اگر دنبال اضافه کردن استخرهای خصوصی در خانه هستید، استخرهای بادی اینتکس بهترین گزینه است. با خرید استخرهای بادی اینتکس برای کودکان،هم در زمان و هم هزینه صرفه جویی کردید. این استخرها که قابل حمل هستند و تنوع رنگی و شکلی زیادی دارند، هم برای بازی بچه‌ها و هم برای استخر و آب تنی آنها محیط امنی را فراهم میکنند. استخر بادی، وان بادی و استخر توپ بادی اینتکس نمونه هایی از این مجموعه بینظیر هستند.

استخر توپ بادی کودکان سعید اینتکس برای اولین بار در ایران

استخر توپ بادی اینتکس یکی از محصولات پرطرفداری هستند که در شرکت اینتکس آمریکا نیاز افراد زیادی از جامعه را برطرف کردند. با توجه به آپارتمان نشین شدن، اکثر خانواده ها نگران فضای مناسب و ایمن برای بازی بچه‌های خود هستند. با خرید استخرهای بادی این فضای مناسب را به خانه خود میبرید و شماهم همراه بچه ها لذت آب تنی و بازی را همزمان میچشید.

جالب است بدانید این محصولات متنوع و بینظیر در ایران هم موجود هستند. شما با مراجعه به سایت سعید اینتکس به صورت اینترنتی و یا مراجعه حضوری به نمایندگی مرکزی سعید اینتکس کرج از انواع استخرهای  بادی برای کودکان دیدن کنید. این محصول در مجموعه سعید اینتکس از تنوع بالایی برخورداراست و شما با قیمت مناسب میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. از بابت خدمات پس از خرید هم جای هیچ نگرانی نیست این مجموعه با درنظر گرفتن گارانتی این نگرانی را برطرف کرده است.

آشنایی با مجموعه سعید اینتکس

این مجموعه تلاش کرده تا مرغوب‌ترین انواع محصولات بادی و تفریحی را تولید کند . تنوع در طراحی مثل ابعاد مختلف، شکل و رنگ‌های متنوع و تنوع در قیمت دست شما عزیزان را برای انتخاب باز گذاشته است. زمانی که قصد خرید داشته باشید شما تنها نیستید، مشاورین سعید اینتکس با شما در ارتباط هستند. در مجموعه سعید اینتکس کرج  مشاورین با نظرات کارشناسی شده قبل از خرید به شما برای گرفتن تصمیم درست کمک میکنند. توجه داشتین باشید که  زمان خرید برای شما هیچ محدودیتی وجود ندارد. استخرهای بادی کودک و بزرگسال در سایت موجود هستند پس شما با هر سنی میتوانید از محصولات استفاده کنید.

استخر بادی اینتکس

استخر بادی اینتکس

خرید استخرهای بادی اینتکس با قیمت مناسب 

قطعا یکی از مهم ترین پارامترها در هر خریدی، قیمت آن محصول است. استخرهای بادی اینتکس و بست وی در مجموعه سعید اینتکس تنوع بالایی را در هر زمینه به وجود آورده‌اند. این محصولات به شکلی طراحی شده‌اند که هر خریداری توان اینکه آنهارا وارد سبد نهایی خرید خود بکند را داشته باشد. پارامترهای تعیین کننده قیمت محصول، ارتفاع و همینطور ابعاد بدنه استخر بادی هستند. هرچقدر استخرهای بادی در محدوده کوچک و متوسط قرار بگیرند و ارتفاع استانداردی داشته باشند، قیمت بهتری هم خواهند داشت.

برند اینتکس دو نوع بسته بندی برای شما در نظر گرفته، نمونه اول سلفونی و نمونه دوم کارتنی. استخر بادی سلفونی نسبتا قیمت کمتری دارد و یک استخر بادی ارزان قیمت شمرده میشود که شما میتوانید از این گروه استفاده کنید.

مزیت خرید استخرهای بادی اینتکس

امنیت استخرهای بادی

با درنظر داشتن این نکته که دیواره استخرها از زمین بالاترند، خطر افتادن کودکان و حیوانات خانگی به درون آب های عمیق از بین میرود.  با قرار دادن محافظ کنار آنها، استخرهای بادیتبدیل به محیط امنی برای شنا و بازی کودکان میشوند.

