نحوه باد کردن تشک بادی با جاروبرقی

برای راه‌اندازی تمام محصولات بادی و به‌صورت ویژه برای باد کردن تشک بادی به وسلیه‌ایی برای دمیدن باد درون آنها نیاز دارید. انواع پمپ باد تشک بادی برای این منظور توسط کمپانی‌ها ساخته شده‌اند اما یکی از روش‌های ساده و خانگی برای باد کردن تشک بادی استفاده از جاروبرقی است. جاروبرقی‌های صنعتی و خانگی این ویژگی را دارند که با اعمال تنظیماتی ساده و فعال کردن بخش دمش آنها به یک دستگاه دهنده باد تبدیل شوند. با ایجاد فضای خالی درون مخزن خود و در نتیجه اختلاف فشار به وجود آمده، هوای اطراف وارد مخزن جاروبرقی میشود و پس از اینکه هوا از فیلتر درون مخزن برای پاکسازی از گرد و غبار عبور کرد از طریق لوله آن به محیط باز می گردد و در نتیجه میتوانید از آن برای باد کردن محصولات بادی خود استفاده کنید. 

البته ناگفته نماند که این نحوه باد کردن تشک بادی ممکن است در دراز مدت هم به جاروبرقی شما و هم به وسیله بادی شما آسیب برساند. ممکن است فیلتر درست هوا صورت نگیرد و ذرات ریز گرد و غبار درون محصول بادی انباشته شوند و به محصول آسیب برسانند. همچنین برخی از جاروبرقی‌ها تحمل فشار بالا برای باد کردن تمام محصولات را نخواهند داشت. بنابراین بهتر است با خرید پمپ باد اینتکس از یک روش مطمئن برای باد کردن محصولات خود استفاده کنید. 

پمپ باد دستی موجود در نمایندگی سعید اینتکس

پمپ باد دستی موجود در نمایندگی سعید اینتکس

نحوه درست استفاده از پمپ باد تشک بادی

کمپانی اینتکس برای اینکه بتواند در بالا نگه داشتن طول عمر محصولات بادی به خصوص تشک‌های بادی به مخاطبین خود کمک کند انواع تلمبه تشک بادی را تولید کرده است. هرکدام از این مدل‌های پمپ باد شیوه استفاده و مزایای مجزایی دارند. 

اگر از پمپ باد دستی اینتکس استفاده میکنید تنها به کمک دستان خود و به صورت فیزیکی میتوانید محصول بادی را راه‌اندازی کنید. پمپ‌ بادی اینتکس بسیار سبک بوده و حمل و نقل آسانی دارد و به دلیل سهولت در حین انجام کار کودکان نیز میتوانند از این محصول برای باد کردن تشک بادی یا دیگر محصولاتشان استفاده کنند. در زمان استفاده از پمپ باد دستی نیاز به برق نخواهید داشت بنابراین محدودیتی در استفاده ندارند. 

پمپ باد پدالی اینتکس نیز نیازمند نیروی برق نبوده و مانند مدل قبلی تنها با استفاده از نیروی فیزیکی میتوانید از آن استفاده کنید. این نوع از تلمبه تشک بادی قدرت پمپاژ قوی‌تری نسبت به مدل‌های دستی دارد. تنها کافیست که تشک بادی خود را روی زمین تمیزی قرار دهید و سپس به حالت ایستاده از پمپ باد پدالی اینتکس استفاده کنید. برای محکم نگه‌داشتن پمپ باد پدالی و تعادل خود یکی از پاها را روی صفحه کناری محصول قرار دهید. این نوع از تلمبه بادی نیز میتواند در زمان سفر برای راه‌اندازی تشک بادی بسیار کمک کننده باشد. 

انواع دیگری از پمپ باد تشک بادی

از دیگر ابزاری که میتوان برای باد کردن تشک بادی از آن استفاده کرد پمپ باد شارژی است. این نوع تلمبه بادی با شارژ شدن انرژی برقی را درون خود ذخیره میکند. با متصل کردن پمپ باد به دریچه باد تشک بادی میتوانید محصول بادی خود را راه‌اندازی کنید. میزان شارژ این نوع از پمپ باد تشک بادی در میزان بادی که به محصول وارد می‌کند رابطه مستقیم دارد. سعی کنید همیشه شارژ این محصول را فول نگه‌دارید.

