تشک بادی یکی از محبوب ترین محصولات بادی اینتکس است که هم تنوع بسیار بالایی دارد، هم می تواند برای مسافرت و هم برای استراحت در خانه مورد استفاده قرار گیرد. شاید شما به عنوان یک فرد علاقه مند به ورزش های بادی دوست داشته باشید که از تشک بادی برای ورزش های آبی مانند قایق سواری و رفتینگ استفاده کنید. اما آیا این موضوع امکان پذیر است؟ آیا ایمنی تشک های بادی به قدری هست که بتوان از آن ها برای ورزش های بادی استفاده کرد. اگر می خواهید بدانید که آیا می توانید از تشک بادی برای ورزش های آبی مانند قایق سواری یا رفتینگ استفاده کنید؟ با ما همراه باشید. 

آیا می توانید از تشک بادی برای ورزش های آبی مانند قایق سواری یا رفتینگ استفاده کنید؟ 

یکی از سوالات رایجی که در مورد تشک بادی اینتکس وجود دارد این است که چه کاربردهایی دارد؟ به طور کلی، تشک بادی برای استراحت طراحی شده و نیازی نیست که به فکر استفاده دیگر از آن باشید. تنها کاری که می توانید با تشک بادی انجام دهید این است که آن را برای سفرهای برون شهری خودتان جمع کنید تا هر جایی که نیاز به استراحت داشتید، بتوانید تشک بادی اینتکس را باد کنید و از آن استفاده نمایید.

پس در کاربردهای تشک بادی اینتکس، استفاده از در ورزش های آبی و قایق سواری ذکر نشده است. اما احتمالا این سوال برای شما مطرح شده که آیا می توانیم از تشک بادی برای ورزش های آبی استفاده کنیم؟ این تشک ها قابلیت باقی ماندن روی آب را دارند. به شرطی که پر از آب باشند و هیچ سوراخ و روزنه ای در آن ها وجود نداشته باشد. 

اما ایمنی تشک بادی برای ورزش های آبی تضمین نشده است. به خصوص اگر بخواهید از این تشک ها برای محیط های خطرناک مانند رودخانه ها و مکان هایی که آب در حال جریان هستند، استفاده کنید. بنابراین، شاید بتوانید از یک تشک بادی برای باقی ماندن روی آب استفاده کنید، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که تشک ناگهان بازگردد و شما را به داخل آب بیندازد. تشک بادی برای ورزش های آبی مانند قایق سواری و رفتینگ گزینه خوبی نیست و بهتر است که از محصولات ایمن تر استفاده کنید.

بهترین محصولات برای ورزش های آبی و رفتینگ 

استفاده از تشک بادی اینتکس می تواند به شما لذت یک خواب راحت در طول شب را بدهد. اما گزینه خوبی برای ورزش های آبی و رفتینگ نیست. شرکت اینتکس با توجه به نیاز مردم، اقدام به تولید محصولات باکیفیتی کرده است که هم قیمت مناسبی دارند، هم می توانند برای ورزش های آبی مورد استفاده قرار گیرند. این محصولات با ظرفیت های مختلفی طراحی شده اند. برخی از آن ها تک نفره، برخی دیگر دو نفره و برخی دیگر چند نفره هستند. هر چقدر ظرفیت قایق های بادی اینتکس افزایش پیدا می کند، قیمت این قایق های بادی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. 

بهترین محصولات برای ورزش های آبی و رفتینگ محصولات ایمنی هستند که دارای پارو نیز باشند. به طوری که بتوانید در هنگام نشستن در قایق، به راحتی پارو بزنید و از ورزش کردن خودتان لذت ببرید. البته در میان انواع مدل های قایق ها، یک سری قایق ها نیز بچگانه هستند که ظاهر جذابی دارند و با سایز کوچک طراحی شده اند. کودکان می توانند برای بازی کردن با آب در استخر از این قایق های جذاب استفاده کنند و از آن ها لذت ببرند.


