رفتن به پیک نیک سختی های خاص خودش را دارد. به خصوص اینکه شما نمی توانید هر وسیله ای را برای تفریح به همراه خودتان ببرید تا یک روز عالی را برای خود و خانواده خودتان رقم بزنید. محصولات بادی یکی از بهترین ابزارهایی هستند که هم جمع و جور هستند، هم می توانید به راحتی آن ها را جمع و باز کنید. حالا تصور کنید که به یک تخت برای پیک نیک نیاز دارید. به نظر شما انتخاب تشک بادی برای فعالیت های خارج از منزل مانند پیک نیک خوب نیست؟ اصلا آیا می توانید از تشک بادی برای فعالیت های خارج از منزل مانند پیک نیک استفاده کنید؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا در مورد این موضوع بیشتر اطلاعات کسب کنید.  


آیا می توانید از تشک بادی برای فعالیت های خارج از منزل مانند پیک نیک استفاده کنید؟


آیا می توانید از تشک بادی برای فعالیت های خارج از منزل مانند پیک نیک استفاده کنید؟

تشک بادی یکی از بهترین محصولات بادی است که هم با قیمت مناسبی قابل خریداری می باشد، هم نحوه استفاده از آن بسیار ساده است. برخلاف باور بسیاری از مردم که امکان استفاده از این تشک ها در محیط های خارج از منزل وجود ندارد، ما به شما می گوییم که اصلا یکی از اهداف تولید این محصولات، استفاده در محیط های خارج از منزل است. به طوری که بسیاری از مدل های تشک های بادی برای استفاده در داخل ماشین نیز طراحی شده اند. 

بنابراین، اگر این سوال برای شما مطرح شده است که آیا می توانیم از تشک های بادی برای فعالیت های خارج از منزل استفاده کنیم یا خیر، باید بگوییم که بله این امکان برای شما وجود دارد. ولی یک سری شرایط را نیز باید برای استفاده از این تشک های بادی در نظر بگیرید تا شاهد خرابی آن ها نباشید. در غیر این صورت ممکن است به محض استفاده از این تشک ها در محیط های خارج از منزل، شاهد سوراخ شدن آن ها باشید. در این صورت ممکن است مجبور شوید که از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر آن ها استفاده کنید. 


تشک بادی در پیک نیک

شرایط استفاده از تشک بادی در پیک نیک 

دراز کشیدن روی یک تشک بادی در پیک نیک خانوادگی و دوستانه به شما لذت فوق العاده ای می دهد. تصور کنید که روی یک تشک بادی در حال استراحت هستید و آسمان را نگاه می کنید. به نظرتان چه احساسی به شما دست خواهد داد؟ تشک های بادی می توانند در هر محیطی و به صورت تک نفره و دو نفره مورد استفاده قرار گیرند. پس حتی اگر قصد سفر با دوستان و همسر خودتان دارید، می توانید از تشک های بادی دونفره نیز استفاده کنید. فقط باید تمام تلاشتان را انجام دهید تا شاهد خرابی تشک های بادی در هنگام پیک نیک نباشید. 

زمانی که روی تشک های بادی استراحت می کنید، باید مطمئن باشید که آن ها آسیب نمی بینند و سوراخ نمی شوند. رعایت یک سری از نکات زیر می تواند به شما کمک کند تا با خیالی راحت از این تشک های بادی در محیط های خارج از منزل استفاده کنید. فقط فراموش نکنید که کیفیت این محصولات نیز تاثیر بسیار زیادی روی طول عمر آن ها دارد. پس اگر هنوز اقدام به خرید تشک و تخت بادی نکرده اید، حتما به کیفیت و اصل بودن این محصولات توجه داشته باشید. 

1. قرار دادن تشک بادی روی زمین صاف 

یکی از مهم ترین شرایطی که باید در هنگام استفاده از تشک های بادی در پیک نیک به آن توجه داشته باشید، قرار دادن تشک های بادی روی زمین صاف است. اما چرا؟ به طور کلی، زمانی که محصولات بادی روی مکان های شیب دار مورد استفاده قرار گیرند، ممکن است به دلیل جاذبه یک بخش از آن ها فشار و وزن بیشتری را تجربه کند. این موضوع به ویژه در هنگام باد کردن تشک های بادی باید مورد بررسی قرار گیرد.

