انواع استخرهای پیش ساخته کدامند؟

یکی از پر استفاده ترین استخرهای خانگی که امروزه افراد زیادی از آنها استفاده می کنند استخرهای پیش ساخته می باشند. استخر پیش ساخته مدل های متفاوتی دارد که هر یک از آنها را بر اساس نوع استفاده خود می توانید خریداری کنید. فرآیند کندن زمین جهت ساخت استخرهای بتنی و سیمانی اقدامی طولانی به شمار می‌ رود. به همین دلیل بسیاری از افرادی که زمان آرماتوربندی، سیمان کاری، بتن کاری و ... را ندارند از استخر پیش ساخته استفاده می ‌نمایند. ساخت استخر در ویلا و خانه در کنار پیچیدگی هایی که دارد هزینه‌ های زیادی را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل اگر شما می خواهید با هزینه مناسب یک استخر مناسب در خانه تان داشته باشید می توانید از استخر های برزنتی پیش ساخته اینتکس استفاده نمایید. 

استخر پیش ساخته برای خانه

استخر پیش ساخته برای خانه

انواع استخر پیش ساخته برزنتی

برای خرید استخر پیش ساخته دو مدل برزنتی و فایبرگلاس را مشاهده می نمایید. مدل هایی که با استفاده از پی وی سی طراحی می شوند دارای فریم استیل هستند. مدل های برزنتی به عنوان بهترین و کاربردی ترین قالب های استخر پیش ساخته معرفی می گردند. مدل های برزنتی را به عنوان استخر توکار و روکار می توانید مورد استفاده قرار دهید. مراحل طراحی و ساخت انواع استخر های برزنتی نسبت به فایبرگلاس آسان و سریع تر می باشد. در استخر های برزنتی فریم فلزی که از جنس استیل است را به کار می ‌گیرند.

ویژگی های بهترین استخر پیش ساخته برزنتی

استخرهای پیش ساخته برزنتی با قالب مربع دایره و مستطیل تولید می ‌شوند. این استخرها در عرض ۲۰ دقیقه الی ۱ ساعت قابل نصب هستند، البته مدل استخر روی مدت زمان نصب نقش دارد.  در برخی از مدل های استخر برزنتی پمپ تسویه آب، زیر انداز، روانداز و نردبان در پک بسته بندی قرار گرفته اند. طول عمر این استخرها بسته به نگهداری محصول تا ۵۰ سال خواهد بود. جنس هر یک از این استخرها از الیاف درجه یک با روکش پی وی سی می باشد. طرح داخل استخر ها طرح سرامیک استخری است و همین مسئله زیبایی استخر را چندین برابر کرده است. 

در هر زمان که بخواهید می ‌توانید استخرهای پیش ساخته برزنتی را جابجا کنید و به مکان دیگری ببرید. استخر های فایبرگلاس را نمی توانید به راحتی جابجا نمایید. برند اینتکس یکی از بهترین برندهای تولید کننده استخر برزنتی می باشد. این استخرها کاربرد و مزیت بیشتری نسبت به استخرهای فایبرگلاس دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای دریافت مزیت های بیشتر، از استخرهای برزنتی پیش ساخته استفاده می کنند. استخرهای  پیش ساخته اینتکس به دو مدل فریمی و ایزی ست که بدون فریم است تقسیم بندی می شوند. نحوه نصب استخر ایزی ست بسیار آسان است، شما باید تیوب لبه استخر را باد کنید و سپس استخر را پر از آب نمایید تا استخر نصب شود. 

مزیت های استخرهای پیش ساخته چیست؟

اگر قصد خرید استخر پیش ساخته را دارید باید در مورد مزیت های این استخر اطلاعات بیشتری کسب کنید. قیمت پایین این استخر در مقایسه با استخرهای بتنی به عنوان مهمترین مزیت آن شناخته می شود. زمان آماده سازی استخر های پی وی سی حدود 1 ساعت طول می کشد. اما ساخت استخرهای بتنی زمان بر می باشد. استخر هایی که پیش ساخته هستند سطح صاف دارند. به همین دلیل جلبک ها در این استخر ها به وجود نمی آیند و به راحتی می توانید استخر را تمیز کنید. سطح صاف استخر کمک می ‌کند که مواد شیمیایی کمتری را برای تمیز کردن استخر به کار بگیرید.

شما پس از ۱۰ الی ۱۲ سال باید استخرهای فایبرگلاس را تعویض نمایید ولی تا 50 سال می توانید از استخر برزنتی استفاده نمایید. از آنجایی که ساختار استخر های برزنتی انعطاف پذیر است به خوبی در برابر زلزله مقاومت دارد. در واقع شما در صورتی که می خواهید مدت زمان زیادی از این استخر را استفاده کنید می توانید آنها را در هر مکانی که مایل هستید قرار دهید. 

استخر پیش ساخته ارزان

استخر پیش ساخته ارزان

معایب استخر پیش ساخته چیست ؟

همانطوری که مزیت های زیادی شامل حال استخرهای پیش ساخته می شود باید معایب این استخرها را بشناسید. یکی از مهمترین معایبی که مربوط به استخر های پی وی سی  برزنتی می باشد این است که با برخورد اجسام نوک تیز سوراخ خواهد شد. در این استخر شما نمی توانید از پله یا نردبان معمولی استفاده نمایید. چرا که در این صورت باید یا استخر نردبان دار اینتکس بخرید و یا نردبان مخصوص شرکت اینتکس را جداگانه بخرید که  هزینه بیشتری را باید برای خرید این نردبان پرداخت نمایید. الیاف مستحکمی برای تولید این استخر به کار گرفته خواهد شد. زمان استفاده از این استخر باید مراقب باشید اجسام نوک تیز وارد استخر نشوند.

قیمت استخرهای پیش ساخته چقدر است ؟

 اکنون که به خوبی مزیت ها و معایب استخرهای پیش ساخته اینتکس را متوجه شدید باید قیمت آنها را مورد بررسی قرار دهید. قیمت استخر هایی که پیش ساخته هستند در مقایسه با استخرهای بتنی بسیار مناسب تر است. نوع استخر که به صورت توکار یا روکار می باشد روی هزینه تاثیر زیادی می گذارد. در بین انواع استخر هایی که پیش ساخته هستند باید بدانید که استخر های برزنتی به عنوان ارزان ترین استخرها شناخته می‌ شوند. قیمت روز استخر ها را باید بر اساس استانداردهای مشخص شده مورد بررسی قرار دهید و سپس آنها را خریداری کنید. به طور کلی هزینه خرید استخر هایی که پیش ساخته هستند نسبت به دیگر استخر ها مناسب تر است. بسیاری از افرادی که می‌ خواهند با هزینه مناسب یکی از استخرهای خانگی را خریداری کنند می توانند استخر های برزنتی را تهیه نمایند.

استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته

خرید اینترنتی استخرهای پیش ساخته

برای خرید استخر پیش ساخته می توانید مدل های متفاوت استخر را در فروشگاه سعید اینتکس مشاهده نمایید. فروشگاه سعید اینتکس مدل های متفاوت استخرهای پیش ساخته را با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می دهد. هر یک از نکاتی که مربوط به ویژگی‌ها و مشخصات استخر می باشد را می توانید از کارشناسان فروشگاه سعید اینتکس بپرسید تا شما را برای خرید استخر راهنمایی کنند.