در چه شرایطی می توان از تشک بادی اینتکس برای ورزش های آبی استفاده کرد؟ 

حالا که متوجه شدیم استفاده از تشک بادی برای ورزش های آبی توصیه نمی شود، احتمالا دیگر نمی خواهید که این تشک ها را روی آب استفاده کنید. البته در شرایط خاصی امکان استفاده از این تشک ها برای تفریحات بادی امکان پذیر است. به طور مثال، اگر می خواهید به آرامی روی آب استخر کوچک خودتان دراز بکشید و آفتاب بگیرید، می توانید تشک بادی را روی استخر بگذارید و روی آن بخوابید. البته به شرطی که شنا بلد باشید تا اگر تشک چرخید و به آب افتادید، بتوانید شنا کنید. 

دومین شرط این است که هرگز از تشک بادی اینتکس برای ورزش های آبی حرفه ای مانند قایق رانی در آب های در حال جریان استفاده نکنید. با یک ثانیه نشستن روی تشک بادی در آب هایی که جریان زیادی دارند، احتمالا به داخل آب می افتید و حتی نجات دادن خودتان هم سخت است. 

سومین شرط هم برای استفاده از تشک بادی برای ورزش های بادی این است که کودک همراه خودتان نداشته باشید. حتی اگر قرار است در استخر روی آب استراحت کنید، باز هم نباید کودکان را همراه خودتان بیاورید. چون تشک ها لبه ندارند و ممکن است باعث پرت شدن کودک به داخل آب شوند. این موضوع خطرات جانی بسیار زیادی را برای کودکان شما به همراه خواهد داشت.

امنیت خود را به خطر نیندازید 

شاید یک تشک بادی اینتکس در خانه خودتان دارید یا آن را به مسافرت برده اید. ناگهان این به ذهنتان خطور می کند که می توانید به جای قایق بادی، از تشک بادی برای ورزش های بادی و یا حتی سرگرمی با آب استفاده کنید. اما توصیه ما این است که بهانه کاهش هزینه های خودتان و نخریدن یک قایق بادی، سلامتی خودتان را به خطر نیندازید. شاید بتوانید از تشک بادی برای ورزش های آبی استفاده کنید، ولی هیچ گاه نمی توانید امنیتی که با قایق های بادی دارید را تجربه کنید. 

قایق های بادی دارای لبه های برآمده هستند که در هنگام نشستن روی آن ها، این لبه ها از شما محافظت می کنند. هر بخش از قایق بادی به گونه ای طراحی شده تا شما بتوانید در حین انجام ورزش های آبی، ایمنی بالایی داشته باشید و به داخل آب پرت نشوید. اما تشک های بادی حتی اگر سالم و بدون سوراخ باشند، نمی توانند برای ایمنی شما کافی باشند. اکثر قایق های بادی اینتکس دارای صندلی هایی هستند که بتوانید روی آن ها بنشینید و پارو بزنید. این قایق ها بدون هیچ خطری برای ورزش های آبی طراحی شده اند. جنس و وزن قابل تحمل آن ها نیز بر همین اساس است. ولی تشک های بادی اینتکس بدین منظور طراحی نشده اند و حتی ممکن است خطرات جبران ناپذیری را در هنگام قایق سواری برای شما، دوستان و خانواده تان به وجود آورند. 

خرید انواع قایق بادی ایمن اینتکس از فروشگاه سعید اینتکس

اگر به ورزش های آبی مانند قایق سواری و رفتینگ علاقه مند هستید، نیازی به خرید تشک بادی اینتکس ندارید. قایق های بادی اینتکس با تنوع بالایی که دارند، می توانند برای ورزش های آبی حرفه ای و نیمه حرفه ای گزینه خوبی باشند. البته باید در هنگام خرید آن ها مطمئن شوید که نمونه های اورجینال را تهیه کرده اید و از خرید قایق های بادی اینتکس غیر اورجینال جدا خودداری کنید. 

فروشگاه سعید اینتکس مرجع فروش انواع تشک های بادی اینتکس و قایق های بادی با قیمت مناسب است. در صورتی که نیاز به خرید این محصولات با ضمانت اورجینال را دارید، می توانید به فروشگاه سعید اینتکس مراجعه نمایید و بر اساس نیاز خودتان آن ها را تهیه کنید. در هنگام خرید به مشخصات محصولات مانند وزن قابل تحمل، کیفیت، جنس و ... توجه داشته باشید.