استخر پیش ساخته اینتکس یکی از بهترین استخرهای موجود در بازار است. اگر نیاز به یک استخر بزرگ در خانه یا باغ و ویلای خودتان دارید، ولی نمی توانید هزینه زیادی برای ساخت استخر کنید؛ نگران نباشید. چون استخرهای پیش ساخته می توانند بدون منظور مورد استفاده قرار گیرند. یکی از ابهاماتی که برای افراد در هنگام خرید و بعد از خرید استخر پیش ساخته پیش می آید این است که آیا می توانیم خودمان یک استخر پیش ساخته را نصب کنیم یا به کمک افراد متخصص نیاز داریم؟ پاسخ به این سوال بستگی به نوع استخری دارد که خریداری کرده اید. پس با ما همراه باشید تا در مورد نحوه نصب استخر بادی پیش ساخته صحبت کنیم. 

آیا می توانیم خودمان یک استخر پیش ساخته را نصب کنیم یا به کمک افراد متخصص نیاز داریم؟

استخر پیش ساخته اینتکس یکی از بهترین استخرهایی است که می توانید با کمترین هزینه در مکان های مختلف نصب کنید و از آن ها لذت ببرید. این استخرها در کنار جذابیت فوق العاده ای که دارند، بسیار مقاوم نیز هستند. همچنین امکان خرید آن ها با ابعاد متفاوت وجود دارد. اگر متقاضی خرید استخر بادی پیش ساخته هستید، باید ابتدا سایز و ابعاد محلی که قرار استخر استخر را در آن جا نصب کنید را به طور دقیق اندازه گیری نمایید. سپس می توانید با در نظر گرفتن اصول نصب، این استخرها را در یک مکان نصب کنید. 

یکی از سوالات رایجی که در میان خریداران این استخرها پیش می آید، این است که می توانند خودشان مراحل نصب آن ها را انجام دهند؟ به طور کلی، نصب استخرهای پیش ساخته با کمک افراد متخصص بهتر انجام می شود و احتمال خرابی این استخرها نیز کاهش پیدا می کند. اما برخی از استخرها با دیدن ویدیوهای آموزشی و مطالعه دفترچه راهنما، به راحتی قابل نصب هستند و نیازی به کمک نصاب حرفه ای ندارند.

استخر پیش ساخته

آیا می توانیم خودمان یک استخر پیش ساخته را نصب کنیم یا به کمک افراد متخصص نیاز داریم؟

کدام استخرها برای نصب نیاز به نصاب متخصص دارند؟ 

برخی از انواع استخرهای پیش ساخته اینتکس برای نصب نیاز به نصاب حرفه ای و متخصص دارند. معمولا استخرهای روکار که به راحتی باد می شوند و در یک مکان قرار می گیرند، برای نصب نیازی به کمک افراد متخصص ندارند. می توان آن ها را مطابق با دستور دفترچه راهنما نصب کرد و مورد استفاده قرار داد. 

اما استخرهای توکار نیاز به تخصص و نصاب حرفه ای برای نصب دارند. حتی پروسه نصب استخر پیش ساخته توکار نسبت به استخرهای روکار زمان برتر است. به طوری که ممکن است افراد چند روز برای نصب این استخرها معطل شوند تا بتوانند آن ها را به صورت توکار در یک محل نصب نمایند.

نحوه نصب استخر پیش ساخته روکار

برای نصب  استخر پیش ساخته روکار، بهتر است که ابتدا دفترچه راهنمای نصب این استخرها را که در جعبه های آن ها وجود دارد، مطالعه کنید. در این دفترچه ها به طور دقیق توضیح داده شده که چه مراحلی برای نصب باید انجام شوند. همچنین، امکان نصب استخر پیش ساخته روکار با کمک فیلم های آموزشی نیز وجود دارد. در ادامه به مراحلی که باید برای نصب استخر در خانه، باغ یا ویلا انجام دهید؛ اشاره می کنیم. 

  • آماده سازی سطح 

برای نصب استخر پیش ساخته روکار، باید ابتدا سطح مورد نظرتان را آماده کنید. برای این کار نیاز است که سطح مورد نظر شما به طور کامل تمیز و پاکسازی شود. به طوری که هیچ آلودگی روی آن باقی نماند. سپس می توانید مراحل بعدی نصب را انجام دهید. 

