حمل و نقل راحت حلقه های شنا، در دو طرف حلقه ها دستگیره هایی طراحی شده اند تا کار ما را در هنگام حمل و نقل راحت کنند.

اسباب بازی: برای کودکان بخصوص کودکان کم سن و سال یک سری اسباب بازی هایی در طراحی حلقه بادی استفاده شده تا علاوه بر تفریح های آبی با اسباب بازی نیز سرگرم شوند.

حلقه شناور و قایق شناور شورتی

حلقه شناور شورتی: یکی از محبوب ترین طرح های حلقه های بادی می باشند. این حلقه در وسط آن دارای دو عدد سوراخ است که کودک می تواند پاهای خود را در آن فرو ببرد تا از تعادل بیشتری برخوردار شود.

شکل و ترکیب بندی حلقه شناور کودکان: حلقه های بادی غالبا شکلی گرد دارند. برای کودکان از طرح و اشکال فانتزی تری در تولید حلقه ها استفاده می شود. رنگ های شاد و رنگین کمانی، شکلک های حیوانات همچون قو، کوسه، لاک پشت و ...

قایق بادی شورتی کودکان: قایق بادی شورتی کودکان نوعی دیگر از محصولات بادی می باشد. در اشکال و ابعاد مختلفی تولید می شود. در ساختار آن در بخش وسط دو سوراخ جهت فرو بردن پاها وجود دارد و طراحی همچون قایق آن باعث می شود کودک هیجان بیشتری تجربه کند.

قایق شناور بادی

قایق شناور بادی

مراقبت های لازم حلقه های بادی

مانند تمام محصولات بادی دیگر حلقه شناور نیز نیاز به مراقب دارد. رعایت کردن یک سری نکات باعث می شود حلقه ی بادی شما از طول عمر بیشتری برخوردار شود.

  • باد نکردن بیش از حد حلقه: اگر حلقه بادی خود را بیش از حد باد کنید تحمل وزن آن کمتر می شود.
  • خودداری از کم باد کردن حلقه: اگر باد کافی در حلقه شناور وجود نداشته باشد احتمال آسیب رسیدن به آن بیشتر می شود.
  • جلوگیری از استفاده در آب های خروشان: از حلقه شناور بادی خود فقط در آب های آرام استفاده کنید. توجه داشته باشید که با برگ و شاخه های درختان نیز برخوردی نداشته باشد.
  • از برخورد اشیاء داغ و تیز جلوگیری شود.

در نظر داشته باشید که حلقه های شناور همانند تشک های بادی پمپ باد خود سر ندارند و جهت باد کردن آن باید از یک پمپ جداگانه استفاده کرد.

در صورت آسیب دیدن یا خرابی حلقه‌های شناور می توان آن ها را تعمیر کرد. بهتر است برای تعمیر آن از نمایندگی های محصولات بادی کمک بخواهید.

از بین برندهای معروف و پرچم دار، محصولات بادی اینتکس همیشه جزء بهترین ها بودند.

کیفیت حلقه شناور بادی اینتکس تضمین شده است. می توانید بهترین محصولات بادی را از این برند خریداری کنید. فروشگاه محصولات بادی سعید اینتکس در ایران انواع قایق بادی شورتی و یا حلقه شناور کودک و تیوپ بادی شورتی کودکان را برای سنین 1 سال به بالا به سراسر کشور ارئه می دهد.