نصب سریع و آسان 

نصب استخرهای بادی اینتکس بسیار بی دردسر و آسان انجام میشود. در هر مکان و هر زمانی که باشید میتوانید از آنها استفاده کنید.  برخی از افراد در آپارتمان از استخرهای بادی اینتکس استفاده میکنند. برخی دیگر با حمل این استخرها در حیاط و باغ‌ها و حتی زمان مسافرت این محصول را به همراه خود دارند. توجه داشته باشید که تمیز کردن استخرهای بادی اینتکس ساده است و نیاز به ضدعفونی مداوم و نظافت مداوم ندارند. همچنین تنظیم دمای آب هم با توجه به اندازه آنها از تنظیم دمای یک استخر واقعی آسان‌تر و کم هزینه‌تر خواهد بود.

دوام استخر

با خرید از مجموعه سعید اینتکس نگران این مورد نباشید. استخرهای بادی سعید اینتکس از مواد مرغوبی ساخته شده‌اند که طول عمر این استخرها را  در مدت زمان استفاده شما تضمین میکنند.

صرفه جویی در زمان و هزینه

همانطور که قبلا هم گفتیم، داشتن یک استخر بادیخیلی کم هزینه‌تر و به صرفه‌تر از داشتن یک استخر واقعی درون منزل شخصی است. در ضمن استفاده از این استخرهای بادی که به صورت شخصی سازی شده برای شما تهیه میشوند، از نظر سلامت و بهداشت هم گزینه بهتری نسبت ‌به استخرهای عمومی هستند.

استخر بادی اینتکس مدل سرسره دار

استخر بادی اینتکس مدل سرسره دار

نمایندگی مرکزی فروش استخرهای بادی اینتکس کجاست؟

فروشگاه سعید اینتکس بزرگترین نمایندگی استخرهای بادی اینتکس و محصولاتی مثل استخر توپ بادی، وان بادی و... در ایران بوده. دفتر مرکزی فروش این شرکت در استان البرز در شهر کرج قرار دارد.

فروشگاه سعید اینتکس وارد کننده مستقیم محصولات بادی و تفریحی از برند جهانی اینتکس و بست وی است که هر متقاضی میتواند با توجه به سلیقه و بودجه خود خرید مناسبی از این فروشگاه داشته باشد. فروش به صورت عمده و تک هم صورت میگیرد. فروشگاه سعید اینتکس با دادن گارانتی به خریدار تا حد زیادی آنهارا از خرید یک محصول با کیفیت مطمئن میکند.

تمام محصولات در این مجموعه اورجینال و وارداتی از برند اینتکس هستند و با بسته‌های استاندارد به دست مشتری‎ها میرسند. شما میتوانید علاوه بر خرید مستقیم از نمایندگی سعید اینتکس کرج و دیدن محصولات از نزدیک، به سایت هم مراجعه کنید.

سایت سعید اینتکس با آدرس (saeedintex.com) تمام محصولات را با دقت به شما نشان میدهد.

شما میتوانید با مراجعه به این سایت از انواع استخرهای بادی موجود مطلع شوید. قیمت هر محصول به صورت روزانه آپدیت میشود و میزان امتیازاتی که دیگر خریداران به هرمحصول داده‌اند هم قابل نمایش است. همچنین برای راحتی شما پیج اینستاگرام نمایندگی سعید اینتکس به این آدرس (www.instagram.com/saeed.intex) هم فعال بوده و شما از این طریق هم میتوانید محصولات را مشاهده کنید. 

اگر به فکر خرید استخرهای بادی اینتکس یا به صورت ویژه استخر بادی توپ برای کودکان با کیفیت مناسب و قیمت خوب هستید حتما به آدرس زیر رفته و از این صفحه دیدن کنید.

https://www.saeedintex.com/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%DA%A9%D8%B3/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DB%8C

نمایندگی سعید اینتکس و کادر این مجموعه مشتاق دیدار شما و لبخند رضایت پس ازخرید شما از  محصولات سعید اینتکس هستند.