تیوپ بادی کودک یکی از اسباب بازی های مفرحی می باشد که کودکان می توانند از آن حین آب تنی یا ورزش های آبی بهره ببرند. تیوپ های بادی دارای طراحی های متنوعی می باشند و با چاپ های سه بعدی که روی آنها وجود دارند، نظر افراد را به راحتی جلب می نمایند. با توجه به اندازه، وزن و جنس تیوپ بادی شنا کودک، قیمت آنان در بازار متفاوت است. از همین رو توصیه می شود تا در زمان خرید دقت نمایید که نمونه مناسبی را خریداری کنید.

معرفی تیوپ بادی کودک

تیوپ های بادی اغلب به صورت دایره ای می باشند که وسط آنها خالی است. کودک شما می تواند در بخش وسط تیوپ بنشیند و تعادل خود را درون آب حفظ نماید. بسیاری از کودکان برای لذت بردن از تفریحات آبی از یک تیوپ مناسب استفاده می کنند. برای اینکه تیوپ های فوق بتوانند وزن کودک شما را تحمل نمایند، لازم است تا در زمان خرید به فاکتورهای متفاوتی چون وزن کودک، وزن تیوپ، اندازه تیوپ و مواردی از این قبیل توجه نمایید.

برخی از انواع تیوپ بادی کودک که در بازار وجود دارند دارای دستگیره می باشند. برای کودکانی که در حال یادگیری شنا هستند، این موارد بسیار کاربردی می باشند. آنها می توانند به کمک این دستگیره ها تعادل خود را حفظ نمایند. همچنین باید در نظر داشت که جابجا نمودن تیوپ به کمک این دستگیره ها بسیار آسان می باشد.

خرید تیوپ بادی کودک

خرید تیوپ بادی کودک

در زمان خرید لازم است تا تیوپ خود را از برندی تهیه نمایید که کیفیت محصولات آنها ثابت شده باشد. در واقع این تیوپ ها در برابر آفتاب نمی بایست رنگ خود را از دست بدهند. از سوی دیگر وزن تیوپ ها نباید زیاد باشد. 

آشنایی با انواع تیوپ بادی

تیوپ بادی شنا کودک در انواع طرح ها و رنگ ها داخل بازار وجود دارد. در ادامه برخی از مدل های کاربردی و پرطرفدار معرفی شده اند:

تیوپ بادی حلقه ای

تیوپ بادی کودک اغلب به صورت حلقه است. این موارد به افرادی که در حال یادگیری شنا هستند توصیه می شود. اگر مایلید تا یک تیوپ بادی شنا کودک تهیه نمایید، تلاش کنید که جنس آن PVC باشد. در این صورت مقاومت بالایی خواهد داشت. از طرف دیگر باید مد نظر قرار دهید که گزینه های ضد حساسیت انتخاب بهتری برای شما می باشند. پوست کودکان بسیار ظریف و حساس است لذا باید از نمونه های ضد حساسیت بهره ببرید. برند اینتکس بهترین نمونه های تیوپ بادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنان بهره ببرید. از این تیوپ ها هم در استخرها و هم در آب های عمیق می توان بهره برد.

تیوپ بادی کودک مدل حیوانات

تیوپ بادی شنا کودک می تواند به شکل حیوانات متفاوت باشد. این موارد چون رنگبندی متفاوتی دارند و ظاهر آنها جذاب است، کودکان بسیاری را به سمت خود جلب می نمایند. از این گزینه ها نیز می توان برای آموزش شنا یا تفریحات آبی بهره برد. البته باید در نظر داشته باشید که گزینه های فوق اغلب برای سنین 3 تا 6 سال پیشنهاد می شوند.

ویژگی های تیوپ بادی کودک

تیوپ های فانتزی شکاف دار

این نوع تیوپ ها در انواع رنگ ها و مدل ها داخل بازار وجود دارند. برخی از نمونه های تیوپ بادی کودک، دارای طرح های برجسته هستند. در نظر داشته باشید که می توان نمونه های 1 نفره و چند نفره این مدل ها را داخل بازار مشاهده کرد. شما می توانید به کمک آنان در رودخانه ها، استخر ها و حتی دریاهای کم عمق نیز شنا نمایید. خاطرنشان می شود که مدل این نمونه تیوپ ها بسیار متفاوت می باشد.

نحوه باد نمودن تیوپ بادی کودک

تیوپ بادی کودک برای اینکه بتواند به خوبی و ایمن روی آب قرار بگیرد، لازم است تا به صورت اصولی باد شود. در زمان باد نمودن این تیوپ ها بهتر است تا به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • قبل از اینکه اقدام به باد کردن تیوپ بادی کودک نمایید، بهتر است یک پمپ باد مخصوص محصولات بادی اینتکس را از قسمت پمپ باد در سایت نمایندگی سعید اینتکس تهیه نمایید.
  • برای اینکه بتوانید همیشه یک تیوپ بادی بسیار باکیفیت داشته باشید بهتر است بدانید که حجم باد باید به اندازه ای باشد که تا حدودی چروک های سطح آن صاف شود و از باد زدن بیش از حد خودداری نمایید.

نکات مهم در زمان خرید تیوپ بادی کودک

برای اینکه یک تیوپ بادی خوب و کاربردی تهیه نمایید، توصیه می شود تا حتما موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

  • طرح حلقه: امروزه طرح های متنوعی در بازار وجود دارند. با توجه به علاقه کودک خود می توانید از نمونه هایی با طرح های میوه، حیوانات و ... بهره ببرید.

مشخصات تیوپ بادی کودک

مشخصات تیوپ بادی کودک

  • جنس حلقه: بهترین جنسی که برای تهیه تیوپ بادی کودک توصیه می شود، PVC می باشد. این موارد مقاومت بالایی دارند. اگر تیوپ شما به صورت چند لایه باشد، گزینه مستحکم تری خواهد بود. نمایندگی سعید اینتکس انواع تیوپ های مقاوم را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. 
  • تحمل وزن زیاد را داشته باشد: تیوپ های موجود در بازار از یک سو باید وزن کمی داشته باشند تا بتوان آنها را به آسانی حمل نمود. از سوی دیگر باید دقت نمود که تحمل وزن کودک شما را داشته باشند. مواردی که به صورت 2 نفره طراحی شده و به بازار ارائه می شوند، می توانند وزن بیشتری را تحمل نمایند.
  • توجه به امکانات تیوپ بادی کودک: تیوپ ها می توانند امکانات متفاوتی داشته باشند. به طور مثال برخی از آنها دارای طناب نجات، گروهی دارای تکیه گاه و دسته، بعضی نیز دارای جای مخصوص برای قرار دادن اسباب بازی یا بطری می باشند. امکانات اضافی موجب می شوند تا قیمت تیوپ افزایش یابد. توصیه می گردد تا در زمان خرید حتما هدف خود را مشخص نموده و بر اساس آن اقدام به انتخاب امکانات جانبی تیوپ کنید.

در نمایندگی سعید اینتکس شما می توانید انواع تیوپ ها و استخر بادی را با کیفیت بالا خریداری نمایید. این موارد دارای طول عمر زیادی هستند. از سوی دیگر می توانند امنیت کودکان شما را تامین نمایند.