آیا چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که برای مدت طولانی در معرض نور خورشید بوده اند کار می کند؟

محصولات بادی اینتکس از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. اما این موضوع نباید باعث شود که از آن ها در برابر شرایطی که موجب تخریب محصولات بادی اینتکس می شوند، محافظت و مراقبت نکنید. بسیاری از افراد تصور می کنند که هر مشکلی در محصولات بادی اینتکس به وجود بیاید، با چسب ترمیم کننده اینتکس قابل حل است. ولی واقعیت این است که هر مشکلی را نمی توانید با این چسب ها برطرف کنید. زمانی که نور خورشید به محصولات بادی اینتکس به صورت مستقیم بتابند، احتمال خرابی محصولات بادی اینتکس وجود دارد. در این صورت توصیه ما این است که از روش های مناسبی برای رفع این مشکل استفاده کنید. ولی شاید این سوال برای شما مطرح شود که آیا چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که برای مدت طولانی در معرض نور خورشید بوده اند کار می کند؟ با ما همراه باشید تا اثربخشی چسب اینتکس را روی سطوح آفتاب خورده بررسی کنیم. 


آیا چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که برای مدت طولانی در معرض نور خورشید بوده اند کار می کند؟

آیا نور خورشید باعث خرابی محصولات بادی می شود؟

نور خورشید و هر چیزی که باعث بالا رفتن دمای محصولات بادی اینتکس شود، می تواند خطرات زیادی را برای محصولات بادی به همراه داشته باشد. به طور کلی، توصیه می شود که محصولات بادی اینتکس از نور خورشید، به ویژه زمانی که به صورت مستقیم روی محصولات بادی می تابند دور نگه داشته شوند. فقط در چنین شرایطی است که می توان با خیالی راحت از این محصولات بادی استفاده کرد. 

گرمای تولید شده توسط نور خورشید، روکش محصولات بادی اینتکس را نازک تر می کند. این موضوع می تواند باعث نازک شدن رویه پی وی سی به کار رفته در محصولات بادی شود و حساسیت آن ها را بالا ببرد. بنابراین، مراقبت از محصولاتی که در معرض نور خورشید قرار دارند، اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. فارغ از این موضوع اگر خود محصولات بادی اینتکس در معرض دمای بالا قرار بگیرند، به احتمال زیاد دچار پارگی و یا سوراخ شدگی می شوند. این موضوع می تواند عملکرد کل محصولات بادی اینتکس را دچار مشکل کند. 

آیا چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که برای مدت طولانی در معرض نور خورشید بوده اند کار می کند؟

یکی از بهترین روش هایی که می توان برای تعمیر محصولات بادی از آن کمک گرفت، استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس است. چسب های ترمیم کننده می توانند به واسطه داشتن خاصیت خورندگی، ابتدا سطح روی محصولات بادی را تخریب کنند؛ سپس باعث چسباندن این سطوح به یکدیگر شوند. چسب ترمیم کننده اینتکس با نام وینیل نیز شناخته می شود. به دلیل به کار رفتن جنس وینیل در این چسب ها، می توان آن ها را برای ترمیم محصولات بادی اینتکس با جنس پی وی سی مورد استفاده قرار داد. 

حال این سوال مطرح می شود که آیا چسب ترمیم کننده اینتکس می تواند روی سطوحی که برای مدت طولانی در معرض نور خورشید بوده اند، کار کند؟ معمولا این سطوح به دلیل اینکه دمای بالایی پیدا کرده اند، آسیب پذیرتر نیز شده اند. به همین خاطر ممکن است در هنگام استفاده از چسب ترمیم کننده، نتوانید به درستی سطوح را ترمیم و تعمیر کنید.

بهترین راه این است که ابتدا اجازه دهید تا یک بازه زمانی مشخصی از زمانی که سطوح بادی در برابر آفتاب بوده اند، بگذرد. بعد از خنک شدن سطوح، می توانید با خیالی راحت از چسب ترمیم کننده استفاده کنید، بدون اینکه نگران خرابی سطوح بادی باشید. در غیر این صورت احتمال اینکه نتوانید از چسبندگی چسب حداکثر استفاده را ببرید، وجود دارد. 


