مدل های عینک شنا اینتکس

عینک شنا اینتکس را می توانید در مدل های گوناگونی خریداری نمایید. بر اساس نوع شنا، نوع عینک شنا هم فرق می کند. شنا کردن بدون عینک مناسب، حرکات شنا را سخت می کند. استفاده از عینک شنا اینتکس در انواع ساده و حرفه ای، کمک می کند که هنگام شنا دید خوبی داشته باشید. موقع شنا در زیر آب، اگر عینک  مخصوص بزنید، به راحتی می توانید چشمهایتان را باز کنید. در این حالت، احساس راحتی و امنیت بیشتری دارید. به دنبال آن انگیزه تان برای آنکه زمان طولانی تری در آب بمانید، بیشتر می شود. زدن عینک در آب کلر دار و یا آب شور دریا ضروری بنظر می رسد. شناگران با استفاده از مدل های عینک شنا حرفه ای می توانند سریعتر شنا کرده و رکوردهای خوبی را بدست آورند.

نمایندگی سعید اینتکس انواع عینک شنا از جمله عینک های سوئدی را ارائه می نماید. این عینک ها لنز های پلاستیکی داشته و در ساخت آن، از فوم و لایه های پلاستیکی استفاده شده است. عینک های سوئدی دارای حفره هایی برای پوشش چشم ها هستند. این عینک ها دسته بندی و ویژگی های متفاوتی دارند. از دیگر انواع عینک شنا اینتکس می توان به عینک های طبی مخصوص شنا اشاره نمود. این نوع عینک برای شنای زیر آب کاربرد داشته و دارای لنز طبی است. عینک طبی دارای استاندارد بوده و رنگ لنزهای آن متفاوت است. در خرید عینک شنا به نوع شنایی که میخواهید انجام دهید دقت داشته باشید.

عینک شنا اینتکس

عینک شنا اینتکس

عینک های شنای نمایندگی سعید اینتکس

عینک های شنای تفریحی و مسابقه ای از محصولات نمایندگی سعید اینتکس هستند.عینک های شنای تفریحی دارای ضخامت می باشند. ضد بخار بودن پوشش این نوع عینک ها، جزو مزیت آن به حساب می آید. در تولید عینک شنا ضد بخار از بهترین و باکیفیت ترین متریال استفاده شده است. عینک های شنای مسابقه ای، دارای بند تنگ هستند. به همین علت وقتی روی صورت می گذارید، به هیچ عنوان آب، به داخل عینک نفوذ نمی کند.

عینک شنا حرفه ای بیشتر برای مسابقات و شناگران حرفه ای مناسب است. این مدل عینک، مدل های متفاوتی دارد. اگر عینک مناسب نداشته باشید، کلر یا مواد شیمیایی در آب، باعث تحریک و التهاب چشمان تان می شود. مدل بدون بند عینک شنا اصل لنز و چسب پزشکی دارد، این چسب ها عینک را به پوست متصل می کنند. در عینک های بدون بند، آب و بخار وارد چشم نمی شود. عینک طبی شنا از دیگر انواع عینک برای شنا می باشد. عینک طبی شنا دارای لنز طبی بوده و برای شنا کردن در زیر آب بسیار مناسب است. شناگرانی که مشکل بینایی دارند، می توانند از این نوع عینک ها استفاده نمایند.

نکات مهم برای خرید عینک مناسب شنا

خرید عینک شنا نیاز به رعایت برخی نکات مهم و اصولی دارد. برای خرید یک عینک مناسب شنا، بهتر است به مواردی مانند اندازه و نوع لنز توجه داشته باشیم. برای شنای مسابقه ای، داشتن یک عینک شنا حرفه ای کاملا ضروری است. عینک های مخصوص مسابقات، دارای طراحی فنی بوده و به کاسه چشم بسیار نزدیک می باشند. به همین علت مقاومت آب کاهش پیدا کرده و نیروی هیدرودینامیک در شناگر برای بیشتر شنا کردن، افزایش می یابد. 

برای شنای تمرینی، می توان از عینک های مخصوص تمرین شنا استفاده نمود. این نوع عینک ساختار خیلی پیچیده و فنی ندارد. عینک های اینتکس مخصوص تمرین شنا، دارای کیفیت خوبی هستند، زیرا برای تمرینات طولانی مدت طراحی شده اند. مدل های عینک شنا بزرگسالان متنوع بوده و برای تمامی موارد از جمله شنای تفریحی کاربرد دارد. عینک های مخصوص شنای تفریحی، برای شنا کردن کوتاه مدت مناسب هستند.

نمایندگی سعید اینتکس

نمایندگی سعید اینتکس

لنزهای رنگی و طبی

لیست قیمت عینک شنا و انواع آن، دارای طرح و رنگ های متنوعی می باشند. عینک های شنا با برند اینتکس، برای تمامی سنین و انواع شنا مناسب هستند. علاوه بر آن از لنزها گوناگونی مانند لنز آینه ای، لنز رنگی و لنزهای دودی برخوردارند. لنزهای قوس دار، دامنه دید بیشتری را برای شناگر ممکن می سازد. برای شنا در استخر روباز و یا دریا، بهتر است از عینک هایی که محافظ UV دارند استفاده نمود. عینک هایی که دارای محافظ UV هستند، از آسیب نور و پرتو خورشید به چشم ها، هنگام شنا جلوگیری می کند. استفاده از این نوع عینک ها، برای روزهای ابری هم مناسب است.

نمایندگی سعید اینتکس عرضه کننده بهترین و جدیدترین مدل های عینک برای شناگران است. کیفیت، دوام، قیمت مناسب، تنوع و طراحی های کارآمد از ویژگی های عینک های شنای اینتکس هستند. عینک شنا ارزان دارای استاندارد بوده و برای تمامی سنین و انواع شنا، کاربرد موثری دارد. مهمتر اینکه با ارائه عینک های طبی شنا، به شناگرانی که ضعف بینایی دارند، کمک می کند. کودکان نیز می توانند با استفاده از عینک های شنای اینتکس، علاوه بر حفظ سلامتی چشمان خود، تفریح و بازی در آب داشته باشند.