هزینه پیاده سازی جکوزی در خانه های استخردار و معمولی بسیار زیادتر از زمانی است که اقدام به خرید جکوزی بادی کنید. جکوزی بادی یکی از بهترین محصولاتی است که می توانید برای کاهش کمردرد و افزایش احساس آرامش در خودتان تهیه کنید و از آن استفاده نمایید. اما به هر حال مانند هر محصول بادی دیگری، امکان سوراخ شدن یا آسیب دیدگی جکوزی بادی وجود دارد. با توجه به گران قیمت بودن این محصولات، توصیه می شود که قبل از خرید مجدد این محصولات به فکر تعمیر آن ها باشید. اگر سوال شما این است که آیا می توان از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی بادی یا اسپا استفاده کرد؟ با ما همراه باشید تا با جزئیات این چسب های ترمیم کننده و نحوه استفاده از آن ها برای تعمیر جکوزی بادی و یا اسپا آشنا شوید.

آیا می توان از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی بادی یا اسپا استفاده کرد؟

آیا می توان از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی بادی یا اسپا استفاده کرد؟

چسب ترمیم کننده اینتکس یک چسب اختصاصی است که توسط برند اینتکس با هدف ترمیم محصولات بادی این برند تولید شده است. این چسب ترمیم کننده از جنس پی وی سی است و می تواند برای ترمیم محصولات بادی اینتکس مورد استفاده قرار گیرد. این محصول از دو بخش مایع و نواری تشکیل شده است. چسب مایعی که روی جکوزی بادی استفاده می شود، می تواند باعث ترمیم محصولات بادی اینتکس شود. اما برای اینکه به طور کامل محصول آب بندی و ترمیم شود، یک لایه از وینیل روی سطح قرار می گیرد. این لایه وینیل کامل مشابه با جنس محصولات بادی اینتکس است و باعث آب بندی آن ها خواهد شد. 

این چسب ترمیم کننده، برای هر محصول بادی که دچار خرابی شده باشد، قابل استفاده است. بنابراین، اگر جکوزی خانوادگی اینتکس یا اسپا بادی شما دچار مشکل شده است، می توانید از چسب ترمیم کننده استفاده کنید. البته یک سری شرایط نیز وجود دارند که حتما باید در هنگام استفاده از چسب ترمیم کننده به آن ها توجه کنید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. 

چسب ترمیم کننده برای تعمیر جکوزی

در چه صورت جکوزی بادی نیاز به چسب ترمیم کننده خواهد داشت؟ 

همانطور که می دانید قیمت جکوزی بادی اینتکس بالا است و خرابی آن می تواند مشکلات زیادی را از نظر اقتصادی برای شما به وجود آورد. خوشبختانه به لطف تولید چسب ترمیم اینتکس، می توان با خیالی راحت این جکوزی های گران قیمت را با کمترین هزینه تعمیر کرد؛ اما آیا می دانید که در چه صورتی می توانید از این چسب ها برای ترمیم جکوزی های بادی استفاده کنید؟ به طور کلی، رعایت چند شرط برای استفاده از چسب های ترمیم کننده ضروری است که در ادامه آن ها را بیان می کنیم. 

سوراخ شدن جکوزی 

در صورتی که جکوزی بادی شما در اثر وارد شدن یک جسم نوک تیز سوراخ شده است، می توانید از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی استفاده کنید. برای این کار لازم است که نقطه سوراخ شده را به طور دقیق مشخص کنید تا چسب دقیقا روی همان بخش قرار بگیرد. سپس ابتدا چسب مایع را روی سطح بزنید و بعد از اینکه چسب مایع کار خود را انجام داد، از چسب نواری اینتکس استفاده نمایید. دقت داشته باشید که پوشش دادن کل سوراخی که روی جکوزی بادی ایجاد شده است، بسیار حائز اهمیت می باشد. 

پاره شدن جکوزی در یک سطح کوچک

ممکن است در اثر سوراخ شدن جکوزی بادی، کم کم سوراخ رشد کند و به پارگی تبدیل شود. در چنین شرایطی امکان استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی بادی وجود دارد. ولی به شرطی که پارگی ایجاد شده روی جکوزی خیلی کوچک باشد. وسیع بودن سطح پارگی روی جکوزی، باعث خرابی بیش از حد آن شده و امکان تعمیر آن وجود ندارد. 

