استخر بادی

استخر بادی یکی از انواع استخر ها می باشد. این نوع استخر در سایز های مختلفی برای رده های سنی گوناگون تولید می شود. جنس استخر بادی از پلاستیک محکم می باشد. این موضوع باعث شده تا وزن این استخر ها بسیار کم باشد و به راحتی قابل جابه جایی می باشد. 

این نوع استخر در ارتفاع های مختلفی تولید می شود و همین موضوع باعث شده تا افراد با سن های متفاوت بتوانند از این استخر استفاده کنند. از این نوع استخر باید به صورت دائمی نگهداری نمود. زیرا اگر نگهداری نکنید در زمان کوتاهی آسیب می بیند. به طور مثال نباید استخر دائما در برابر نور خورشید باشد. در هوای سرد و گرم نباید زیاد استفاد شود. نباید خیلی استخر را باد نمود. 

استخر بادی

استخر بادی

استخر بادی اینتکس

استخر بادی در برند های مختلفی تولید می شود. یکی از این برند ها، برند اینتکس می باشد. این نوع برند استخر را در سایز های مختلف تولید می شود و روانه بازار می گردد. این نوع استخر دارای ویژگی های خاصی می باشد، که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

  1. جای نگهداری نوشیدنی
  2. دارای پشتی
  3. صندلی باد شونده
  4. مناسب سن های ۱ تا 100 سال
  5. و غیره.

این ویژگی باعث شده تا افراد زیادی مایل به خرید این نوع استخر باشند. 

قیمت استخر بادی به عوامل زیادی بستگی دارد. از مهمترین این عوامل می توان به ابعاد استخر اشاره نمود. هر چه ابعاد استخر بزرگتر باشد، قیمت بیشتری هم دارد. جنس استخر هم در قیمت بسیار موثر است. به طور کلی هر چه جنس و کیفیت این محصول بهتر باشد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

استخر بادی کودکان

استخر بادی کودکان

برند تولید کننده این محصول در قیمت آن تاثیر زیادی دارد. معمولا برند های شناخته شده قیمت بالاتری دارند. عوامل زیادی در قیمت این محصول موثر است و متناسب با این عوامل قیمت تغییر می کند. 

وان بادی

نوع دیگر محصولات بادی، وان بادی است. این محصول در کشور های مختلفی تولید می شود و در زمان کوتاهی قابل نصب و جمع آوری می باشد. این وان دارای روکش می باشد، که از آب گرم در برابر وان محافظت می کند. این نوع محصول جایگزین خوبی برای وان های سرامیکی و سیمانی می باشد. 

می توانید با هزینه بسیار کم وان مناسب را تهیه کنید. این نوع وان ها برای رده های سنی متفاوت تولید می شود و همه افراد می توانند از این وان ها استفاده کنند. معمولا این نوع وان دارای روکش هستند و همین موضوع باعث شده تا طول عمر بیشتری خواهد داشت.

باد زدن استخر بادی کار نسبتا دشواری می باشد. زیرا این استخر ابعاد زیادی دارد و باد زدن آن به صورت دستی زمان بر است. امروزه دستگاه های برقی زیادی برای باد زدن این محصول ساخته شده و همین موضوع باعث شده تا در زمان کم این کار به اتمام برسد. برای باد کردن استخر می توانید از دستگاه های صنعتی مانند کمپرسور نیز استفاده کنید. 

اما توصیه می شود که به جای استفاده از این دستگاه ها از لوازم مخصوص باد کردن استخر بادی استفاده نمایید. 

استخر بادی بزرگسالان

استخر بادی بزرگسالان

هر چه ابعاد این محصول بیشتر باشد، باد زدن زمان بیشتری می برد. 

زیرانداز استخر بادی در زیر این محصول استفاده می شود. با استفاده از این زیرانداز طول عمر استخر چند برابر می شود. زیرانداز از وارد شدن اشیای تیز و برنده به داخل استخر بادی جلوگیری می کند. توصیه می شود که قبل از باد کردن استخر، از زیر انداز استفاده کنید. به اینکار تمام نکات احتمالی را رعایت کرده اید. باید به این نکته توجه کنید که نباید استخر را بیش از حد باد کرد. باد کردن بیش از حد استخر باعث پاره شدن و ترکیدن آن می شود. 

