یکی از پرفروش ترین محصولات بادی در برندها و فروشگاه های مختلف، حلقه شنا است. این حلقه ها با زیبایی منحصر به فردی که دارند، می توانند برای همه بازه های سنی جذاب و منحصر به فرد باشند. اما چیزی که باعث محبوبیت آن ها شده است، ایمنی و طول عمر بالایی است که دارند. حلقه شنای بادی اینتکس اگر به درستی باد شود، می تواند تا چندین سال برای شما کارایی داشته باشد؛ اما صبر کنید، به واژه «به درستی» دقت کنید! یعنی اگر حلقه شنا را به درستی باد نکنید، احتمال اینکه طول عمر آن را کاهش دهید و شاهد بروز مشکلات مختلف دیگر باشید، وجود دارد. پس اگر می خواهید بدانید که چگونه می توان حلقه شنای بادی را به درستی باد کرد تا از نشتی یا سوراخ شدن آن جلوگیری شود؟، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. 


چرا باد کردن اصولی حلقه شنای بادی مهم است؟ 

حلقه شنای بادی یکی از انواع محصولات و ملزوماتی است که می توانید در استخرها و مراکز تفریحی مانند باغ و ویلا مورد استفاده قرار دهید. این حلقه ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند و سایزبندهای زیادی دارند. بنابراین، همه افراد با هر بازه سنی می توانند از حلقه بادی شنا استفاده کنند. البته این حلقه ها بیشتر در سنین پایین و کودکان طرفدار دارند؛ اما این بدین معنی نیست که بزرگسالان نیز نمی توانند از آن ها استفاده کنند. 

برند اینتکس یکی از برندهای مطرح تولید کنندهانواع حلقه شنای بادی است. این برند توانسته به دلیل استفاده از متریال های مقاوم و در نظر گرفتن ضخامت مناسب برای محصولات بادی خودش، به یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده حلقه های شنای بادی تبدیل شود. اگرچه ضخامت محصولات بادی اینتکس بسیار بالاست؛ اما به هر حال باد کردن اصولی حلقه شنای بادی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. 

اگر حلقه های بادی به درستی باد نشوند، خیلی زود کیفیت خود را از دست می دهند و دیگر قابل استفاده نخواهند بود. بنابراین، در هنگام باد کردن حلقه های بادی نکات ایمنی را در نظر بگیرید تا شاهد پارگی یا سوراخ شدن این محصولات نباشید. 

چگونه می توان حلقه شنای بادی را به درستی باد کرد تا از نشتی یا سوراخ شدن آن جلوگیری شود؟

حلقه شنای بادی اینتکس از جنس وینیل است و کیفیت بسیار بالایی دارد. این حلقه های بادی می توانند با مراقبت، چندین سال مورد استفاده قرار گیرند بدون اینکه سوراخ یا خراب شوند. البته مهم ترین کاری که باید برای مراقبت از آن ها انجام دهید، باد کردن اصولی آن هاست. اگر حلقه های شنا را به درستی باد نکنید، ممکن است آن ها را سوراخ یا خراب کنید. رعایت چند نکته زیر می تواند به شما کمک کند تا راحت تر این حلقه ها را باد کنید. پس با ما برای آشنایی با نحوه باد کردن حلقه شنای بادی همراه باشید.


نکته اول؛ پاکسازی سطحی که تیوپ شنای بادی در آن قرار دارد

اولین کاری که باید برای باد کردن حلقه شنا انجام دهید، این است که سطحی که قرار است تیوپ روی آن قرار بگیرد را پاکسازی کنید. اما منظور ما از پاکسازی چیست و چرا باید آن را انجام دهید؟ هر آلودگی و آشغالی ممکن است به تیوپ بادی شما وارد شود و باعث سوراخ شدن آن شود. حال ممکن است این آشغال یک دانه برنج باشد، یا یک عدد مداد نوک تیز! 

حتما و حتما سطحی که قرار است تیوپ شنای بادی روی آن قرار بگیرد را جارو بکشید. اگر نمی توانید این کار را به صورت دقیق انجام دهید، یک پارچه تمیز و ضخیم را روی زمین بیندازید و تیوپ را روی آن قرار دهید. سپس می توانید با پمپ باد شروع به باد کردن تیوپ بادی کنید. مهم این است که مطمئن باشید هیچ آشغال نوک تیزی روی زمین قرار ندارد که در هنگام باد کردن حلقه به آن وارد شود. 

