مبل های بادی اینتکس یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در بیرون از منزل هستند که هر کدام امکانات ویژه ای را از آن خود کرده اند. در سال های اخیر شرکت های تولید کننده این مبل ها به دلیل نیاز مردم به این محصولات تکنولوژی های جدیدی را به محصولات بادی خودشان اضافه کرده اند. روز به روز نیز به این تکنولوژی ها افزوده می شود تا در نهایت یک مبل بادی ایده آل برای استفاده در محیط های مختلف روی کار بیاید. شاید این سوال برای شما مطرح شود که آیا مبل های بادی با سیستم های فیلتر هوای داخلی برای استفاده در فضای باز وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا با این مبل ها و امکانات آن ها آشنا شوید. آیا مبل های بادی با سیستم های فیلتر هوای داخلی برای استفاده در فضای باز وجود دارد ؟


آیا مبل های بادی با سیستم های فیلتر هوای داخلی برای استفاده در فضای باز وجود دارد ؟

استفاده از یک مبل بادی در محیط های خارج از منزل می تواند به شما این امکان را بدهد تا به راحتی در این محیط ها استراحت کنید و از هوای آزاد لذت ببرید. البته باد کردن مبل های بادی در خارج از منزل، می تواند چالش های زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اگر پمپ های بادی در محیط هایی که پر از گرد و خاک و هوای آلوده هستند، مورد استفاده قرار گیرند. اگر یک مبل بادی دارای سیستم فیلتر هوای داخلی بود، بدون اینکه آسیبی به داخل مبل بادی وارد می شد، می توانستیم آن را در محیط های آلوده نیز باد کنیم. 

ولی در حال حاضر شرکت های تولید کننده مبل های بادی، اقدام به تولید این مبل ها با سیستم فیلتر هوای داخلی نکرده اند. به همین خاطر توصیه می شود که حتما در هنگام باد کردن این مبل ها به محل قرار گیری پمپ و عدم وجود گرد و خاک به داخل مبل توجه داشته باشید. در غیر این صورت هر ذره آلوده ای که وارد مبل بادی می شود، می توان باعث آسیب رساندن به آن شود. 

البته امید است که در آینده ای نزدیک شرکت های تولید کننده مبل بادی، مانند اینتکس بتوانند اقدام به تولید این مبل ها با این تکنولوژی های هوشمند کنند. در غیر این صورت عملا مبل های بادی امکانات خوبی نخواهند داشت و باد کردن آن ها در محیط های پر از گرد و خاک کمی ریسک پذیر می باشد. 

بهترین مبل بادی برای استفاده در فضای بازبهترین مبل بادی برای استفاده در فضای باز 

اگر قصد استفاده از مبل های بادی برای فضاهای باز را دارید، به شما تبریک می گوییم. چون شما نسبت به افرادی که هیچ قدمی برای استراحت در فضای باز بر نمی دارند، جلوتر هستید. بهترین مبل های بادی برای استفاده در فضای مبل مبل هایی هستند که با کیفیت بالا طراحی شده اند. به کار رفتن رویه PVC با ضخامت بالا می تواند مقاومت آن ها را در برابر شرایط مختلف در محیط های بیرون از منزل بالا ببرد. 

سعی کنید که از خرید مبل بادی با برندهای متفرقه و بی کیفیت خودداری کنید. چون تنها مبل های بادی ارزش خرید دارند که از کیفیت آن ها مطمئن باشید. در سال های اخیر قیمت این مبل ها بسیار افزایش پیدا کرده است. بنابراین، بهتر است که برای جلوگیری از صرف هر گونه هزینه اضافه و بیهوده، به دنبال خرید مبل بادی اینتکس باشید. 

