استخر پیش ساخته

نوع دیگر استخرها، استخر پیش ساخته می باشد. این استخر به صورت نیمه آماده وارد بازار می شود و افراد متناسب با مکان خود اقدام به خرید می کنند. این نوع استخر دارای قیمت های مختلفی می باشد. از این استخرها می توانید در پارکینگ، مهد کودک ها، باغ ها، ویلا ها و غیره استفاده کنید. 

داشتن استخر برای خانه های کوچک و معمولی جز آرزو ها می باشد. با داشتن این استخرها به راحتی می توانید به آرزوی خود برسید.

قیمت استخر پیش ساخته

قیمت استخر پیش ساخته به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از اصلی ترین این عوامل جنس استخر می باشد. به طور کلی هر چه جنس استخر بهتر باشد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت. از دیگر عوامل موثر در قیمت این استخرها، ابعاد می باشد. عموما هر چه ابعاد استخر بزرگتر باشد، قیمت بیشتری هم خواهد داشت.

برند این استخر تاثیر مستقیمی در قیمت این محصول دارد. معمولا برند های شناخته شده دارای قیمت نسبتا بالاتری هستند. همچنین باید به این نکته توجه نماییدکه داشتن گارانتی هم در قیمت این محصول موثر است.

مرکز خرید

برند اینتکس دارای محصولات زیادی می باشد، که یکی از آنها استخر پیش ساخته می باشد. همانطور که اطلاع دارید، برند اینتکس دارای نمایندگی های زیادی در سراسر کشور می باشد. این برند از برند های شناخته شده و معتبر حال حاضر در کشور می باشد، که در حال تولید محصولات جدید و کارآمد می باشد.

در همه نمایندگی های این برند، همه نوع محصولی وجود دارد و افراد در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. 

استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته

نحوه خرید 

برای خرید استخر پیش ساخته دو راه وجود دارد. اولین راه خرید حضوری می باشد. شما با این روش به مراکز فروش اینتکس مراجعه می کنید و استخر مد نظر را خریداری می کنید. توجه داشته باشید که امروزه استخرهای تقلبی زیادی در بازار وجود دارد، که آنها را به جای استخر اصلی به فروش می رسانند.

اگر نسبت به این نوع استخر اطلاعاتی ندارید بهتر است، به تنهایی خرید نکنید. روش دوم خرید اینترنتی می باشد. در این روش به وارد کردن نام سایت مد نظر می توانید تمام محصولات را با مشخصات، قیمت، مدل و غیره مشاهد نماید.

به این نکته توجه کنید که از ابتدا اعتبار و اصل بودن سایت اطمینان حاصل کنید، سپس خرید کنید. انواع استخر در کشور کمیاب نیست و به راحتی می توانید این محصول را خریداری و استفاده کنید. این محصول قیمت بالایی ندارد و در زمان کوتاهی خرید می باشد.

ویژگی

این استخر دارای ویژگی های منحصر به خود می باشد. استخر پیش ساخته در مقایسه با سایر استخرها دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

این استخر نسبت به استخرهای بادی از طول عمر بالاتری برخوردار است ولی نسبت به استخرهای دست ساز مقاومت کمتری دارند.

این استخر نسب به استخر بادی سنگین تر است اما به نسبت استخرهای سیمانی سبک تر است.

حمل این استخر کار آسانی نیست. معمولا این استخر را از مواد سنگین نمی سازند و همین موضوع باعث شده تا افراد بتوانند آن را جابه جا کنند. این نوع استخر نیازی به آب خیلی زیادی ندارد و در مصرف آب نیز صرفه جویی می شود. 

استخر پیش ساخته در طرح، رنگ ها و سایز های مختلف ساخته می شود و سلیقه همه افراد را شامل می شود. این نوع استخر فقط برای شنا کردن نیست و می توانید از آن برای پرورش ماهی نیز استفاده کنید. می توانید این استخر را در زمان کم و مکان های نا مناسب نصب نمایید.

خرید استخر پیش ساخته

خرید استخر پیش ساخته

انواع

استخر پیش ساخته دارای انواع مختلفی می باشد. هر کدام از این استخر مناسب مکان و آب و هوای مختلف است. به طور مثال اگر آب و هوا منطقه شما گرم و مرطوب است، از جنس خوب این استخر استفاده کنید. 

همچنین این استخرها در ابعاد مختلف ساخته می شود و در بازار قرار داده می شوند. معمولا این استخرها ظرفیت یک نفر تا بالای 15 نفر را دارند. همچنین این استخرها در جنس های مختلفی تولید می شوند، تا افراد متناسب با پول خود اقدام به خرید کنند.

استخرهای پیش ساخته باعث شده تا افراد در کمتر از چند ساعت صاحب استخر در منزل خود شوند. این استخرها کار افراد را آسان کرد و می توانند با توجه به پول خود طرح، سایز، جنس و غیره استخر خود را تعیین کنند. استخرهای اینتکس در ابعاد 2-3-4-5-6-7-8-9 و 10 متری تولید و روانه بازار می شود. این استخرها را می توانید در فضای باز و بسته به راحتی استفاده کنید.