با توجه به محبوبیت محصولات بادی، این محصولات به غیر از اینکه در خانه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند؛ قابل استفاده در پارک های آبی بادی و جاذبه های شهربازی نیز هستند. در محیط های پر رفت و آمد مانند پارک های آبی بادی احتمال خراب شدن محصولات بادی افزایش پیدا می کند. دلیل این موضوع هم مراقبت نادرست از محصولات بادی توسط کودکان و مردم است. یکی از سوالاتی که برای صاحبان و تعمیرکنندگان این محصولات بادی پرسیده می شود، این است که آیا می توان از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر پارک های آبی بادی یا جاذبه های شهربازی استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال قصد داریم یک مقاله جامع برای شما ارائه کنیم تا بتوانید بر اساس اصول خاصی از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر محصولات بادی استفاده کنید. 


آیا می توان از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر پارک های آبی بادی یا جاذبه های شهربازی استفاده کرد؟

پارک های آبی و یا جاذبه های شهربازی مکان های پرترددی هستند. همین موضوع می تواند باعث شود تا احتمال خراب شدن آن ها وجود داشته باشد. بسیاری از مردم نیز در هنگام بازی کردن با این محصولات در مورد نکات ایمنی دقتی ندارند. حتی ممکن است با اجسام نوک تیز روی این پارک های آبی بادی و یا جاذبه های شهربازی حرکت کنند و باعث خرابی آن ها شوند. متاسفانه آنقدر قیمت خرید مجدد این محصولات بالا رفته است که بسیاری از صاحبان شهربازی ها و پارک های آبی بادی ترجیح می دهند که این محصولات را تعمیر کنند. 

چسب های تعمیری می توانند بهترین گزینه برای تعمیر پارک های آبی بادی و یا جاذبه های شهربازی شوند. یکی از برندهای معروف تولید کننده چسب تعمیری، برند اینتکس است. این برند اقدام به تولید چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر محصولات خودش مانند قایق بادی، تخت بادی و تشک های بادی کرده است. با این حال بسیاری از مردم به دنبال این هستند که بتوانند چسب های تعمیری اینتکس را برای محصولات مختلف دیگر که به صورت بادی تولید شده اند، ولی ساخت شرکت اینتکس مورد استفاده قرار دهند. 

سوال اینجاست که برای تعمیر پارک های آبی بادی و جاذبه های شهربازی امکان استفاده از چسب تعمیری اینتکس وجود دارد؟ خوشبختانه در بسیاری از شرایط می توان از این چسب های باکیفیت استفاده کرد. اما برای اینکه بهترین نتیجه را پس از استفاده از این چسب ها ببینید، توصیه می کنیم که با نحوه استفاده از چسب اینتکس آشنایی پیدا کنید. 

در چه شرایطی امکان استفاده از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر پارک های آبی وجود دارد؟ 

همانطور که توضیح دادیم گاهی اوقات امکان استفاده از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر پارک های آبی بادی وجود دارد. اما در چه شرایطی؟ با ما همراه باشید تا بگوییم در چه زمانی می توانید این چسب ها را برای تعمیر این محصولات بادی استفاده کنید. 

  • کوچک بودن سطح آسیب دیدگی 

یکی از مهم ترین شروط برای استفاده از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر پارک های آبی بادی این است که سطح آسیب دیدگی کوچک باشد. به طور مثال، در شرایطی که سطح آسیب دیدگی بسیار بزرگ باشد، به طوری که نتوان آن را با یک لایه چسب وینیل چسباند، نمی توان از این چسب ها استفاده کرد. ولی در شرایطی که فقط یک سوراخ روی پارک های آبی وجود دارد، امکان استفاده از چسب اینتکس وجود دارد. 

  • در صورت به کار رفتن پی وی سی در پارک های آبی 

اگر جنس محصولات بادی شهربازی و یا پارک های بادی به غیر از پی وی سی باشند، امکان استفاده از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر آن ها وجود ندارد. چسب های تعمیری اینتکس از جنس وینیل هستند و فقط روی محصولات بادی ساده با جنس پی وی سی قابل استفاده اند. امکان استفاده از این چسب ها برای ترمیم محصولات بادی دارای بافت های مخملی و غیر پی وی سی وجود ندارد. در صورتی که جنس محصولات بادی پی وی سی است، می توانید از این چسب ها استفاده کنید.

