مبل های بادی اینتکس یکی از بهترین محصولاتی هستند که می توانید آن ها را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از فروشگاه های اینترنتی مختلف تهیه کنید. انتخاب یک مبل بادی باکیفیت زمانی امکان پذیر است که شما بتوانید نیاز خودتان را بررسی کنید. به طور مثال اینکه قرار است مبل های بادی را در چه محیطی استفاده کنید و یا چه افرادی با چه وزنی نیاز به نشستن روی مبل های بادی دارند، بسیار حائز اهمیت می باشند. بسیاری از افراد علاقه مند هستند که مبل های بادی را در محیط های باز مورد استفاده قرار دهند. این امکان برای افراد وجود دارد؛ اما آیا مبل های بادی با عناصر گرمایش داخلی برای استفاده در فضای باز در آب و هوای سردتر وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا با نحوه استفاده از مبل های بادی در روزهای سرد سال در خارج از منزل آشنا کنیم. 


آیا مبل های بادی با عناصر گرمایش داخلی برای استفاده در فضای باز در آب و هوای سردتر وجود دارد؟

مبل های بادی؛ بهترین گزینه برای استفاده در محیط باز

مبل های بادی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در محیط های باز محسوب می شوند. حتی می توانید آن ها را برای محیط های خارج از منزل، باغ و ویلا نیز مورد استفاده قرار گیرد. گاهی اوقات بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای مسافرت های خارج از شهر خودشان از مبل های بادی استفاده کنند. این مبل ها جذابیت فوق العاده ای دارند و به دلیل طول عمر بالا و کیفیت عالی می توانند برای محیط های باز و حتی روی چمن و خاک مورد استفاده قرار گیرند. 

برای مسافرت در هر فصل سال می توان از مبل های بادی استفاده کرد. اتفاقا برخلاف باور بسیاری از مردم، مبل های بادی می توانند گزینه ای عالی برای استفاده در روزهای سرد نیز محسوب شوند. چرا که در روزهای گرم دمای مبل های بادی بالا می روند و این موضوع می تواند باعث به خطر افتادن سلامت مبل های بادی شود. اگر قصد استفاده از مبل های بادی اینتکس برای محیط های باز را دارید، کافیست که بر اساس نیاز خود این مبل های بادی را سفارش دهید. 

آیا مبل های بادی با عناصر گرمایش داخلی برای استفاده در فضای باز در آب و هوای سردتر وجود دارد ؟

شاید برای شما شگفت انگیز باشد که در روزهای سرد سال و زمانی که باران و برف در حال بارش هستند، روی مبل های بادی بنشینید و از طبیعت بیرون لذت ببرید. اما قطعا سردی هوا می تواند برای شما محدودیت های زیادی را به وجود آورد. به خصوص اگر بخواهید در محیط های خارج از منزل بنشینید و از محیط بیرون لذت ببرید. حالا تصور کنید که از مبل های بادی با عناصر گرمایش داخلی در فضای باز استفاده کنید. مبل های بادی که می توانند به خودی خودشان باعث گرم شدن شما در روزهای سرد سال شوند؛ قطعا گزینه عالی برای شما محسوب می شوند. به خصوص اینکه می توانید بدون نیاز به خرید سیستم های گرمایشی دیگر، روی مبل های بادی با عناصر گرمایش داخلی بنشینید و احساس راحتی داشته باشید. ولی به نظرتان مبل های بادی با عناصر گرمایش داخلی برای استفاده در فضای باز وجود دارند؟ 

در حال حاضر محصولات بسیار متنوعی تولید شده اند که دارای سیستم های گرمایشی هستند. به طور مثال، کاپشن و پالتوهایی که دارای هیتر داخلی هستند، شما را در روزهای سرد سال گرم نگه می دارند. تا به امروز که در حال منتشر کردن این مقاله هستیم، چنین مبل بادی طراحی نشده است. اما امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد تولید این مبل های بادی برای استفاده در محیط های خارج از منزل در روزهای سرد سال باشیم. 