برای اینکه فشار زیادی را به بخش های تشک بادی اعمال نکنید، توصیه می کنیم که حتما آن ها را روی زمین صاف قرار دهید. با این کار دیگر خیالتان از بابت صاف ماندن تشک های بادی روی زمین راحت تر خواهد بود و می توانید خیلی راحت روی آن استراحت کنید. 

2. قرار دادن تشک و تخت بادی روی سطح بدون اجسام سخت و برنده 

متاسفانه یکی از موضوعاتی که باعث می شود تشک و تخت بادی شما خیلی زود در پیک نیک دچار خرابی و پوسیدگی شود، قرار دادن آن روی سطح هایی با اجسام برنده و تیز است. اجسام برنده می توانند تاثیر بسیار بدی روی تشک بادی شما داشته باشند و حتی باعث سوراخ شدن آن ها شوند. پس چه در هنگام باد کردن و چه در هنگام قرار دادن این محصولات روی زمین، باید زمین را تمیز کنید. هر گونه سنگ و یا آشغالی که به نظر آسیبی به تشک وارد نمی کند، باید از میان برداشته شود. 

سنگ ها می توانند در هنگام باد شدن و یا قرار دادن تشک روی زمین، به داخل تشک فرو روند و باعث آسیب رساندن به آن شوند. سعی کنید که آن ها را از زیر تشک ها خارج کنید. اگر قرار است روی زمینی از تشک های بادی استفاده کنید که پر از آشغال و سنگ هستند، بهتر است که یک حصیر، پتو و یا هر وسیله ای که بتواند رابط میان تشک های بادی و زمین باشد، استفاده کنید. 

3. قرار دادن تشک و تخت در آب و هوای متعادل 

آب و هوای گرم برای تشک بادی ضرر زیادی ندارد. اما تا جایی که می توانید تشک ها را در محیط های متعادل و سایه قرار دهید تا شاهد داغ شدن تشک های بادی و حساس شدن آن ها نباشید. آب و هوای گرم می تواند باد درون تشک های بادی را کمتر کند. پس حتما برای استفاده از تشک های بادی در آب و هوای گرم، یک عدد پمپ بادی نیز به همراه داشته باشید. 

تخت بادی برای مسافرت

بهترین روش باد کردن تشک بادی در پیک نیک

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید برای جلوگیری از خراب شدن تشک بادی در پیک نیک انجام دهید، باد کردن اصولی آن است. به طور کلی، تشک های بادی باید حداکثر به اندازه 80 درصد باد شوند. باد کردن بیش از حد آن ها، باعث خرابی و نازک شدن سطح روی آن ها می شود. در هنگام باد کردن از صاف بودن زمین و عدم وجود اجسام برنده در کف زمین اطمینان حاصل کنید. هر گونه جسم برنده و نوک تیز می تواند در زمان باد کردن داخل تشک بادی برود و آن را سوراخ کند. نهایت تلاش خود را بکنید تا این کار را بدون مشکل انجام دهید و شاهد سوراخ شدن یا خراب شدن تشک های بادی نباشید. 

تخت و تشک بادی برای مسافرت

خرید تشک بادی اینتکس اورجینال 

تشک بادی اینتکس اورجینال یک تشک بادی قیمت مناسب و عالی برای استفاده در پیک نیک و تفریحات شما است. اگر می خواهید یک تشک عالی برای استفاده در محیط های خارج از منزل داشته باشید، این تشک گزینه خوبی برای شماست. فقط کافیست که آن را از یک فروشگاه اینترنتی معتبر مانند سعید اینتکس خریداری کنید. تشک های بادی موجود در فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس با ضمانت اصل و اورجینال بودن به شما ارائه می شوند. این در حالی است که قیمت این تشک های بادی زیر قیمت بازار است و می توانید با خیالی راحت آن ها را خریداری نمایید.