فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس در کرج همواره در تلاش است راه ها و روش های صحیح و اصولی استفاده از محصولات بادی اینتکس را به شما عزیزان ارائه دهد.تخت های بادی یکی از محصولات پر طرفدار شرکت اینتکس بوده که مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب نموده .در این مطلب سعی شده روش استفاده و نگهداری از تخت بادی و تشک بادی را به صورت کامل برای شما شرح دهیم.

روش اماده سازی تخت بادی و یا تشک بادی ابتدا پیش از انجام هر کاری ،محلی را که برای برای نصب تشک خود انتخاب نموده اید را تمیز نمایید و مراقب باشید بر روی سطح زمین یا فرش هیچ گونه شی نوک تیز و یا اضافی در آن محل نباشد. سپس دقت نمایید اطراف تخت بادی یا تشک بادی با لبه های دیوار برخورد نداشته باشد و جهت اطمینان یک فاصله ی 10 سانتی متری از لبه های دیوار داشته باشد.چرا که اگر محصول شما با دیوار برخورد داشته باشد، به مرور زمان در اثر سایش با لبه های دیوار و یا قرنیز پایین دیوار ممکن است دچار آسیب دیدگی شود.بعد از تنظیم محل قرار گیری اقدام به باد کردن محصول بادی خود نمایید.

روش باد کردن تخت بادی یا تشک بادی اینتکس

اگر تخت بادی شما دارای پمپ باد برقی باشد و پمپ باد برقی روی دیواره ی آن نصب شده باشد خیلی راحت با روشن کردن پمپ شروع به باد زدن محصول می نمایید.دقت فرمایید تخت بادی تک نفره زمانی حدود 2 الی 3 دقیقه برای باد کردن نیاز دارد و اگر تخت بادی شما دو نفره باشد این مقدار زمان به 3 الی 4 دقیقه افزایش می یابد.
لطفا به میزان باد شدن دقت فرمایید، چرا که باد زدن بیش از حد استاندارد می تواند به مرور زمان و بعد از چند ماه استفاده ،به کار شما آسیب وارد نماید.
در صورتی که محصول شما دارای پمپ باد نباشد، از یک پمپ باد مناسب برای باد کردن آن می توانید استفاده نمایید و دقت داشته باشید محصول به اندازه ای باد شود که دارای انعطاف باشد و برای تست کردن ، روی محصول به صورت کامل دراز بکشید ،سپس دقت کنید که سطح زیر شما گود نشود و دچار فرورفتگی نشوید. اگر سطح زیر شما گود شد یعنی میزان باد محصول کم است و باید مجددا مقداری باد به حجم آن اضافه کرد.بیشتر بخوانید:

بیشتر بخوانید: تشک بادی ماشین از کجا بخرم

روش نگهداری تخت بادی و تشک بادی
جهت حفظ امنیت بیشتر می توانید برای روی سطح محصول از یک رو انداز و یا روتختی استفاده نمایید.این کار می تواند امنیت محصول شما را به میزان قابل توجهی بالا ببرد و مانع از آسیب دیدن آن شود.
در صورتی که قصد استفاده روزانه از محصول را ندارید،بهتر است بعد از استفاده باد محصول را خالی نمایید و محصول را جمع کرده و در فضای مناسب نگهداری نمایید.

روش های تمیز کردن و سالم نگه داشتن تخت بادی و تشک بادی
تخت بادی و یا تشک بادی بعد از مدتی استفاده ممکن است دچار کثیفی و یا ایجاد لکه روی آن شود. این کثیفی و یا لک شدن می تواند در اثر ریختی مواد غذایی و یا خوراکی مانند چای، شربت و یا از این قبیل مواد گردد. و یا اینکه بعد از مدتی استفاده رنگ محصول شما کدر و یا تیره شود.برای رفع این مشکل خیلی راحت و آسوده ابتدا محصول خود را به صورت کامل باد نمایید و سطح روی کار را به صورت کامل خیس نمایید و روی آن را با استفاده از مواد شوینده مناسب مانند شامپو فرش ، شامپو و یا پودر صابون و یا پودر رخت شویی آغشته نمایید.با قسمت کف دست اقدام به پخش کردن کف روی قسمت های مختلف نمایید و این کار را به صورت مکرر انجام دهید.بعد از حدود 10 دقیقه انجام دادن این کار، اقدام به آب کشی محصول خود نمایید.
دقت نمایید در صورتی که محصول شما دارای پمپ باد برقی باشد باید مانع از ورود آب به درون آن شوید.چرا که ورود آب به درون پمپ می تواند باعث ایجاد خرابی در قسمت پمپ گردد.
بعد از آب کشی محصول کافیست محصول را به صورت باد شده در گوشه ای از دیوار تکیه دهید  و در معرض هوای آزاد دهید.نیازی نیست آن را زیر تابش مستقیم آفتاب قرار دهید.بعد از حدود 30 دقیقه محصول شما کاملا خشک و تمیز می شود.
جهت میکروب زدایی محصول خود می توانید آن را کمی کمتر از حد استاندارد باد نمایید و سپس در معرض تابش خورشید قرار دهید.دقت داشته باشید زمانی که محصول شما در معرض مستقیم خورشید قرار می گیرد به علت گرما، محصول شما نرم می شود و به همین علت توصیه می شود کمی از میزان باد آن کم کنید تا به شبکه های داخلی محصول و قسمت های پرس آن فشار نیاید و مانع از آسیب دیدگی محصول شما گردد.

جهت خرید تخت خواب های بادی و تشک های بادی و دریافت قیمت میتوانید به سایت سعید اینتکس مرکز فروش انواع محصولات بادی برند های اینتکس و بست وی در ایران مراجعه نمایید و با ثبت سفارش در این سایت در کمترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران دریافت نمایید.