  • عدم وجود آلودگی روی سطح محصولات بادی

به شرطی می توانید از چسب تعمیری اینتکس روی محصولات بادی استفاده کنید که هیچ گونه آلودگی روی سطوح وجود نداشته باشد. در واقع سطح باید به طور کامل تمیز شود. در غیر این صورت احتمال اینکه چسب به درستی عمل نکند، وجود دارد. 

در چه زمانی از چسب اینتکس برای تعمیر پارک های بادی استفاده نکنیم؟ 

اگر با دقت شرایط استفاده از چسب تعمیری اینتکس برای تعمیر پارک های آبی بادی را مطالعه کرده باشید، متوجه شده اید که چه زمانی نمی توانید از این چسب های بادی استفاده کنید. به طور کلی، هر زمانی که میزان خرابی و پارگی محصولات بادی به حدی بود که امکان استفاده از چسب برای آن ها وجود نداشت، توصیه می کنیم که به فکر تعویض محصولات بادی به جای تعمیر آن ها باشید. 

چسب اینتکس برای تعمیر پارک های بادی زمانی قابل استفاده است که فقط یک آسیب دیدگی کوچک روی پارک های بادی ایجاد شده باشد. از طرفی جنس پارک های بادی نیز روی انتخاب یا عدم انتخاب چسب تعمیری اینتکس موثر است. به طوری که فقط برای محصولات بادی که دارای جنس پلی وینیل یا پی وی سی هستند، می توان از این چسب ها استفاده کرد. پس در شرایطی که آسیب دیدگی بزرگ است، سطح دارای آلودگی است و جنس سطح پی وی سی نمی باشد، نمی توان از چسب های اینتکس استفاده کرد. 

آیا خرید تعداد زیادی از چسب اینتکس برای تعمیر پارک های بادی به صرفه است؟ 

بسیاری از افرادی که قصد تعمیر پارک های آبی یا جاذبه های شهربازی را دارند، اقدام به خرید چسب تعمیری اینتکس با تعداد زیاد می کنند تا بتوانند مراحل تعمیر پارک های بادی را انجام دهند. واقعیت این است که آنقدر قیمت خرید مجدد پارک های آبی بادی به ویژه در ابعاد بزرگ زیاد است که خرید تعداد زیادی از چسب های بادی می تواند صرفه اقتصادی داشته باشد. اما باز هم باید توجه کنید که آیا با چندین چسب تعمیری، می توانید مراحل تعمیر پارک های بادی را انجام دهید یا خیر؟ 

در برخی از شرایط مانند زمانی که پارک بادی پاره شده باشد، امکان استفاده از چسب اینتکس وجود ندارد. در واقع هدف از تولید چسب تعمیری اینتکس، تعمیر محصولات بادی اینتکس در حد یک سوراخ یا آسیب دیدگی ظریف بوده است، نه بیشتر! 

خرید چسب تعمیری اینتکس اورجینال از سعید اینتکس برای تعمیر محصولات بادی

چسب تعمیری اینتکس یکی از بهترین چسب هایی است که می توان برای تعمیر پارک های آبی بادی یا جاذبه های شهربازی مورد استفاده قرار گیرد. البته شرط و شروط استفاده از این چسب ها را بیان کردیم که باید بر اساس آن ها، این چسب ها را تهیه کنید. موضوعی که نباید در هنگام خرید چسب های اینتکس فراموش کنید، اصل و اورجینال بودن آن هاست. چسب های اورجینال اینتکس قدرت چسبندگی فوق العاده بهتری نسبت به چسب های غیر اصل دارند. بنابراین، استفاده از آن ها برای پارک های آبی یا جاذبه های شهربازی می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. برای خرید این چسب ها به صورت اورجینال و با قیمت مناسب، می توانید به فروشگاه سعید اینتکس مراجعه کنید.