یکی از بهترین محصولاتی که می توان برای طبیعت گردی و گشت و گذار در خارج از منزل مورد استفاده قرار داد، مبل بادی اینتکس است. مبل های بادی جایگزین خوبی برای انواع مبل های موجود در بازار هستند که به راحتی می توان آن ها را جابجا کرد. البته مبل های بادی که برای استفاده در زمین های سنگی و محیط های بیرون از منزل طراحی شده اند، متفاوت از مبل های بادی هستند. اما باز هم توجه به این نکته که درجه مقاومت در برابر سوراخ شدن یک مبل بادی که برای استفاده در زمین های سنگی طراحی شده است چقدر است؟، بسیار مهم می باشد. با ما همراه باشید تا میزان مقاومت مبل های بادی در برابر سوراخ شدن را بررسی کنیم.

مبل بادی یکی از محصولاتی است که برای استفاده در فضاهای باز و زمین‌های سنگی طراحی شده است. برای اینکه مبل بادی بتواند در برابر سوراخ شدن مقاومت کند، باید از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده شود. از جمله این مواد می‌توان به پارچه‌هایی با الیاف پلی‌استری و پارچه‌هایی با الیاف PVC اشاره کرد. همچنین، برای افزایش مقاومت مبل بادی در برابر سوراخ شدن، می‌توان از تکنولوژی هایی مانند تزریق هوا به داخل پارچه، استفاده کرد. این تکنولوژی باعث ایجاد یک لایه محافظ بر روی پارچه می‌شود که مقاومت بیشتری در برابر سوراخ شدن به مبل بادی می‌بخشد. در نتیجه، استفاده از مواد با کیفیت و تکنولوژی‌های مدرن می‌تواند مبل بادی را در برابر سوراخ شدن مقاومت بخشد و طول عمر آن را افزایش دهد.

 

آیا می توان از مبل های بادی برای قرار دادن روی زمین های سنگی استفاده کرد؟ 

مبل های بادی به دلیل کم حجم بودن و داشتن سایز کوچک، می توانند برای تفریحات آخر هفته و زمانی که می خواهید برای پیک نیک از منزل خارج شوید، مورد استفاده قرار گیرند. اما در هنگام استفاده از مبل های بادی باید بهاین نکته توجه داشته باشید که قرار دادن آن ها روی زمین های سنگی می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. به همین خاطر توصیه ما این است که حتی الامکان این مبل های بادی را روی زمین های صاف که خیالتان از بابت عدم وجود اجسام نوک تیز روی آن ها، راحت است مورد استفاده قرار دهید.

درجه مقاومت در برابر سوراخ شدن یک مبل بادی که برای استفاده در زمین های سنگی طراحی شده است چقدر است؟

تا اینجای مقاله متوجه شدیم که استفاده از مبل های بادی روی زمین های سنگی توصیه نمی شود. اما ممکن است بنا به شرایطی خاصی که دارید، نیاز داشته باشید که این مبل ها را روی زمین های سنگی نیز استفاده کنید. در این زمان است که احتمالا این سوال برای شما مطرح می شود که درجه مقاومت در برابر سوراخ شدن یک مبل بادی چقدر است؟ 

اجازه دهید تا یک موضوع کلی را برای شما روشن کنیم. مبل های بادی اگر با کیفیت بالا طراحی شده باشند، می توانند تا مدت ها برای شما کارایی داشته باشند بدون اینکه شاهد سوراخ شدن یا خراب شدن آن ها باشید. اما اینکه انتظار داشته باشید که این مبل ها در زمان قرار گرفتن روی زمین های سنگی و اجسام نوک تیز باز هم سالم بمانند، یک اشتباه غلط است! چون حتی مقاوم ترین اجسام پلاستیکی نیز با اجسام نوک تیز پاره خواهند شد. 

با این حال میزان مقاومت در برابر سوراخ شدن یک مبل بادی بر اساس کیفیت آن نیز تعیین می شود. مبل بادی اینتکس یکی از بهترین مبل های بادی موجود در بازار است که مقاومت بسیار بالایی در برابر سوراخ شدن و خراب شدن دارد. اگر بتوانید این مبل ها را به صورت اصولی مورد استفاده قرار دهید، مطمئن باشید تا چندین سال از عملکرد صحیح آن ها لذت خواهید برد.