مبل های بادی اینتکس با تنوع بسیار بالایی تولید می شوند. میزان ضخامت رویه آن ها با هم متفاوت است. حتی این مبل ها می توانند به دلیل داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب، در محیط های پرخطر که سنگ ریزه های مختلف قرار دارند نیز مورد استفاده قرار گیرند. فقط باید در هنگام خرید مبل بادی اینتکس به جزئیات این مبل ها مانند میزان وزن قابل تحمل توسط آن ها دقت داشته باشید. بهترین مبل بادی برای استفاده در فضای باز چیست؟

چیکار کنیم تا مبل بادی در فضای باز سوراخ نشود؟ 

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد به خصوص بعد از اینکه یک مبل بادی نو را برای استفاده در محیط های باز خریداری کرده اند این است که نمی دانند چکار کنند تا مبل در فضای باز سوراخ نشود. به طور کلی، هر جسم سخت و نوک تیزی می تواند باعث سوراخ شدن مبل بادی شود. پس انتظار نداشته باشید که حتی با کیفیت ترین مدل مبل بادی در برابر سوراخ شدن با اجسام نوک تیز از خودش مقاومت نشان دهد. 

بهترین کاری که می توانید برای جلوگیری از سوراخ شدن مبل های بادی در فضای باز انجام دهید، این است که آن را روی زمین صاف و بدون برندگی بگذارید. از قرار دادن مبل های بادی روی زمین هایی که شیشه، سنگ ریزه و اجسام سفت وجود دارند، جدا خودداری کنید. چون به محض باد کردن این مبل ها، شاهد سوراخ شدن آن ها خواهید بود. 

برای اینکه مقاومت مبل های بادی را بالا ببرید، بهتر است که آن ها را در هوای خیلی گرم قرار ندهید. چون با این کار ممکن است مبل های بادی شما رویه نازک تر و حساس تری پیدا کنند. سوراخ نشدن مبل های بادی در هنگام قرار گرفتن در هوای آزاد، اصلا چیز پیچیده ای نیست. با رعایت نکات ذکر شده، می توانید به راحتی از مبل های بادی در فضای باز نگهداری کنید. 

قیمت و خرید مبل های بادی برای استفاده در فضای باز 

اگر جزء افرادی هستید که از نشستن در هوای آزاد لذت می برید، می توانید اقدام به خرید مبل های بادی برای استفاده در فضای باز کنید. این مبل ها به راحتی می توانند توسط شما حمل شوند. فقط به یک کوله پشتی کوچک نیاز دارید تا مبل بادی را درون آن قرار دهید و دلتان را به کوه و جنگل بزنید. 

قیمت مبل بادی اینتکس بستگی به نوع مبل بادی، کیفیت، ضخامت و حتی ظاهر آن دارد. هر چقدر مبل های بادی بتوانند مقاومت بالایی در برابر وزن های بیشتر داشته باشند، قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. در واقع بهتر است که بگوییم هر چقدر انتظار خودتان را از این محصولات بادی افزایش دهید، باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید. اما خیالتان را راحت کنیم چون این مبل ها با قیمت مناسبی قابل خریداری هستند. حتی می توانید با بودجه محدود آن ها را بخرید و تا سال ها از این محصولات بادی استفاده کنید. برای اینکه نگرانی شما از بابت سوراخ شدن مبل های بادی برطرف شود، می توانید به همراه این محصولات، یک چسب ترمیم کننده اینتکس نیز خریداری کنید.قیمت و خرید مبل بادی برای استفاده در فضای باز

خرید مبل های بادی اصل و اورجینال چه اهمیتی دارد؟

مبل های بادی از جمله محصولاتی هستند که اگر با کیفیت بالا خریداری نشوند، خیلی زود دچار خرابی خواهند شد. این موضوع باعث شده تا ما به عنوان یک فروشنده این مبل های بادی به مشتریان توصیه کنیم که حتما از مبل بادی اصل و اورجینال استفاده کنند و از خرید مبل های بادی ارزان قیمت که هیچ کیفیت قابل قبولی ندارند، خودداری نمایند. دلیل این موضوع جنس به کار رفته برای ساخت این مبل هاست. هر چقدر این جنس مرغوب تر و باکیفیت تر باشد، طول عمر این مبل های بادی نیز افزایش پیدا می کند. 

سعید اینتکس فروش اینترنتی فروش انواع مبل های بادی اینتکس است. اگر به دنبال خرید این مبل ها با کیفیت بالا و اصل هستید، می توانید به این فروشگاه اینترنتی مراجعه نمایید. در حال حاضر، این فروشگاه توانسته با فروش بهترین محصولات بادی اینتکس به نمایندگی اصلی این محصولات در کرج تبدیل شود. بنابراین، می توانید هر محصولی از نوع بادی را از طریق این فروشگاه تهیه نمایید.