به نظر شما استراحت روی یک تخت بادی با امکانات عالی چقدر برای شما لذت بخش است؟ به خصوص اگر بخواهید این تخت ها را همه جا همراه خودتان ببرید و حتی در مسافرت نیز استراحت خوبی روی این تخت داشته باشید. خرید تخت بادی به افرادی که به دنبال کاهش هزینه های خودشان هستند، به شدت توصیه می شود. اما موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که چگونه روی تخت های بادی استراحت کنید تا از گرم و سرد شدن بدن خودتان جلوگیری کنید. اگر این سوال در ذهن شما ایجاد شده است که چگونه می توانیم از سرد یا گرم شدن  تخت بادی در هنگام خوابیدن روی آن جلوگیری کنیم؟ باید بگوییم که کار سختی در پیش ندارید. کافیست که با ما همراه باشید تا بهترین روش ها را برای خوابیدن روی تخت های بادی به شما پیشنهاد کنیم. آیا نیاز به استفاده از تشک روی تخت های بادی است؟

تخت بادی؛ جایگزینی عالی برای تخت های گران قیمت موجود در بازار 

تخت بادی یکی از بهترین گزینه ها برای استراحت شما محسوب می شود. اگر احساس خستگی در مسافرت اجازه نمی دهد که روی زمین بخوابید و همیشه عادت دارید روی تخت استراحت کنید، تخت های بادی گزینه خوبی برای مسافرت های شما محسوب می شوند. حتی می توانید آن ها را برای استفاده در اتاق خواب نیز مورد استفاده قرار دهید.

تخت بادی قیمت مناسب تری نسبت به تخت های چوبی و لوکس موجود در بازار دارد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افرادی که متقاضی خرید تخت های ارزان قیمت هستند، این تخت ها را خریداری کنند. جمع آوری ساده این تخت ها می تواند باعث شود تا بتوانید آن ها را برای پذیرایی از مهمانان نیز مورد استفاده قرار دهید. خلاصه بگوییم که تخت های بادی از هر لحاظ گزینه خوبی برای استفاده شما محسوب می شوند.

چگونه می توانیم از سرد یا گرم شدن تخت بادی در هنگام خوابیدن روی آن جلوگیری کنیم؟

یکی از مشکلاتی که افراد در هنگام استفاده از تخت های بادی دارند، این است که نمی توانند دمای بدن خودشان را روی تخت های بادی تنظیم کنند. به طور کلی، این طبیعی است که اگر روی تخت های بادی استراحت کنید، دمای تخت ها بالا بروند. چون دمای بدن شما باعث افزایش دمای تخت می شود. پس ممکن است در روزهای گرم سال که تخت بادی در معرض دمای بالا قرار می گیرد، احساس گرمای بیشتری روی این تخت ها داشته باشید و هر لحظه احساس کنید که دمای تخت نیز در حال بالا رفتن است. در روزهای سرد سال نیز امکان پایین آمدن دمای تخت بادی وجود دارد. به خصوص زمانی که روی آن استراحت نمی کنید و تخت در معرض هوای مستقیم قرار دارد. 

برای اینکه دمای تخت بادی را در هنگام خوابیدن تنظیم کنید، کار سختی در پیش ندارید. در روزهای گرم سال می توانید از یک سیستم خنک کننده مانند کولر و پنکه کمک بگیرید. هر زمانی که احساس کردید خودتان خنک شده اید، مطمئن باشید که دمای تخت بادی نیز متناسب خواهد شد. می توانید روی خودتان یک پتو نازک بیندازید و استراحت کنید. 

در روزهای سرد سال که احتمال پایین آمدن دمای تخت بادی وجود دارد، می توانید از یک پتو روی تشک استفاده کنید. هر زمانی که نیاز به خوابیدن روی تخت نداشتید، می توانید این پتو را روی آن قرار دهید و اجازه دهید تا دمای تخت متعادل بماند. از قرار دادن تخت های بادی در کنار شوفاژ، بخاری و یا سیستم های گرمایشی خودداری کنید. این کار می تواند آسیب بسیار زیادی به تخت های بادی وارد کند و حتی باعث خرابی آن ها گردد. 


