برگزاری کنسرت و جشنواره های مختلف در فضای باز می تواند مزایای خاص خودش را داشته باشد. تهویه عالی در هوای باز، متفاوت بودن و امکان برگزاری هر نوع جشن و کنسرتی در فضای باز، از جمله مزایای برگزاری این جشن ها و رویدادها در فضای باز می باشند. اما این مزایا نباید باعث شوند که چالش های برگزاری این جشن ها و رویدادها را نادیده بگیرید. یکی از اصلی ترین چالش ها، فراهم کردن امکان استراحت و نشستن حضار در هنگام برگزاری جشن است. شاید برای شما این سوال مطرح شود که آیا می توان از مبل های بادی برای کنسرت ها یا جشنواره ها در فضای باز استفاده کرد؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا با نحوه استفاده از مبل های بادی برای کنسرت ها و یا جشنواره ها در فضای باز آشنا شوید. 

آیا می توان از مبل های بادی برای کنسرت ها یا جشنواره ها در فضای باز استفاده کرد؟

به عنوان فردی که قصد برگزاری یک جشن و رویداد در فضای باز را دارید، باید بدانید که فراهم کردن امکان نشستن حضار در یک مکان مناسب بسیار حائز اهمیت است. شاید تا به امروز از صندلی های ساده و ارزان قیمت برای برگزاری این جشن ها استفاده کرده اید؛ اما حالا می خواهید کمی متفاوت تر فکر کنید. شاید برای شما جالب باشد که به شما مبل های بادی را برای برگزاری کنسرت ها و جشنواره های مختلف در فضای باز پیشنهاد کنیم. 

مبل های بادی یکی از ابزارهایی هستند که با امکانات حرفه ای و اختصاصی خودشان، می توانند برای برگزاری جشن ها و رویدادهای خاص گزینه خوبی محسوب شوند. زمانی که برای برگزاری این جشن ها و رویدادها نیاز به نشیمن با تعداد محدود دارید، می توانید مبل های بادی را انتخاب کنید. البته به این نکته توجه کنید که خرید مبل های بادی مکان هایی با تعداد بالای حضار اصلا به صرفه نیست. چرا که هم قیمت این مبل های بادی بسیار بالاست. هم اینکه استفاده از آن ها، فضای بسیار زیادی را اشغال می کند.  

بهترین مبل های بادی برای استفاده در کنسرت ها و جشنواره ها

بهترین مبل های بادی برای استفاده در کنسرت ها و جشنواره ها

ویژگی های بهترین مبل بادی برای استفاده در فضای باز کنسرت ها و جشنواره ها 

اگر هدف شما خرید مبل های بادی برای برگزاری کنسرت ها و یا جشنواره ها در فضای باز است، باید بدانید که هر مبل بادی برای این مکان ها مناسب نیست. به هر حال تنوع در مبل های بادی باید به شما این امکان را بدهد تا بهترین این مبل ها را بر اساس سلیقه خودتان و کاربردی که مد نظر دارید انتخاب کنید و سفارش دهید. از طرفی به دلیل اینکه این مبل ها قرار است در محیط های باز مورد استفاده قرار گیرند، بسیار مهم است که دارای ویژگی های خاصی باشند. در ادامه به ویژگی های بهترین مبل بادی برای استفاده در این فضاها اشاره می کنیم. 

  • مقاومت بالا در برابر وزن های زیاد 

یکی از مهم ترین ویژگی های یک مبل بادی که نیاز به استفاده در کنسرت ها و جشنواره ها دارد، مقاومت بالای این مبل ها است. اجازه دهید تا صادقانه با شما صحبت کنیم. شما نمی توانید پیش بینی کنید که چه افرادی، با چه وزنی به کنسرت و یا جشنواره شما مراجعه می کنند. خرید یک مبل کوچک که مقاومت زیادی در برابر وزن های بالا ندارد، احتمالا نمی تواند برای شما مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اینکه ممکن است یک فرد سنگین وزن روی آن مبل بنشیند و به راحتی مبل خراب شود. 

پس در هنگام خرید مبل های بادی برای کنسرت ها و یا جشنواره ها در فضای باز، حتما به میزان وزن قابل تحمل توسط این مبل ها توجه داشته باشید. هر چقدر وزن قابل تحمل این مبل ها افزایش پیدا کند، کیفیت آن ها بالاتر خواهد رفت. 

