اسنورکل چیست؟

اسنورکل شنا، لوله ای تنفسی است که به هنگام شنا، کمک می کند تا در زیر آب راحت تر نفس بکشید. اسنوکر شنا از لوله تنفسی و ماسک درست شده که به شناگران و غواصان، این امکان را می دهد تا با استفاده از لوله اسنورکل، منظره زیر آب را تماشا کنند. هنگام استفاده از آن، هوا به داخل حرکت کرده و مانع از حرکت آب به دهان می شود. اسنورکل  ها انواع مختلفی دارند که هرکدام خصوصیات خاص خود را دارا هستند. اسنورکل شنا لوله تنفسی داشته که توان شما را برای ماندن بیشتر در زیر آب افزایش می دهد.

نمای اسنورکل نصب شده به هنگام شنا

نمای اسنورکل نصب شده به هنگام شنا

چگونه از اسنورکل استفاده کنیم؟

استفاده از اسنورکل به هنگام شنا کردن، موضوع مهمی است که علاقه مندان، در پی یادگیری استفاده صحیح از آن هستند. برای استفاده از اسنورکل شنا باید بدانیم که دهانه لوله آن، بین دندان ها قرار می گیرد. معمولاَ اسنورکل به یک قطعه متصل می باشد که در قسمت جلویی دندان و لب ها مثل محافظ قرار می گیرد. 

هنگامی که دهان بسته می شود، مانعی در اطراف دهان ایجاد می شود که مانع از ورود آب به داخل دهان می گردد. ماسکی هم که برای جلوگیری از ورود آب به بینی و چشم ها در اسنورکل قرار دارد، دارای یک لوله تنفسی است. اسنورکل هم دهان و هم بینی شما را می پوشاند. شما بایستی سر خود را به هنگام استفاده از اسنورکل شنا، پایین نگه دارید تا اسنورکل بالا باشد و از ورود آب به دهان و بینی ممانعت کند.

به هنگام استفاده از اسنورکل شنا باید مطمئن شوید که حلقه یا گیره آن به درستی وصل شده اند. پس ابتدا از سالم بودن اسنورکل اطمینان حاصل کرده و سپس از آن استفاده می کنیم. اسنورکل شنا، دارای گیره یا حلقه می باشد که باید آن را وصل کنیم.

لوله اسنورکل شنا را بایستی در میان دندان و لب های خود قرار داده و گیره های موجود آن را که به هم متصل می شوند، در پشت سر خود ببندید. به هنگام استفاده از اسنورکل در زمان شنا، سر خود را به سمت پایین بیاورید، به گونه ای که اسنورکل بالا قرار بگیرد. در این صورت هم استفاده از اسنورکل صحیح می باشد و هم آب به دهان و چشم های شما نمی تواند وارد شود.

اسنورکل، وسیله ای ایمن برای شنا

اسنورکل، وسیله ای ایمن برای شنا

از کجا بخریم؟

تاحدودی با نحوه استفاده ازاسنورکل شنا آشنا شدید و حتماَ متوجه شکل و کاربرد آن به هنگام شنا شدید. این محصول از لوازم حرفه ای برای شنا می باشد که طراحی و عرضه شده است. توان بالا برای حفظ نفس در زیر آب های عمیق، نیاز شنا گران را به اسنورکل زیاد کرده است.

پس نیاز ما، تهیه اسنورکل شنا برای داشتن تفریح متفاوت می باشد. این دستگاه، ایمنی افراد را به هنگام شنا بالا می برد. برای خرید اسنورکل شنا باید بتوانیم فروشگاهی را پیدا کنیم که کیفیت و امنیت را تضمین نماید. تضمین کیفیت و امنیت مشتری، به همراه قیمت به صرفه و خدمات پس از فروش و نیز تخفیف های درج شده، تمایل ما را به خود جذب می کند.

پس فروشگاهی که برای خرید اسنورکل شنا نیاز داریم، باید این ویژگی ها را داشته باشد. فروشگاه سعید اینتکس، وارد کننده محصولات بادی شنا از شرکت اینتکس، تمامی این خصوصیات را که خریدار نیاز دارد، تضمین می کند.

شما برای خرید اسنورکل و دیگر محصولات بادی اینتکس، کافی است، خرید از فروشگاه سعید اینتکس را تجربه کنید. کیفیت بالا و امنیت اسنورکل های موجود، قیمت به صرفه، تخفیفات شگفت انگیز، خدمات پس از فروش و گارانتی محصول، بخشی از مزایای خرید اسنورکل شنا از فروشگاه سعید اینتکس می باشد.