ساخته شدن جکوزی با pvc

چسب ترمیم کننده اینتکس از جنس پی وی سی است و فقط روی سطوحی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای جنس پی وی سی باشند. بنابراین، اگر جنس سطح جکوزی بادی از پی وی سی نباشد، نمی توانید از این چسب استفاده کنید. 

چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی بادی مناسب است؟

چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی پاره شده نیز قابل استفاده است؟ 

همانطور که اشاره کردیم، امکان استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی پاره شده وجود دارد. اما نباید انتظار داشته باشید که این چسب ها را روی سطوحی که به اندازه چندین سانتی متر پاره شده اند، مورد استفاده قرار دهید و شاهد اثربخشی آن ها باشید. اساس عملکرد این چسب ها خورندگی سطح جکوزی و پوشش دهی آن ها است. 

اگر سطح پارگی زیاد باشد، دو سطح از جکوزی بادی به خوبی بهم جوش نمی خورند. این موضوع می تواند کیفیت عملکرد چسب ترمیم کننده را پایین بیاورد. بنابراین، فقط در شرایطی قادر به استفاده از این چسب ها برای تعمیر جکوزی های بادی هستید که روی سطح یک خراش کوچک و یا سوراخ ایجاد شده باشد. در این صورت است که چسب ترمیم کننده عملکرد خوبی خواهد داشت و بدون مشکل برای شما کار می کند. 

تاثیر آب جکوزی و دمای بالای آن روی چسب ترمیم کننده اینتکس

بسیاری از افرادی که از چسب ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر جکوزی بادی استفاده می کنند، نگران این هستند که آب به این چسب ها آسیب وارد کند. البته دمای بالای آب جکوزی نیز می تواند کمی کیفیت چسب های ترمیم کننده را تحت تاثیر قرار دهد. 

البته ناگفته نماند که چسب ترمیم کننده اینتکس به دلیل ضد آب بودن، مقاومت خوبی در برابر آب و رطوبت خواهد داشت. به طوری که می توانید با خیالی راحت آن را خریداری کنید و روی جکوزی های بادی بچسبانید. از مهم ترین مزایای این چسب ها این است که خیلی خوب روی جکوزی فیکس می شوند. بنابراین، اگر اجازهدهید که چسب به طور کامل روی سطح جکوزی بچسبد، نیازی نیست که نگران باز شدن آن باشید. 

تاثیر آب جکوزی و دمای بالای آن روی چسب ترمیم کننده اینتکس

بهترین چسب ترمیم کننده برای تعمیر جکوزی بادی 

اگر قصد خرید چسب ترمیم کننده برای تعمیر جکوزی بادی را دارید، حتما باید از چسب های اورجینال و اصل موجود در بازار کمک بگیرید. بهترین چسب ترمیم کننده، چسب اینتکس است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به کار رفتن جنس مرغوب متریال مرغوب در چسب ترمیم کننده اینتکس، باعث شده تا بتوانیم آن را بهترین گزینه برای ترمیم محصولات بادی بدانیم. بنابراین، اگر اقدام به خرید این چسب ترمیم کننده کنید و طبق دستور از آن استفاده نمایید، می توانید با خیالی راحت از اثربخشی آن لذت ببرید.

سعید اینتکس؛ مرجع فروش محصولات بادی و چسب ترمیم کننده اینتکس اصل

کیفیت جکوزی بادی و میزان مقاومت آن در برابر دمای بالا، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر می خواهید یک محصول بادی باکیفیت و با قیمت مناسب داشته باشید تا به صورت خانوادگی و یا دوستانه از آن استفاده کنید، جکوزی بادی برند اینتکس گزینه خوبی برای شماست. سعید اینتکس مرجع فروش این جکوزی ها با ضمانت اورجینال است. اگر نیاز به خرید این محصولات بادی دارید و کیفیت نیز برای شما مهم می باشد، می توانید همین حالا به فروشگاه سعید اینتکس مراجعه کنید. در این فروشگاه بهترین قیمت در کنار کیفیت به شما ارائه می شود. همچنین، می توانید چسب ترمیم کننده اینتکس اصل را نیز از طریق سعید اینتکس به سبد خرید خودتان اضافه کنید.