  • ظاهر زیبا و مناسب 

ظاهر یک مبل بادی در هنگام قرارگیری در محیط های باز، می تواند تاثیر بسیار زیادی روی روحیه حضار و تصور آن ها از یک جشنواره داشته باشد. تصور کنید که مبل های بادی را با تنوع زیاد سفارش می دهید که هر کدام رنگ و طرح خاص خودشان را دارند. در این صورت نمی توانید شاهد یکنواختی در محیط باشید و شلختگی و بی نظمی در آن مکان غالب می شود. 

شما می توانید از مبل های بادی برای کنسرت ها و جشنواره ها در فضای باز استفاده کنید. به شرطی که از خرید مبل های متنوع با رنگ بندی های مختلف جلوگیری کنید. مبل های ساده با رنگ بندی ساده می توانند بهترین گزینه برای استفاده در کنسرت ها و جشنواره های فضای باز باشند. می توانید از مبل های چند نفره در کنار هم استفاده کنید تا زیبایی محل چندین برابر شود. 

  • داشتن رنگ تیره 

مبل های بادی برای کنسرت ها و یا جشنواره ها هر روز در معرض آلودگی و کثیفی هستند. رفت و آمد زیاد مردم و نشستن حضار روی این مبل ها باعث می شود که تا خیلی زود کثیف شوند. بنابراین، اگر برای خرید مبل های بادی با رنگ روشن وسوسه شده اید، به شما توصیه می کنیم که کمی در مورد این موضوع فکر کنید. مبل های بادی با رنگ روشن، خیلی زود کثیف می شوند و کیفیت خودشان را از دست خواهند داد. ولی اگر مبل بادی با رنگ تیره را بخرید، می توانید با خیالی راحت چندین ماه از آن ها استفاده کنید. نحوه تمیز کردن این مبل های بادی نیز بسیار ساده است. 

  • قابل شستشو بودن مبل های بادی

اکثر مدل های مبل بادی اینتکس موجود در بازار، قابل شستشو است. می توانید با خیالی راحت از این مبل ها استفاده کنید و هر زمان که روی آن ها چیزی ریخت و یا شاهد کثیف بودن مبل های بادی بودید، آن ها را شستشو دهید. چون این محصولات قرار است در مکان های پر رفت و آمد قرار بگیرند، قابل شستشو بودنشان بسیار حائز اهمیت است. 

بهترین مبل بادی

بهترین مبل بادی

در صورت خراب شدن مبل های بادی که در کنسرت ها و جشنواره ها استفاده کردیم، چه کنیم؟ 

با توجه به اینکه در کنسرت ها و جشنواره ها احتمال خراب شدن مبل های بادی وجود دارد، توصیه می کنیم که به همراه این مبل ها چند عدد چسب ترمیم کننده اینتکس را هم خریداری کنید. این چسب ها برای ترمیم سوراخ و آسیب دیدگی مبل های بادی مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که آسیب دیدگی در حد یک سوراخ کوچک و یا پارگی محدود باشد، می توان از چسب های ترمیم کننده استفاده کرد. اما در صورتی که آسیب دیدگی شدید باشد، بهتر است که به فکر خرید مجدد مبل های بادی باشید. 

خرید مبل بادی اصل

خرید مبل بادی اصل

خرید مبل بادی اصل برای استفاده در فضاهای باز از سعید اینتکس

اگر نیاز به خرید مبل بادی برای استفاده در کنسرت، جشنواره و یا هر رویدادی که در فضای باز برگزار می شود دارید، باید بدانید که این مبل ها و کیفیت آن ها بسیار مهم است. پس باید تلاش کنید که مبل های بادی اصل را از فروشگاه های اینترنتی معتبر بخرید و از آن ها استفاده نمایید. سعید اینتکس مرجع فروش انواع محصولات بادی اینتکس به صورت اورجینال است. شما می توانید انواع مبل بادی اینتکس را با هر سایز و رنگی از طریق سعید اینتکس سفارش دهید. فقط کافیست که به سایز این مبل ها و ویژگی های آن ها توجه داشته باشید تا از خرید خودتان پشیمان نشوید.