نکته دوم؛ دور نگه داشتن تیوپ شنای بادی از سطوح خطرناک و تیز 

نکته دومی که در هنگام باد کردن حلقه شنای بادی کودکان و بزرگسالان باید به آن توجه کنید، دور نگه داشتن تیوپ از سطوح خطرناک و نوک تیز است. به طور مثال در هنگام باد کردن این تیوپ نیازی نیست که آن را لبه میز شیشه ای قرار دهید تا در هنگام باد شدن تیوپ به لبه تیز و برنده شیشه برخورد کند و پاره شود. حتما افراد تیوپ را بررسی کنید و حداقل 1 متری از اجسام نوک تیز و خطرناک فاصله بگیرید. چون احتمالا شما نمی توانید دقیقا پیش بینی کنید که تیوپ پس  از باد شدن چقدر حجم خواهد داشت! 


نکته سوم؛ استفاده از پمپ بادی اینتکس برای دقیق تر باد کردن حلقه شنای بادی 

نکته بعدی که باید در هنگام باد کردن حلقه شنای بادی اینتکس به آن توجه داشته باشید، انتخاب پمپ بادی مناسب است. بهتر است که برای باد کردن این حلقه ها، از پمپ بادی اینتکس استفاده کنید. به هر حال قیمت حلقه شنای بادی اینتکس آنقدر ارزان نیست که برای صرفه جویی در خرید پمپ بادی، بخواهید آن را خراب کنید! پس سعی کنید که پمپ های بادی اینتکس را برای باد کردن حلقه شنای بادی انتخاب کنید تا بتوانید میزان باد مناسبی را به حلقه شنا وارد کنید. 


نکته چهارم؛ باد نکردن بیش از حد حلقه شنا بادی اینتکس

مهم ترین نکته ای که باید در هنگام باد کردن حلقه شنای بادی اینتکس به آن توجه داشته باشید، باد نکردن بیش از حد این حلقه های بادی است. به طور کلی، حلقه های بادی باید تا 80 درصد پس از باد شوند. در چنین شرایطی چروک های روی آن ها برطرف می شود و می توانید به راحتی از حلقه ها استفاده کنید. از باد کردن بیش از 80 درصد از حجم حلقه ها خودداری کنید، چون در چنین شرایطی ضخامت حلقه بادی کاهش پیدا می کند و احتمال ترکیدن آن افزایش پیدا خواهد کرد. 

اگر پس از گذشت چند روز از باد کردن حلقه شنا بادی اینتکس، شاهد خالی شدن باد آن بودید؛ کافیست که دوباره مقداری باد وارد حلقه کنید. در آن زمان هم نباید میزان باد استخر شما، بیش از 80 درصد از کل حجم آن باشد.  

سعید اینتکس؛ مرجع فروش انواع حلقه شنای بادی اینتکس

سعید اینتکس مرجع فروش انواع حلقه شنای بادی اورجینال است. اگر نیاز به خرید حلقه های بادی کودکانه و بزرگسال را دارید، می توانید به فروشگاه سعید اینتکس مراجعه کنید و سفارش خودتان را ثبت نمایید. قیمت تمامی محصولات اورجینال این فروشگاه زیر قیمت بازار هستند. اما این نشان دهنده اورجینال نبودن محصولات این فروشگاه نیست؛ بلکه پرسنل سعید اینتکس با پایین آوردن حاشیه سود، قصد جذب مشتریان بیشتری را دارند. 

کلیه محصولات اینتکس مانند استخر بادی، تشک بادی، مبل بادی و ... در این فروشگاه به فروش می روند. همچنین، در صورت نیاز به خرید پمپ بادی اینتکس می توانید به این فروشگاه مراجعه نموده و سفارش خودتان را ثبت کنید. برای اطلاع از قیمت و خرید بهترین حلقه های شنای بادی اینتکس با ما در ارتباط باشید. اگر در مورد هر یک از محصولات موجود در فروشگاه سعید اینتکس ابهام دارید، کافیست که باشماره تلفن های این شرکت ارتباط بگیرید.