چگونه می توانیم از سرد یا گرم شدن تخت بادی در هنگام خوابیدن روی آن جلوگیری کنیم؟


آیا نیاز به استفاده از تشک روی تخت های بادی است؟ 

زمانی که اقدام به خرید تخت می کنید، احتمالا نیاز به خرید یک تشک نیز برای قرار دادن روی آن خواهید داشت. این موضوع فقط برای تخت های چوبی و فلزی موجود در بازار صدق می کند. اگر اقدام به خرید تخت های بادی کنید، نیازی نیست که از تشک های بادی روی آن ها استفاده کنید. چون خود تخت های بادی به گونه ای طراحی شده اند که نیازی به استفاده از تشک روی آن ها ندارید. 

اگر کمردرد و مشکلات جسمی دارید، باید به کیفیت تخت بادی در هنگام خرید توجه داشته باشید. برخی از برندهای معروف که در حوزه تولید تخت های بادی فعالیت می کنند، اقدام به تولید تخت های بادی طبی نیز خواهند کرد. این تخت های بادی به واسطه داشتن عملکرد فوق العاده، می توانند گزینه خوبی برای استراحت شما محسوب شوند. به خصوص اینکه با خرید آن ها دیگر نیازی به صرف هزینه برای خرید تشک نخواهید داشت. 


خرید بهترین تخت های بادی برای مسافرت


آیا نیاز به استفاده از بالش بر روی تخت های بادی است؟

از تشکی که نیاز به استفاده از آن روی تخت های بادی ندارید، بگذریم نوبت به بالش می رسد. بالش ها از جمله محصولاتی هستند که استفاده از آن ها روی تخت های بادی ضروری نیست. البته به شرطی که اقدام به خرید تخت های بادی کنید که دارای فرم خاصی هستند و گردن شما را پوشش می دهند. 

اگر تخت بادی دارای فرم ساده باشد و در بخش بالای آن امکان قرار دادن سر برای استراحت وجود نداشته باشد، لازم است که حتما یک بالش باکیفیت را برای استفاده روی تخت های بادی انتخاب کنید. به پارچه روی بالش ها توجه داشته باشید. هرگز از بالش هایی که دارای پارچه ضخیم و زبر هستند و یا اجسام نوک تیز در پشت آن ها به کار رفته است، برای تخت های بادی استفاده نکنید.  

چقدر تخت بادی را باد کنیم تا روی آن احساس راحتی داشته باشیم؟

یکی از موضوعاتی که به غیر از سرد یا گرم شدن تخت بادی در هنگام خوابیدن اهمیت دارد، احساس راحتی شما روی این تخت ها است. میزان بادی که برای تخت های بادی در نظر گرفته می شود، به شدت روی کیفیت استراحت شما تاثیر گذار است. حتی جالب است که بدانید اگر میزان باد تخت ها به اندازه مناسب نباشد، ممکن است شاهد خرابی و کاهش طول عمر تخت های بادی باشید. 

به همین خاطر، توصیه می کنیم که بیش از 80 درصد از کل تخت های بادی را باد نکنید. از پمپ های اینتکس و مخصوص برای باد کردن تخت بادی استفاده نمایید. این محصولات حجم زیادی از باد را در خود جای می دهند. بنابراین، تا جای ممکن از پمپ های برقی برای آن ها استفاده کنید. باد کردن این محصولات با پمپ های دستی اصلا کار منطقی نیست و برای شما زیان آور نیز خواهد بود.


چقدر تخت بادی را باد کنیم تا روی آن احساس راحتی داشته باشیم؟


خرید تخت بادی اینتکس از سعید اینتکس 

تخت بادی اینتکس یکی از باکیفیت ترین تخت های بادی موجود در بازار است که با ظاهر خاص و کیفیت عالی، می تواند گزینه خوبی برای استفاده در محیط های خارجی محسوب شود. اگر به دنبال خرید تخت بادی برای استفاده در خانه یا مسافرت هستید، ما به شما تخت های بادی اینتکس را پیشنهاد می کنیم که هم کیفیت بالایی دارند، هم تا سال ها برای شما کارایی خواهند داشت. 

برای خرید تخت بادی اینتکس باید حتما به فروشگاه هایی مراجعه کنید که خیالتان از بابت محصولات ارائه شده در آن ها راحت باشد. سعید اینتکس مرجع فروش اینترنتی انواع محصولات بادی اینتکس با ضمانت اصالت کالا است. در صورت نیاز به خرید تخت های بادی اینتکس باکیفیت و با قیمت مناسب، می توانید همین حالا خرید خودتان را نهایی کنید.