پمپ باد فندکی نیز از دیگر محصولات فوق‌العاده برای باد کردن تشک بادی به‌حساب می‌آید. منبع انرژی این محصول متفاوت از دیگر محصولات است. برای استفاده باید محصول را به جافندکی ماشین متصل کنید. در زمان سفر و برای باد کردن تشک بادی داخل ماشین میتوانید به‌راحتی از این محصول کمک بگیرید.

قطعا یکی از مهمترین اصول استفاده از محصولات بادی مثل (تشک بادی) نحوه باد کردن آنهاست. اگر میزان بادی که وارد محصول میشود استاندارد نباشد فشار زیادی از درون به تشک بادی وارد میشود و کالای شما را آسیب‌پذیر میکند. همچنین اگر میزان باد وارد شده کمتر از حد مجاز باشد کارکرد درستی را نشان نخواهد داد. 

انواع پمپ بادهای ذکر شده توسط کمپانی اینتکس برای سهولت خریداران طراحی شده‌اند. تنها یک بار خرید پمپ باد اینتکس کافیست تا بتوانید هر نوع محصول بادی را راه‌اندازی کنید. همچنین این پمپ بادها علاوه بر اینکه در باد کردن محصول به شما کمک میکنند میتوانند زمانی که دیگر قصد استفاده از محصول را ندارید نیز با خالی کردن باد مفید واقع شوند.

جنس بدنه این نوع محصولات پلاستیک فشرده با کیفیت بوده و در عین حال بسیار سبک هستند. قیمت پمپ باد تشک بادی نسبت به کارایی محصول بسیار به‌صرفه برای خریداران در نظر گرفته شده است و سالهای سال بدون افت کیفیت میتوانید از آنها استفاده کنید.

پمپ باد پدالی بزرگ موجود در نمایندگی سعید اینتکس

پمپ باد پدالی بزرگ موجود در نمایندگی سعید اینتکس

خرید محصولات اورجینال و با قیمت مناسب از نمایندگی سعید اینتکس

برای بررسی انواع مدل‌های پمپ بادی میتوانید به سایت سعید اینتکس به این آدرس (www.saeedintex.com) مراجعه کنید. هر نوع پمپ بادی را میتوانید بر حسب نیاز و استفاده‌ایی که دارید با قیمت و تخفیفاتی استثنایی در این سایت خریداری کنید. همه شما عزیزان بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی میتوانید محصول مدنظر خود را سفارش دهید.

همه محصولات بادی این مجموعه به طور مستقیم از شرکت‎‌های جهانی اینتکس، بست وی و اینتایم به کشور وارد شده‌اند. کیفیت کالا و اصل بودن آنها تضمین شده است و اکثر محصولات این مجموعه دارای کارت گارانتی میباشند. با مشاهده قیمت محصولات در این سایت و مقایسه با دیگر مراکز خرید متوجه خواهید شد که برای خرید یک پمپ باد ارزان اینتکس انتخاب این فروشگاه بهترین انتخاب خواهد بود.

کلام آخر...

فروشگاه مرکزی نمایندگی سعید اینتکس در استان البرز و در شهر کرج واقع شده است. برای داشتن یک خرید حضوری کارکنان این مجموعه همواره منتظر دیدار شما خواهند بود. مشاورین سعید اینتکس نیز با ارائه اطلاعات جامع در ارتباط با هر محصول در هر زمانی شما را برای داشتن یک خرید استاندارد همراهی میکنند.

همانطور که گفتیم در خرید کالا و دریافت آن هیچ محدودیتی وجود ندارد. این امکان فراهم شده است تا مخاطبینی که ساکن در شهرستان‌ها هستند بتوانند از طریق اسنپ، تیپاکس و بصورت پس کرایه محصول خود را دریافت کنند.  اگر شما خریداران ساکن تهران، کرج و حومه هستید نیز میتوانید به‌راحتی از طریق اسنپ، تپسی و بصورت پس کرایه محصولی که خریداری کرده‌اید را دریافت کنید.