آیا برای افزایش مقاومت مبل بادی می توان کاری انجام داد؟ 

به طور کلی، توصیه می شود که برای افزایش ماندگاری و طول عمر مبل های بادی آن ها را در معرض اجسام تیز و برنده قرار ندهید. چون این کار باعث می شود تا سطح مبل بادی به مرور زمان آسیب ببیند و کم کم با سوراخ شدن یک مبل بادی مواجه شوید. اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که آیا برای جلوگیری از سوراخ شدن مبل های بادی راهکاری وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله راهکارهای مختلفی در زمینه افزایش مقاومت مبل بادی وجود دارند که بیشتر نقش پیشگیری کننده را خواهند داشت. 

بهترین و ساده ترین راه این است که مبل بادی اینتکس را روی سطح های نرم و صاف قرار دهید. اگر یک زیرانداز مناسب دارید، اجازه دهید تا مبل بادی روی زیرانداز قرار بگیرد نه روی زمین. ولی اگر مجبور هستید که این مبل ها را روی زمین های سنگی قرار دهید، ابتدا سنگ ها را بررسی کنید. اگر سنگ های نوک تیز و خطرناک روی زمین وجود دارند، آن ها را بردارید. تا جایی که می توانید مبل های بادی را روی سطح های صاف تر قرار دهید تا از پاره شدن آن ها جلوگیری کنید. 

اگر هیچ وسیله ای در دسترس ندارید و تمامی سنگ های روی زمین تیز و برنده هستند، بهترین راه برای جلوگیری از پاره شدن مبل های بادی پهن کردن یک پارچه روی سنگ ها و قرار دادن مبل های بادی روی آن هاست. با این کار یک حائل میان سنگ ها و مبل های بادی قرار می دهید که از پاره یا سوراخ شدن مبل های بادی جلوگیری می کند.

تاثیر میزان باد مبل بادی اینتکس برای جلوگیری از سوراخ شدن آن 

یکی از موضوعاتی که حتما باید برای جلوگیری از سوراخ شدن یک مبل بادی به آن توجه داشته باشید، میزان باد این مبل ها است. همانطور که می دانید مبل های بادی اینتکس باید با درصد مشخصی باد شوند. بیش از حد باد شدن آن ها می تواند باعث افزایش حساسیتشان شود. بهتر است که حداکثر 80 درصد از مبل های بادی را باد کنید. در این صورت دیگر نیازی نیست که نگران سوراخ شدن این مبل ها و خرابی آن ها باشید.

نحوه ترمیم مبل های بادی سوراخ شدن در اثر قرار گرفتن روی زمین های سنگی 

در صورتی که با مشکل سوراخ شدن یک مبل بادی در زمین های سنگی مواجه شدید و این سوراخ کوچک بود، امکان ترمیم مبل بادی وجود دارد. البته به شرطی که سطح مبل بادی از جنس پی وی سی غیر مخملی و ساده باشد. در صورت مخملی بودن سطح مبل های بادی، امکان استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس برای رفع مشکل و سوراخ شدگی مبل های بادی وجود ندارد. 

برای ترمیم مبل های بادی و جلوگیری از سوراخ شدن بیشتر آن ها، می توانید اقدام به خرید چسب محصولات بادی اینتکس کنید. این چسب ها می توانند با عملکرد فوق العاده ای که دارند، مانند یک پوشش اضافه روی مبل های بادی باشند و از سوراخ شدن بیشتر آن ها جلوگیری کنند. این چسب ها از جنس پی وی سی هستند. بنابراین، می توانند جایگزین ناحیه از دست رفته و سوراخ شده روی مبل های بادی شوند و آن ها را ترمیم کنند. استفاده اصولی از چسب بادی اینتکس اهمیت بسیار زیادی در اثربخشی آن دارد. بنابراین، سعی کنید که بر اساس آموزش های موجود در محصول، اقدام به استفاده از آن نمایید. 

با سعید اینتکس بهترین مبل های بادی را بخرید

اگر به دنبال خرید مبل بادی اینتکس و یا برندهای معروف هستید، می توانید یک فروشگاه اینترنتی معتبر را برای این کار انتخاب کنید. سعید اینتکس یک فروشگاه اینترنتی معتبر است که در حوزه فروش انواع مبل های بادی و محصولات بادی مختلف دیگر فعالیت می کند. اگر نیاز به خرید مبل بادی با قیمت مناسب را دارید، کافیست که همین حالا به سایت سعید اینتکس مراجعه کنید. سپس، سفارش خودتان را از طریق این سایت به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در نظر داشته باشید که کلیه مبل های بادی موجود در این فروشگاه، با ضمانت اورجینال به شما ارائه می شوند. بنابراین، نیازی نیست که نگران بی کیفیت بودن این مبل های بادی و خرابی آن ها باشید.