  • قرار دادن استخر بادی روی زمین و باز کردن آن 

در مرحله دوم لازم است که استخر بادی را روی زمین قرار دهید و آن را باز کنید. اگر سایز استخرهای بادی بزرگ است، می توانید از چند نفر برای باز کردن آن کمک بگیرید. به طور کامل استخر را باز کنید. اگر استخر متعلقات و اتصالات خاصی دارد، می توانید آن ها را نیز متصل کنید. 

  • متصل کردن پمپ باد به استخر 

مرحله بعدی شامل متصل کردن پمپ به استخر پیش ساخته است. شما باید از پمپ های بادی برقی استفاده کنید. چون حجم این استخرها بسیار بالاست و نمی توان به راحتی با پمپ های دستی آن ها را باد کرد. اما پمپ های بادی برقی برای استفاده بدین منظور گزینه خوبی هستند. به ویژه اینکه آن ها هم قابلیت مکش دارند و هم قابلیت دمش. بنابراین، هر زمانی که دیگر نیازی به استخرهای باد شده نداشتید، می توانید از قابلیت دمش استفاده کنید و باد آن ها را خالی نمایید.

  • باد کردن استخر بادی 

برای نصب استخر پیش ساخته روکار، باید آن را به طور دقیق باد کنید. برای این کار می توانید از دستورالعمل نحوه استفاده از پمپ استفاده کنید و به آرامی این کار را انجام دهید. دقت کنید که باد کردن بیش از حد استخر، می تواند مشکل زا باشد. پس برای این کار زیاده روی نکنید و استخر را تا جای مناسب باد کنید.

  • پر کردن استخر بادی با آب 

مراحل نصب استخر بادی پیش ساخته روکار به اتمام رسید. می توانید آن را با آب پر کنید و از این استخر بادی استفاده نمایید.

آیا می توانیم خودمان یک استخر پیش ساخته را نصب کنیم؟

نکات نصب استخر بادی پیش ساخته روکار 

اگر قصد نصب استخر پیش ساخته روکار بدون نصاب حرفه ای را دارید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اما قبل از آن توصیه می کنیم که به نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه داشته باشید. 

  • محل نصب استخر بادی پیش ساخته اینتکس بسیار مهم است. باید هر گونه وسیله نوک تیز و آلودگی را از آن محل خارج کنید تا شاهد سوراخ شدن استخر خودتان در هنگام باد کردن نباشید. 
  • در هنگام نصب استخر بادی پیش ساخته روکار، به شیب زمین توجه داشته باشید. زمین نباید هیچ شیبی داشته باشد. چون در چنین شرایطی آب داخل استخر در یک بخش از استخر حجم بیشتری دارد و می تواند فشار زیادی را به استخر وارد کند. 
  • بهتر است که یک متر در میان استخر فضای خالی وجود داشته باشد تا بتوانید به راحتی از استخر استفاده کنید. مثلا اگر استخر شما دارای ابعاد 4 در 5 متر است، باید اطراف آن یک متر فضای خالی وجود داشته باشند. به طوری که می توانید این استخر را در یک فضای 5 در 6 متری نصب کنید.

نصاب حرفه ای چقدر برای نصب استخر توکار هزینه دریافت می کند؟ 

بسته به اینکه حجم و ابعاد استخر توکار شما چقدر باشد و برای نصب نیز نیاز به دریافت چه خدماتی دارید، هزینه نصب حرفه ای استخر توکار محاسبه می شود. در اکثر موارد این هزینه آنقدری نیست که نتوانید از پس پرداخت آن بر بیایید. در واقع ارزشش را دارد که صفر تا صد مراحل نصب استخرهای بادی پیش ساخته توکار را به نصاب حرفه ای بسپارید.

نکات نصب استخر بادی پیش ساخته روکار

نکات نصب استخر بادی پیش ساخته روکار

خرید انواع استخر بادی پیش ساخته توکار و روکار از سعید اینتکس

اگر به دنبال نصب استخر بادی پیش ساخته توکار یا روکار هستید، ابتدا باید از یک فروشگاه اینترنتی یا حضوری معتبر این استخرها را تهیه کنید. سعید اینتکس مرجع فروش انواع محصولات بادی اینتکس از جمله استخر بادی است. این مجموعه توانسته در حوزه فروش استخرهای بادی اینتکس با ضمانت اورجینال، به یکی از بهترین فروشگاه ها تبدیل شود. بنابراین، در صورت نیاز به خرید استخر بادی پیش ساخته کودکان و بزرگسالان، می توانید به سایت سعید اینتکس مراجعه نمایید.