برای گرم شدن در فضای باز روی مبل بادی می توانیم از سیستم های گرمایشی استفاده کنیم؟ 

ممکن است دوست داشته باشید به جای استفاده از صندلی های باغی در محیط های خارجی، از مبل های بادی در فضای باز استفاده کنید. این به شما بستگی دارد که روی چه نوع مبل و صندلی راحت تر هستید. ولی باید با نحوه نگهداری از مبل های بادی در محیط های خارج از منزل توجه داشته باشید. در غیر این صورت احتمال خراب شدن مبل های بادی وجود دارد. 

اگر علاقه مند به استفاده از مبلمان در فضای باز هستید، احتمالا می خواهید در روزهای سرد سال نیز از آن ها استفاده کنید. اما معضل سرما می تواند برای شما مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. وسایل گرمایشی مختلفی وجود دارند که می توانید در کنار مبل های بادی قرار دهید و از گرمایش آن ها لذت ببرید. با این حال در صورتی که از سیستم های گرمایشی در کنار مبل های بادی استفاده می کنید، حتما باید نکات حفاظتی را در نظر داشته باشید. 

هیچ گاه وسایل گرمایشی که به صورت مستقیم گرما تولید می کنند را در کنار مبل های بادی قرار ندهید. سیستم های گرمایشی غیر ایمن مانند آتش می توانند خطرات زیادی را به همراه داشته باشند! می توانید از بخاری برقی که گرمایش ملایمی تولید می کند برای گرم شدن در زمان نشستن روی مبل های بادی استفاده کنید. 

بهترین راه های گرم شدن در روزهای سرد سال در محیط خارجی با مبل بادی 

برای گرم شدن در روزهای سرد سال در محیط های خارجی با مبل های بادی، می توانید از سیستم های گرمایشی مناسب استفاده کنید. این سیستم ها می توانند بدون اینکه آسیبی به مبل های بادی وارد کنند، باعث گرم شدن شما شوند. پس بهترین راه برای گرم شدن در روزهای سرد سال در محیط های خارجی با مبل بادی، استفاده از سیستم های گرمایشی است. راه دیگر استفاده از پتو و لباس های گرم است. با این کار دیگر نگران این نیستید که سیستم های گرمایشی باعث آسیب رسیدن به مبل های بادی شوند. 


هیترهای گرمایشی، بهترین سیستم گرمایشی برای استفاده در فضای باز

اگر بنا به دلایلی نیاز به استفاده از سیستم های گرمایشی و نشستن در محیط های باز دارید، می توانید از هیترهای گرمایشی استفاده کنید. این هیترها برخلاف بخاری ها و یا سیستم هایی که به صورت مستقیم باعث گرم شدن فضا می شوند، می توانند یک گرمای تابشی را ایجاد کنند. به همین خاطر به این هیترها، هیترهای تابشی نیز می گویند. 

پس حالا که امکان خرید مبل های بادی با عناصر گرمایشی داخلی برای استفاده در محیط های باز وجود ندارد، بد نیست که از هیترهای گرمایشی استفاده کنید. این هیترها قابل استفاده در هر مکانی هستند. از طرفی آنقدر متنوع می باشند که می توان آن ها را بر اساس نیاز خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. کافیست که بر اساس شرایط مورد نظر خودتان، بهترین هیتر را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 


خرید مبل بادی اینتکس اورجینال از سعید اینتکس

سعید اینتکس مرجع فروش انواع مبل بادی اینتکس اورجینال باکیفیت بالا است. تمامی محصولات تولید شده توسط سعید اینتکس از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و می توانند با قیمت زیر بازار خریداری شوند. اگر قصد استفاده از مبل های بادی اینتکس در محیط های خارج از منزل را دارید، حتما به کیفیت و ابعاد این مبل ها توجه داشته باشید. برای اینکه بتوانید از مبل های بادی در محیط های بیرون استفاده کنید، حتما پمپ های مناسبی را برای باد کردن مبل های بادی استفاده کنید. برای خرید پمپ مبل بادی اینتکس، می توانید از فروشگاه سعید اینتکس و پمپ های موجود در این فروشگاه کمک بگیرید.