تعمیر محصولات بادی پی وی سی با چسب ترمیم کننده اینتکس

برای تعمیر محصولات بادی اینتکس با چسب ترمیم کننده اینتکس چه کاری انجام دهیم؟ 

اگر بنا به دلایلی مجبور هستید که از چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که برای مدت طولانی در معرض نور خورشیده بوده اند استفاده کنید، باید حتما طبق اصول خاصی پیش بروید. در چسب بادی اینتکس نحوه استفاده به طور کامل توضیح داده شده است. پس می توانید طبق اصول ذکر شده، با خیالی راحت در هر زمانی از این چسب ها استفاده کنید، بدون اینکه نگران خرابی محصولات بادی اینتکس باشید. 

اگرچه می توانید از طریق آموزشی که در بسته بندی چسب ترمیم کننده اینتکس توضیح داده شده است، به راحتی محصولات بادی اینتکس را تعمیر کنید؛ ولی باز هم لازم می دانیم که به شما اصول استفاده از چسب ترمیم کننده را توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید تا با نحوه تعمیر محصولات بادی اینتکس آشنا شوید. 

  • در اولین مرحله اجازه دهید که محصولات بادی در یک جای خنک و در زیر سایه قرار بگیرند. به تعادل رسیدن دمای محصولات بادی باعث می شود تا راحت تر چسب ها روی محصولات بادی اینتکس اثر کنند. 
  • در دومین مرحله چسب مایع بادی اینتکس را باز کنید و روی سطح آسیب دیده و خراب بزنید. برای اینکه این سطح را به طور کامل پوشش دهید، به شما توصیه می کنیم که از یک ماژیک استفاده کنید. با ماژیک دور سوراخ را به طور کامل پوشش دهید. سپس، چسب مایع را دقیقا روی همان بخش ها بزنید.
  • در سومین مرحله باید حتما از چسب لایه ای یا نواری وینیل روی سطح مورد نظر استفاده کنید. استفاده از این چسب به شما این امکان را می دهد تا با خیالی راحت از محصول بادی تعمیر شده استفاده کنید. 
  • در نهایت توصیه می کنیم که چند ساعتی محصول بادی را به حال خود رها کنید تا اثربخشی چسب مشخص شود. سپس می توانید مجددا آن را باد کنید و از آن استفاده نمایید. 

آیا نور خورشید باعث خرابی محصولات بادی می شود؟

تعمیر محصولات بادی پی وی سی با چسب ترمیم کننده اینتکس 

چسب ترمیم کننده اینتکس فقط روی سطوحی اثربخشی دارد که از جنس پی وی سی باشند. هر محصول بادی دیگری با هر جنس دیگری قابل تعمیر با چسب های ترمیم کننده نیست. چون این چسب خود از جنس وینیل است و فقط قدرت چسبندگی خود را روی سطوح وینیل نشان می دهد. بنابراین، اگر محصول بادی شما از جنس وینیل نیست، بهتر است که از روش های تعمیری دیگر برای محصولات بادی پی وی سی استفاده کنید. 

تعمیر محصولات بادی پی وی سی مخملی با چسب ترمیم کننده اینتکس 

یکی از انواع محصولات بادی تولید شده در شرکت اینتکس، محصولات بادی پی وی سی با روکش مخملی هستند. این روکش اجازه تعریق بیش از حد افراد را در هنگامی که روی این محصولات بادی نشسته اند، نمی دهد. با این حال مخملی بودن روکش پی وی سی یک سری محدودیت هایی را برای تعمیر آن ایجاد می کند که مهم ترین آن، عدم امکان استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس است. 

تعمیر محصولات بادی اینتکس با چسب ترمیم کننده اینتکس

چسب تعمیری اینتکس اورجینال را از کجا بخریم؟

چسب ترمیم کننده اینتکس اورجینال یکی از بهترین چسب های موجود در بازار است که در کنار داشتن کیفیت بالا، می تواند قدرت چسبندگی خوبی نیز داشته باشد. اگر به دنبال خرید این چسب ها هستید و اورجینال بودن آن ها هم برای شما مهم است، می توانید به فروشگاه سعید اینتکس مراجعه کنید. چسب ترمیم کننده اینتکس موجود در این فروشگاه مانند دیگر محصولات بادی به صورت اصل و اورجینال به شما ارائه می شوند. پس می توانید با خیالی راحت از آن ها استفاده کنید. فقط کافیست که محصولات مورد نیاز خود را در یک سبد خرید قرار دهید و آن ها را درب منزل دریافت نمایید. برای اطلاع از قیمت چسب اینتکس، می توانید به سایت سعید اینتکس مراجعه کنید.