این محصول در قیمت های مختلفی تولید می شود. این موضوع باعث شده تا همه افراد بتوانند به راحتی این محصول را تهیه کنند. قیمت های این محصول بستگی به جنس آن دارد و اگر جنس محصول بد باشد، قیمت پایین تری خواهد داشت. 

استخر بادی بزرگسالان نوع دیگر این محصول می باشد. این نوع محصول در ابعاد بزرگتری تولید می شود تا افراد بزرگسال بتوانند از آن استفاده کنند. معمولا جنس این نوع محصول نسبت به ابعاد کوچکتر آن محکم تر می باشد.

استخر بادی کودکان نوعی دیگر از این نوع محصول می باشد. این نوع محصول در ابعاد کوچکتر تولید می شود. عموما جنس این استخر ها خیلی محکم نیست. زیرا کودکان وزن زیادی ندارند و همین موضوع باعث شده تا طول عمر بیشتری خواهد داشت. 

نمایندگی محصولات بادی اینتکس

همانطور که اطلاع دارید اینتکس محصولات زیادی را روانه بازار می کند. یکی از این محصولات، محصولات بادی می باشد. محصولات بادی شامل استخر، وان، زیرانداز و غیره می شود. امروزه افراد زیادی خواهان این نوع محصولات هستند و تقریبا در همه مکان ها قابل استفاده می باشد. 

این برند شناخته شده دارای نمایندگی های زیادی در سراسر کشور دارد. در همه این نمایندگی ها انواع محصولات وجود دارد و افراد می توانند در زمان کوتاهی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.  

آیا نگهداری استخر بادی در فضای باز توصیه می شود؟


بله، نگهداری استخر بادی در فضای باز توصیه می شود. استخرهای بادی به عنوان یکی از محبوبترین و بهترین گزینه های تفریحی در فصل تابستان شناخته می شوند. آنها امکان شنا و سرگرمی در آب را برای افراد فراهم می کنند و می توانند در فضای باز یا در محیط های داخلی نصب شوند.

استخرهای بادی در فضای باز دارای مزایای بسیاری هستند. یکی از مهمترین مزایا، هزینه نسبتاً پایین آنها است. نسبت به استخرهای سنتی ساخته شده از مواد مانند بتون و آجر، استخرهای بادی قابلیت نصب و جمع آوری سریعتری دارند و نیازی به ساخت و ساز طولانی ندارند. همچنین، استخرهای بادی قابلیت حمل و نقل آسانی دارند و می توانند به راحتی به مکان های مختلف منتقل شوند.


در مورد نگهداری استخرهای بادی در فضای باز، باید مراقبت های لازم را انجام داد. ابتدا، باید اطمینان حاصل شود که استخر بر روی یک سطح صاف و بدون ترک و خراش قرار می گیرد تا از خرابی و نشت آب جلوگیری شود. همچنین، مهم است که استخر محافظت شود و از آسیب ها و خراش های ناشی از عوامل طبیعی مانند باد قوی و آفتاب مستقیم محافظت شود.

به طور کلی، نگهداری استخر بادی در فضای باز می تواند به عنوان یک گزینه مناسب و ساده برای سرگرمی و تفریح در فصل تابستان مورد استفاده قرار بگیرد. با رعایت اصول نگهداری و مراقبت از استخر، می توان از آن برای مدت زمان طولانی استفاده کرد و از لحاظ ایمنی و راحتی برای کاربران بهینه بود.

فروشگاه 

فروشگاه استخر بادی در سراسر کشور قرار دارد. افراد می توانند متناسب با نیازشان استخر مورد نظر را خریداری کنند. معمولا این نوع محصولات دارای گارانتی می باشد و همین باعث شده تا افراد با خیال راحت اقدام به خرید کنند.

یکی از این نمایندگی های فعال و معتبر در کشور، نمایندگی سعید می باشد. خرید از این نمایندگی کار سختی نیست و با خیال راحت می توانید اقدام به خرید از این نمایندگی کنید. تمام محصولات این نمایندگی از بهترین برند ها می باشد.